Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 24 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 710

Hybrid View

Предишно мнение Предишно мнение   Следващо мнение Следващо мнение
    Напреднал Аватара на komshiqta
    Post Thanks / Like

По подразбиране Хора, какво стана с този ПАУНД :)

До колко ще пада този паунд да му се невиди и тъпата икономика кво да праим да сменяме ли да чакаме ли
    то не че има ко да сменяме де ами айде ...... :yahoo!

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Хора какво стана с този ПАУНД :)

Както изглежда май ще се изравни с еврото. Като че ли е по-добре да имаш да даваш, отколкото да взимаш при това положение. Хората с кредити, могат да си отдьхнат, тьй като борчовете поевтиняха.

Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Хора какво стана с този ПАУНД :)

хи хи да бе ама аз съм вътре имам да връщам 3000 лева не 1000 паунда

Напреднал
    Post Thanks / Like

Мька...дано да го трьгне отново нагоре, много ми се иска, но някак не ми се вярва, че ще стане.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Хора какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от Rumi69 Виж мнението
    Както изглежда май ще се изравни с еврото. Като че ли е по-добре да имаш да даваш, отколкото да взимаш при това положение. Хората с кредити, могат да си отдьхнат, тьй като борчовете поевтиняха.
    Руми, ти имаш представа какво говориш? Опитай се да вземеш заем, и ще видиш колко са поевтинели. Ако пък вече си взел заем, почакай да видиш как ще ти качат плаващата лихва. Май бъркаш инфлация с кредитна криза...

guest
    Град
    Far away... from the crowd fools here
    Post Thanks / Like

Забелязвам тука из Пловдив, че в доста чейндж- бюра само купуват Британска лира, но не продават... което ме навежда на мисълта, че има надежда паунда да се повиши... някой ден...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ха ха да знаеш , че пловдивските чейнчаджии въртят световната икономика . Аз съм сигурен , че и Уорън Бъфет и Джордж Сорос не знаят отговора , но щом в Пловдив ги усещат нещата
    Между другото повечето икономически анализатори предричат , че кризата от САЩ тепърва навлиза в Европа и се очаква най-тежкия удар да понесе именно Великобритания .Още не е започнала истински ...
    Според мен в средносрочен план 1.5-2 години е добре да обръщате свободните пари в евро.

Нов потребител Аватара на Cooling_magic_team
    Post Thanks / Like

брях мааму заешка
    Последно редактирано от Cooling_magic_team : 02-06-2008 на 07:50

Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

додох си днес от бегето. вчера курс там - 2.41. трагедия

Post Thanks / Like

БАААААХ МАААААМУ РАНГЕЛЕЕЕЕЕЕ ко стана бре аз си отивам у БГ-то то нема смисъл хахахаха да ги ръгне нещо тия англичани

Нов потребител
    Post Thanks / Like

..и щте продалжва да пада, еврото в момента е наи силната валута.И тука ще стане като в USA всяка 2-ра стока китаиска.

Напреднал Аватара на Ralica
    Post Thanks / Like

Май ,че накрая Англия ще въведе еврото, колкото и да си обичат паунда

войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

Проблема не е в курса , а в броя на паундите

войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

или
    Цитирай Първоначално написано от dir.bg Виж мнението
    Банкомат удвоява поисканите суми
    21 март 2008 / БТА
    Британски банкомат се превърна в хит тази седмица, след като започна да дава два пъти по-големи суми от поисканите, предаде Ройтерс.
    Банкоматът, който се намира пред супермаркет в град Хъл в Северна Англия, започнал да удвоява поисканите суми във вторник следобед. Това продължило няколко часа и привлякло стотици хора, нетърпеливи да се възползват от грешката.
    Теглещите възможно най-голямата сума за един ден - 300 лири стерлинги (600 долара) - получавали 600 лири и разписка за 300.
    "Хората се обаждаха на приятелите си и ги викаха да идват", заявил минувач, цитиран от вестник "Хъл дейли мейл". След няколко часа парите в банкомата свършили.
    Компанията "Пейзоун", чиято собственост е банкомата, отказа да коментира инцидента, но призна, че е имало проблем с един от банкоматите й.
    Полицията заяви, че срещу възползвалите се от грешката може да бъдат повдигнати обвинения, но само ако собственикът на банкоматите подаде оплакване.

Post Thanks / Like

хи хи ми то хубаво ама ко да праиш те там знаят всеки който е ходил да тегли .....
    имаше в бг преди година или 2 един случай на една жена и превеждат 5 милиона лева в сметката от фирмата в която работи ..... жената като видяла почнала да тегли всеки ден колкото може и накрая когато разбрали от фирмата едно че пребрали останалите пари и друго че искаха да е съдят само че неразбирам защо ! ?
    Не е виновен тоя който яде баницата

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от komshiqta Виж мнението
    хи хи ми то хубаво ама ко да праиш те там знаят всеки който е ходил да тегли .....
    имаше в бг преди година или 2 един случай на една жена и превеждат 5 милиона лева в сметката от фирмата в която работи ..... жената като видяла почнала да тегли всеки ден колкото може и накрая когато разбрали от фирмата едно че пребрали останалите пари и друго че искаха да е съдят само че неразбирам защо ! ?
    Не е виновен тоя който яде баницата
    еми морал,етика...незнам кво са те учили ваште,предполагам как да крадеш тарикатската с два пръста...но е трябвало да те научат,че ако намериш 20 кинта на улицата,трябва да питаш на кой са,преди да си купиш трева,кола и шоколадови бисквитки с тях!
    ми дааа!...може па да са мойте последните 20 кинта и да ходиш на изчукване после!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

17. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Captain Chaos
    Guest

Бе ,кво се косите толкова-в левове ли ви плащат?????
    -или в паунди???
    сега само ще промените-вместо 500паунда-ще пращате 700...
    всички пращаме пари до роднините си...
    а,за връщане в България-няма да коментирам.
    Все още не е добре за живеене...

Post Thanks / Like

Братчед там е работата че аз не пращам на никого и именно за връщане в бг говоря сега му е майката нема работна ръка работа има колкото щеш и то квалифицирана все нещо добро ще изкочи
    Пък и тука нещо ми омръзна да ги гледам тия пакистанци и индийци !!! повръща ми се от тях !!!
    ПО ПРИНЦИП НЕ СЪМ РАСИСТ !!!!! но незнам като ги видя и тия нинджи със забрадките и направо ми омекват капачките !

20. БЛАГОДАРЯ svet67, ivet13 thanked for this post
    Напреднал Аватара на bogosian
    Post Thanks / Like

на мен един средностатистически пакистанец ми допада повече от един средностатистически български селтак.

ти брат вместо да си търсиш причини и да се вайкаш си стягай куфарчетата и бръмкай обратно - иначе цял живот ще съжаляваш, в българия е рай на земята сега - не е за изпускане

22. БЛАГОДАРЯ madlena, Bat Petyo thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bogosian Виж мнението
    на мен един средностатистически пакистанец ми допада повече от един средностатистически български селтак.

ти брат вместо да си търсиш причини и да се вайкаш си стягай куфарчетата и бръмкай обратно - иначе цял живот ще съжаляваш, в българия е рай на земята сега - не е за изпускане
    Ами тва говори мнооооого хубаво за теб !!!! и за тези които са му благодаралили .......... стойте си при пакистанците !!!! и ако искате даже приемете и Алахах .. ..... . .. и си вземете по една нинджа в къщи .....
    А аз добре че всеки ден на обяд като пусна телевизора не чувам как някое дете било убито , как някакво момиче не било отвлечено и изчезнало , и после намерено мъртво ..... А чакай малко май онзи ден нямаше задръствастване и не бяха рейсовете с 1 час закъснения ама то не за друго май някой беха застреляли по надолу по улицата ..... Ама няма нищо поне не е показно !!! Вие май гледате само булсатком или итв партнер и не пускате английска телевизия ....... Е все пак нали ще искате и английски паспорти..... вижте и лакардиите в англия как са
    А и май миналата седмица нафтата не беше май 1.07 ся мяй отива към 1.20 Ама няма нищо те тука цените си седят същите и заплатите ви ги вдигат всеки ден ........
    Айде бе хора вие пък направихте ....... Това е световна икономика , това че България е по слаба и е по поклатима в такава ситуация кво да направим ?!
    Последно редактирано от komshiqta : 26-03-2008 на 08:03

24. БЛАГОДАРЯ 3ap4eTo, BGyaro, erric thanked for this post
    Напреднал Аватара на bogosian
    Post Thanks / Like

Ами тва говори мнооооого хубаво за теб !!!! и за тези които са му благодаралили .......... стойте си при пакистанците !!!! и ако искате даже приемете и Алахах .. ..... . .. и си вземете по една нинджа в къщи .....
    А аз добре че всеки ден на обяд като пусна телевизора не чувам как някое дете било убито , как някакво момиче не било отвлечено и изчезнало , и после намерено мъртво ..... А чакай малко май онзи ден нямаше задръствастване и не бяха рейсовете с 1 час закъснения ама то не за друго май някой беха застреляли по надолу по улицата ..... Ама няма нищо поне не е показно !!! Вие май гледате само булсатком или итв партнер и не пускате английска телевизия ....... Е все пак нали ще искате и английски паспорти..... вижте и лакардиите в англия как са
    А и май миналата седмица нафтата не беше май 1.07 ся мяй отива към 1.20 Ама няма нищо те тука цените си седят същите и заплатите ви ги вдигат всеки ден ........
    Айде бе хора вие пък направихте ....... Това е световна икономика , това че България е по слаба и е по поклатима в такава ситуация кво да направим ?!
    каква нинджа ще си вземам, бе бацо - казвам ти, че ги предпочитам, защото българският селянин е по-див и по-тъп и вмирисан дори от тях, а всичко най-свято за него далечният му произход е ориенталски. като си такъв пламенен патриот се връщай в булгаристан при панелките, мръсотията, мастиите по улиците, кръчмите, чалгата, корумпираните идиоти, мазните популисти, инфлацията, отчаяните смачкани хора, наглите лекари, фирмите, в които се отнасят към теб като роб, а глупавите им шефове живят, за да ги видят с някаква ши*ана кола на мегдана като последните селяни, номенклатурата, която държи всичко, тъпата измислена гордост от киселото мляко и това, че сме били най-умните на света след евреите, вмирисаният градски транспорт, с природата ни, която я унищожават, за да строят скапани хотели за обраните немски пенсионерки, влаковете които изгарят и умират по 10 човека докато магистралите са пълни с морги, които бълват л*на, изкуство, което е жалка имитация на западното и е контролирано от разни отрепки, които са живяли само да хвалят режима преди или са деца на такива, домове за сираци, където разни дърти педофили могат за една вафла да се гаврят с деца, цигански гета пълни със стотици подивели уруди ...

връщай се, живей 3 години и се гръмни с откраднат от армията пистолет над отворен буркан със сланина и с покапан с домашна лютеница потник.

ти си го заслужаваш

26. БЛАГОДАРЯ Dixie Dot, peter, bilko thanked for this post
    Напреднал Аватара на Bat Petyo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Хора какво стана с този ПАУНД :)

Комшу,виж сега.Това кой на кого,защо и кога е благодарил не е,ама никак твоя работа.Hе се опитвай да налагаш мнението си налово и надясно.Изразявай го,но него налагай.Какво TV гледаме и как също си е само наш бизнес.Нали? А по въпроса за UK паспорти-те,ако нещо не ти е ясно,питай,ще ти обясня.Цените ги гледаме,вече става почти 8 години ги гледаме и какво от това.Не цените са високи приятелю,ние малко печелим.Ето това е истината.Но както и да е. И нищо лично...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

В БГ за ваше сведение дами и господа не искат квалифицирани кадри , в БГ работата е още по жалка, ще внасят виетнамци и китайци , можеш да си намериш работа за 2 - 3 бона но ще бачкаш по 10 часа на ден това важи и в събота ..... а тук за същата професия получаваш 28000 - 45000
    годишно а и работиш от 10 АМ до 4 ПМ ...... и то 5 дни в седмицата и работата не е изнервена ..... а и в БГ циганите започнаха да правят впечатление , много станаха ...... Ама много се смях за това че търсят в БГ квалифицирана работна ръка .... Смях в Залата .... като търсят да увеличат заплатата и да се коригира работното време .... истината е че докато има бивши ченгета и служители работата ше е така .....

29. БЛАГОДАРЯ Ralica thanked for this post
    Напреднал Аватара на Bat Petyo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от 425 Виж мнението
    В БГ за ваше сведение дами и господа не искат квалифицирани кадри , в БГ работата е още по жалка, ще внасят виетнамци и китайци , можеш да си намериш работа за 2 - 3 бона но ще бачкаш по 10 часа на ден това важи и в събота ..... а тук за същата професия получаваш 28000 - 45000
    годишно а и работиш от 10 АМ до 4 ПМ ...... и то 5 дни в седмицата и работата не е изнервена ..... а и в БГ циганите започнаха да правят впечатление , много станаха ...... Ама много се смях за това че търсят в БГ квалифицирана работна ръка .... Смях в Залата .... като търсят да увеличат заплатата и да се коригира работното време .... истината е че докато има бивши ченгета и служители работата ше е така .....
    За 6 часа на ден,5 дни в седмицата Ј45000... Къде е тази работа!? Дай я насам,че ми писна да карам по цял ден рейса за Ј26000

nik67
    Град
    london
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от Bat Petyo Виж мнението
    За 6 часа на ден,5 дни в седмицата Ј45000... Къде е тази работа!? Дай я насам,че ми писна да карам по цял ден рейса за Ј26000

Ами например стоматолог консултант,за около 125000 на година основна заплата, 39.5 часа седмицно, овертaiма и дежурствата отделно, значи около 156-160000.таа какъв паунд какво евро, левове???Дано не съм създал комплекси на някого..

Страница 1 от 24 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 12:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове