Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 26 от 29 ПървиПърви ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 626 до 650 от общо 710
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Е аз мисля , че е доста голяма заплата в Ливърпул , нещо като 30 на час в Лондон . Колко хора познаваш с такава заплата . Единствения човек който познавам и е на 33 на час е една филипинка , дошла преди 10 години като медицинска сестра , но почнала естествено като миячка в болницата и сега е супервайзър на сестрите .
    Има един принцип - 5 лева, когатп ти ги дават, са повече от 50 лева, когато само ти ги обещават!
    Не пизнавам лично много хора с такива доходи, но последните година-година и половина, почти всеки ден получавам оферти за работа с рейт м/у 30 и 60 на час!
    Все пак говоря за Electrical Design Engineer и подобни позиции.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Прав си, вдигаш ми кръвното от смях неграмотнико........пише се "със земята" а не "с земята"!!!!!
    Аз много добре знам как се пише . Но русофилията е генетично сбъркан мироглед .Там оправия няма . Лошото е че е вредна за цялата ни държава

Старо куче
    Post Thanks / Like

the only guaranteed way to stop no deal is to stop Brexit itself. Faced with an unprecedented national emergency, MPs could pass an act of parliament revoking article 50. This would satisfy our “constitutional requirements” specified by the European court when it granted the UK the unilateral right to revoke. It could also be done without government support . Това е единствения начин да се спре националната катастрофа .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз говоря за никва професия

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Кои сте "вие"? След бленуваните от теб Брекзит и икономическа криза английските расисти ще ви наритат заедно с останалите източноевропейци, независимо имате ли паспорт или не. Тогава ще обърнете плочата и ще се сетите от "кои" сте
    Едно трезво мнение . Брекситарите трябва да си го сложат в рамка и да го гледат всеки ден

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Че 16 на час голема заплата ли е???
    Виж, да беше поне 25-30 …В много сложни граматики го вкарваш!
    Their yearly survey showed that the average salary in the UK for men and women combined was £29,009, which includes those in both full-time and part work. For those in full-time work, the average UK salary is £35,423 and £12,083 for those in part-time.Apr 12, 2019 . 35 000 преди данъци , около 27 000 след данъци . При 1600 наем или ипотека .

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Е аз мисля , че е доста голяма заплата в Ливърпул , нещо като 30 на час в Лондон . Колко хора познаваш с такава заплата . Единствения човек който познавам и е на 33 на час е една филипинка , дошла преди 10 години като медицинска сестра , но почнала естествено като миячка в болницата и сега е супервайзър на сестрите .
    Не те мислих за глупав, но щом и вярваш си е твой проблем. За 10г от чистач, та до супервайзър е мисия невъзможна, при условие, че 5 г е обучението за мед. сестри, а дори да го е имала преди да започне в болницата, като чистачка, явно трябва наистина много тъпа, да не е кандидатствала, като нърс. Ако не се лъжа, в болниците сестрите са подчинени на докторите, а не на медицинска сестра супер вайзър, но тука всеки живее в някой си негов филм.
    Преди години ме поканиха на една сбирка в София, на една компания за мулти левъл маркетинг, в някакъв баровски хотел. Вътре 100 човека, един с костюм, друг без и т.н. Та 3 часа всички тия се изредиха да говорят, как от както работи за тази компания, животът му станал супер, та то не бяха яхти, екскурзии, дебели банкови сметки, абе...
    Като свърши сбирката , излезнах пред хотела, запалих цигара и какво да видя, всичките ,,богаташи" на спирката, чакат трамвая- хахаха
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Не те мислих за глупав, но щом и вярваш си е твой проблем. За 10г от чистач, та до супервайзър е мисия невъзможна, при условие, че 5 г е обучението за мед. сестри, а дори да го е имала преди да започне в болницата, като чистачка, явно трябва наистина много тъпа, да не е кандидатствала, като нърс. Ако не се лъжа, в болниците сестрите са подчинени на докторите, а не на медицинска сестра супер вайзър, но тука всеки живее в някой си негов филм.
    Преди години ме поканиха на една сбирка в София, на една компания за мулти левъл маркетинг, в някакъв баровски хотел. Вътре 100 човека, един с костюм, друг без и т.н. Та 3 часа всички тия се изредиха да говорят, как от както работи за тази компания, животът му станал супер, та то не бяха яхти, екскурзии, дебели банкови сметки, абе...
    Като свърши сбирката , излезнах пред хотела, запалих цигара и какво да видя, всичките ,,богаташи" на спирката, чакат трамвая- хахаха.
    Та твойта приятелка, да не са я повишили от чистачка на старша чистачка
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Прав си, вдигаш ми кръвното от смях неграмотнико........пише се "със земята" а не "с земята"!!!!!
    Закона за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен, който се състои от четири члена, се посочва, че управлението, довело страната до национална катастрофа, нарушаването на основни човешки права и свободи, терорът срещу несъгласните със системата и др., дават основание режимът да бъде обявен за престъпен. Такива като теб искат брексит , разпада на ЕУ и връщането на същия този тоталитарен режим в България с помощта на руската хидра
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-08-2019 на 10:19

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Their yearly survey showed that the average salary in the UK for men and women combined was £29,009, which includes those in both full-time and part work. For those in full-time work, the average UK salary is £35,423 and £12,083 for those in part-time.Apr 12, 2019 . 35 000 преди данъци , около 27 000 след данъци . При 1600 наем или ипотека .
    1600 е доста висок наем за апартамент, и безсмислено изхвърляне за сам човек. Нали заплатата от 27 К е за един човек? 300-350 паунда месечно, със сметките е достатъчно.
    За дабълбедрум флат - 600-650, но за двама-трима.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Като свърши сбирката , излезнах пред хотела, запалих цигара и какво да видя, всичките ,,богаташи" на спирката, чакат трамвая- хахаха.
    Абе де да знам термините .... дойдела си е с образование и е започнала нещо като санитарка ли знам ли ... ама мизерно било щото и английски не знаела баш . Сега не знам супервайзър ли е или главна сестра както му викат в БГ ама бачка за 33 на час и командори мед.сестрите . Докторите са над тях да ама и сестрите си имат старша сестра поне в БГ доколкото знам .

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Разбира се че имат старши сестри на отделенията. Сестра ми започна като чистачка в компания за попистване на Гатуйк и седем години по-късн я направиха депути менадджър. Работи в комоанията около 12 години вече. Това, че не си чувал не означава, че е невъзможно.

Post Thanks / Like

1600 е доста висок наем за апартамент, и безсмислено изхвърляне за сам човек. Нали заплатата от 27 К е за един човек? 300-350 паунда месечно, със сметките е достатъчно.
    Най малкото, че можеш да си вземеш апартамент на изплащане и един ден ще твой.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Най малкото, че можеш да си вземеш апартамент на изплащане и един ден ще твой.
    Стига да имаш работа без големи прекъсвания за следващите 20-30 години

15. Recommend kanarinapred recommended this post
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Закона за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен, който се състои от четири члена, се посочва, че управлението, довело страната до национална катастрофа, нарушаването на основни човешки права и свободи, терорът срещу несъгласните със системата и др., дават основание режимът да бъде обявен за престъпен. Такива като теб искат брексит , разпада на ЕУ и връщането на същия този тоталитарен режим в България с помощта на руската хидра
    Това са фантасмагории и ти го знаеш.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Това са фантасмагории и ти го знаеш.
    Не са фантасмагории , нямахме право дори на международен паспорт . Моя го получих 1990 на 24 годишна възраст и веднага духнах за Германия . Не искам ЕУ да се разпада и отново да попаднем в лапите на русофилските мизерници. Не искам отново да се редят младите българи за визи пред западните посолства . Не искам отново ако кажеш една дума срещу Брежнев (Путин )Тодор Живков . Родната Милиция да те прибира и да те спуква от бой в килиите . Тогава не бяхме свободни . Сега всичко зависи от младия българин и колко е кадърен да учи , работи . Цяла Европа му е отворена
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-08-2019 на 17:16

18. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Бих добавил към препирнята че Бг паспорта става много по-силен от ЮК-ейския при брекзит без сделка!
    Това е самата истина . С български паспорт си ЕУ ситизен . С английски не си . С английски нямаш права в Европа . Например младия българин ще може да учи в университет безплатно в Дания и швеция . С минимални такси в Холандия и Германия . Англичанина няма да може .
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-08-2019 на 17:35

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Добре де за това че си неграмотен разбира се че е виновен комунизъма който с неговото отвратително безплатно образование не те е научил че можеш да ме сравниш с Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Уран, Нептун и Плутон.......но не можеш да ме сравниш със Слънцето, Земята и Сатурн.......поздрав:
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 15-08-2019 на 21:19
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добре де за това че си неграмотен разбира се че е виновен комунизъма който с неговото отвратително безплатно образование не те е научил че можеш да ме сравниш с Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Уран, Нептун и Плутон.......но не можеш да ме сравниш със Слънцето, Земята и Сатурн.......поздрав:https://youtu.be/203y8Xsjv14
    Освен заяждания като на селски учител друго умно по темата обезценка на паунда не можеш да кажеш . Елементарен си .

Напреднал
    Post Thanks / Like

Тва в Лондон ли?��от 350 тръгват стаите в споделена къща. За 600 е невъзможно да намериш 2-стаен с всички сметки. От 750 нагоре. Тва в малък град , в Лондон сигурно двойно. Може да намериш нещо толкова евтино, но в гетата, мухлясало, плъшасало и куп проблеми. М/у другото тая тема за паунда стана миш-маш, щото пак се навъдиха разни прелетни птици.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не са фантасмагории , нямахме право дори на международен паспорт . Моя го получих 1990 на 24 годишна възраст и веднага духнах за Германия . Не искам ЕУ да се разпада и отново да попаднем в лапите на русофилските мизерници. Не искам отново да се редят младите българи за визи пред западните посолства . Не искам отново ако кажеш една дума срещу Брежнев (Путин )Тодор Живков . Родната Милиция да те прибира и да те спуква от бой в килиите . Тогава не бяхме свободни . Сега всичко зависи от младия българин и колко е кадърен да учи , работи . Цяла Европа му е отворена
    Канарите, ептем си изперкал, шъ знайш.
    Кои са тия русофилски мизерници? 90% от българите?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Канарите, ептем си изперкал, шъ знайш.
    Кои са тия русофилски мизерници? 90% от българите?
    В големите български градове София Пловдив Варна и тн винаги печелеха СДС или Герб . Хората мразят БСП там. Благодарение на тези хора от големите градове България е член на НАТО и ЕУ . За това е хубаво и че купихме Ф16 от американците . За това е хубаво и да приемем еврото . Колкото по далеч от нас са руските мизерници , толкова по добре . Както и в Лондон с 62 процента спечели оставането на УК в ЕУ . Там където са всичките източно европейци . А селендурите и пенсиите гласуваха за Брексит
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-08-2019 на 21:15

Post Thanks / Like

В големите български градове София Пловдив Варна и тн винаги печелеха СДС или Герб . Хората мразят БСП там. Благодарение на тези хора от големите градове България е член на НАТО и ЕУ . За това е хубаво и че купихме Ф16 от американците . За това е хубаво и да приемем еврото . Колкото по далеч от нас са руските мизерници , толкова по добре
    Егати Пауъра!!!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

В големите български градове София Пловдив Варна и тн винаги печелеха СДС или Герб . Хората мразят БСП там. Благодарение на тези хора от големите градовер България е член на НАТО и ЕУ . За това е хубаво и че купихме Ф16 от амеиканците . За това е хубаво и да приемем еврото . Колкото по далеч от нас са руските мизерници , толкова по добре . Както и в Лондон с 62 процента спечели оставането на УК в ЕУ . Там където са всичките източно европейци . А селендурите и пенсиите гласуваха за Брексит
    Затова ЕрДоган купува руски оръжия, за да направи държавата си независима от пипалата на ЕС.....https://nationalinterest.org/blog/bu...s-russia-73436
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Затова ЕрДоган купува руски оръжия, за да направи държавата си независима от пипалата на ЕС.....https://nationalinterest.org/blog/bu...s-russia-73436
    Замени ЕУ с УСА в твърдението си и ще е вярно твърдението ти . Ердоган е към края на президенстването си .
    С русофил като теб не ми се коментира . Гади ми се от ултрарусофили . Моля те съвсем културно подминавай постовете ми

Страница 26 от 29 ПървиПърви ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 13:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове