Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 23 от 29 ПървиПърви ... 132122232425 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 551 до 575 от общо 710
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Е как каква, лошия ЕС е виновен за всичко
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

2. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила, Sarah liked this post
    Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Тука в тоя форум, половината от пишещите са дошли само да живеят добре, защото на село няма работа, а от мотиката се получават мазоли и паунда не ги касае колко струва, ама цените скачат нагоре. Човек, който израстнал в град или село, където всички се познават, трудно може да схване, защо е толкова лошо, че паунда пада надолу
    Пич ти сигурно си мислиш че ти си единствения израснал в голям град и десперетли се опитваш да ни наложиш флъш тоалетната!!!!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Хубаво казано!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

На калпава ракета - целия Космос ѝ е крив!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

6. ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Сега ще видим колко гастербайтери ще си съберат чукалата и ще се приберат в България. Днес дочух, че икономиката върви надолу, а и паунда върви към 2лв.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Ясно е, че паунда не вярва в Брекзит и трябва да бъде заменен с друга валута която ще повярва.

9. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

То и вие не вярвате в Еврото, пък то си стои още като официална валута на ЕС.

Паунда наистина доста падна, което значи само едно: Брексит ще има на 31/10. Този път няма бягане.

11. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

До 31/10 всичко може да се случи всички опции са на масата

Старо куче
    Post Thanks / Like

Като гледам вчерашните поголовни спирания на тока е възможно е да има брекзит на 31.10...

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

15. ХАРЕСВАМ! Мила, Kearny, Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Гастарбайтерите ще се приберат добре, но къде да идат? Повечето вече криволяво са свикнали с Великобритания и с английския, никъде другаде не можеш да се впишеш така лесно освен тук.

17. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Няма смисъл да се бяга, освен ако не те изгонят. Тук винаги 1 паунд ще е=1 паунд. Излезеш ли навънка или тръгнеш да обменяш ще си на сериозна загуба. А да се върнеш в банановата република България е най-голямата глупост. В каквато и криза да е УК никога няма да стане толкова зле като в България. Ако имаш опция за друга уредена държава бягай...Стига да знаеш езика. А да те изгонят значи да останеш без работа и да не може да си намериш нова за 1 месец и отгоре. Аз веднъж останах без работа и си намерих нова веднага супер лесно. Та 1 месец безуспешно търсене на работа в Англия е като 3 месеца да пускаш CV-та в jobs.bg и да чакаш някой да ти се обади.
    Не е добре за новодошлите обаче и за тези които тепърва мислят да се преселват. Доста трудно ще се намира работа към края на годината и с този обезценен паунд гурбета няма да е атрактивен. Ако не са крайно нуждаещи се или не бягат от нещо в България да си седят там.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Няма смисъл да се бяга, освен ако не те изгонят. Тук винаги 1 паунд ще е=1 паунд. Излезеш ли навънка или тръгнеш да обменяш ще си на сериозна загуба. А да се върнеш в банановата република България е най-голямата глупост. В каквато и криза да е УК никога няма да стане толкова зле като в България. Ако имаш опция за друга уредена държава бягай...Стига да знаеш езика. А да те изгонят значи да останеш без работа и да не може да си намериш нова за 1 месец и отгоре. Аз веднъж останах без работа и си намерих нова веднага супер лесно. Та 1 месец безуспешно търсене на работа в Англия е като 3 месеца да пускаш CV-та в jobs.bg и да чакаш някой да ти се обади.
    Не е добре за новодошлите обаче и за тези които тепърва мислят да се преселват. Доста трудно ще се намира работа към края на годината и с този обезценен паунд гурбета няма да е атрактивен. Ако не са крайно нуждаещи се или не бягат от нещо в България да си седят там.
    Само кажи тука за каква позиция си кандидатствал и са ти се обадили веднага,това е много важно да се уточни. За работа на къра, хамали , деливъри и т.н естествено, че веднага нас търсят.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами аз и моята приятелка 6 месеца стояхме без работа , регистрирани сме в 13 агенции то повече и няма тук дето сме , и за 6 месеца 0 обаждания . Не е като преди , оставаш без работа , пускаш СВ и на същия ден следобяд още ти звънят да почваш от утре . За мен сега Англия нема нищо общо с Англия в периода ми на пристигане 2014 зимата до лятото на референдума 2016 . Хайде и 2017 до към лятото на 2018 беше добре , но сега работа нема поне тук дето сме . Е верно , че сега се закрепихме на добри позици , но след 6 месечно чакане ,а и все ми се струва , че е до време . Сега след сметките и данъците ни остават по 3 бона на месец , но пък паунда стана 2,10 . Абе законите на Мърфи яко !

Post Thanks / Like

До 31/10 всичко може да се случи всички опции са на масата
    Иеииии най после и най големите ремеинъри да повярват в демокрацията
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

£££££
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 10-08-2019 на 22:40
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Пък аз го знам тоя лаф под истинската му форма...... и тои гласи: На калпав ... (член), космите му пречат....... а пък вие явно толкова сте толерасти че се страхувате панически да назовете нещата с истинските им имена да не ви обвинят в расизъм, антисемитизим и в някъв друг ....изъм.......
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    £££££
    Чичка,изглеждаш превъзбуден.Защо не си викнеш момичета да отпуснеш малко? хайде...аз черпя

25. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post

Кой каквото и да ти говори всичко е на лична основа, почти всички революционери и основоположници на Брекзит имат жени европейки или са свързани с ЕС по някакъв начин, Борис след 25 години брак, реши, че е твърде чаровен и, че ще може да се забавлява като тинейджър понесен на гребена на вълната на славата. Ако не издаде стихосбирка на тема брекзит не го признавам. Якоб е друга бира, леко мракобесен и съм 99% сигурна, че е със секшуъл дайвъртити.
    Една снимка от Съннито
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки IMG_0246.JPG  

27. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Само кажи тука за каква позиция си кандидатствал и са ти се обадили веднага,това е много важно да се уточни. За работа на къра, хамали , деливъри и т.н естествено, че веднага нас търсят.
    Нищо такова, но пак беше за неквалифицирана длъжност. Има райони в определени отрасъли работа има много. Търсят ни първи щото знаят,че ще свършим работата по-добре от англичаните. Няма как да ни Търсят за друго, щото никой не ти признава БГ образованието и не му пука какви лъжи си писал в СВ-то ако нямаш UK references или сертификати. Но това не важи само за нас. Много компании не обявяват публично хубави позиции. Те предпочитат да си обучат собствени кадри. Примерно почваш от някое ниско стъпало и като натрупаш определен стаж, да речем минимум 6 месеца или година и се оваканти някоя мениджърска или супервайзърска длъжност те пускат internal vacancy и може да кандидатстваш. Ако не могат да намерят подходящ кандидат или позицията е много специфична тогава пускат публична обява. Това е шанса който съм виждал за източноевропейци да заемат хубави длъжности. Мисля, че много компании работят така.

Чичка,изглеждаш превъзбуден.Защо не си викнеш момичета да отпуснеш малко? хайде...аз черпя
    Пращай 1-2 насам щом е безплатно. Теб да те наемат за сводник дълго ли чака?
    Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Ами аз и моята приятелка 6 месеца стояхме без работа , регистрирани сме в 13 агенции то повече и няма тук дето сме , и за 6 месеца 0 обаждания . Не е като преди , оставаш без работа , пускаш СВ и на същия ден следобяд още ти звънят да почваш от утре . За мен сега Англия нема нищо общо с Англия в периода ми на пристигане 2014 зимата до лятото на референдума 2016 . Хайде и 2017 до към лятото на 2018 беше добре , но сега работа нема поне тук дето сме . Е верно , че сега се закрепихме на добри позици , но след 6 месечно чакане ,а и все ми се струва , че е до време . Сега след сметките и данъците ни остават по 3 бона на месец , но пък паунда стана 2,10 . Абе законите на Мърфи яко !
    Същото като горе, зависи къде сте и каква работа търсите. Разбирам че сте в малко населено място и сте търсили някаква престижна или специфична длъжност. Щом ви остават по 1500 на човек след всички сметки и данъци, значи сте намерили добре платена

Старо куче
    Post Thanks / Like

Абе Ливърпул не е много малко населено място , и търсихме каквато и да е работа , а то нямаше никаква , не че сега има де !

Post Thanks / Like

Нищо такова, но пак беше за неквалифицирана длъжност. Има райони в определени отрасъли работа има много. Търсят ни първи щото знаят,че ще свършим работата по-добре от англичаните. Няма как да ни Търсят за друго, щото никой не ти признава БГ образованието и не му пука какви лъжи си писал в СВ-то ако нямаш UK references или сертификати. Но това не важи само за нас. Много компании не обявяват публично хубави позиции. Те предпочитат да си обучат собствени кадри. Примерно почваш от някое ниско стъпало и като натрупаш определен стаж, да речем минимум 6 месеца или година и се оваканти някоя мениджърска или супервайзърска длъжност те пускат internal vacancy и може да кандидатстваш. Ако не могат да намерят подходящ кандидат или позицията е много специфична тогава пускат публична обява. Това е шанса който съм виждал за източноевропейци да заемат хубави длъжности. Мисля, че много компании работят така.

Пращай 1-2 насам щом е безплатно. Теб да те наемат за сводник дълго ли чака?

Същото като горе, зависи къде сте и каква работа търсите. Разбирам че сте в малко населено място и сте търсили някаква престижна или специфична длъжност. Щом ви остават по 1500 на човек след всички сметки и данъци, значи сте намерили добре платена
    Това с бритиш образованието мисля, че е легенда. Демек гарантиран спокоен живот на добра позиция, без значение от националноста. Познавам много българи, които потрошиха маса пари да се изучат, сега вършат мръсната работа на фирмите,като пейпър уорк и всичко останало, което един англичанин не би се хванал да го свърши. Естествено с обещания за голяма кариера,която така и не се знае кога ще се случи

Старо куче
    Post Thanks / Like

Гаранция никога няма. Вероятността за кариера е много по голяма когато си се изучил тук отколкото ако не си

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Абе Ливърпул не е много малко населено място , и търсихме каквато и да е работа , а то нямаше никаква , не че сега има де !
    Не мога да повярвам, че в Ливърпул не сте намерили каква да е работа 6 месеца. Аз не бих стоял и търсил толкова дълго, освен ако не съм обвързан с дългосрочен договор за наем. Има по-малки градове където работа има много. Да беше писал във форума, че си на зор, щях да ти кажа къде да намериш максимум за седмица. Също така е можело да търсите в други градове.

Това с бритиш образованието мисля, че е легенда. Демек гарантиран спокоен живот на добра позиция, без значение от националноста. Познавам много българи, които потрошиха маса пари да се изучат, сега вършат мръсната работа на фирмите,като пейпър уорк и всичко останало, което един англичанин не би се хванал да го свърши. Естествено с обещания за голяма кариера,която така и не се знае кога ще се случи
    Легенда е. Важното е да не те мързи, щото тука такива се открояватПри нас генералния мениджър дори не е учил в университет. Но се е доказал в сферата с дългогодишен и упорит труд. Тук са на левели. Важно е как се промотираш, да търсиш начин да пробиеш, някой да те забележи и да те избере. За който му е фикс идея кариерата де. Работата в офис не е мръсна, нито тежка физически. Хората за това учат, да не си цапат ръчичките. А мръсна работа вършат и англичаните, но са малък %. За повечето е непосилно тежко самото ходене на работа, дори и да е лека. Така и не стана ясно каква хубава и престижна работа имаш, та намираш кусури на всички други

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами объркал си се, не е легенда. Това че някой е израстнал от ниво 0 до генерален мениджър без образование, това не важи за ситуацията сега. Сега шанса това да се случи клони към нула. Ако си любопитен защо, сравни ситуацията преди 20-30 години и сега. Сега няма такива случаи.

34. Dislikes dimi_m disliked this post
Страница 23 от 29 ПървиПърви ... 132122232425 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 13:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове