Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Много моля за съвет!!!

През декември държах TOEFL IBT. След като получих резултатите си кандидатствах в 5 университета (Kingston University, Oxford Brookes University, Manchester Metropolitan University, Bedfordshire, Coventry). Приета съм директно да започна бакалавърска програма в Manchester Metropolitan, Coventry и Bedfordshire и за подготвителна година в Oxford Brookes. Специалността която ще уча е Software Engineering. В класациите според специалността най-добър от изброените е Oxford Brookes, но като университет като цяло е Manchester Metropolitan. Точно това са и двата между които най-много се колебая. Много моля ако има някой запознат да ми помогне в решението.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Много моля за съвет!!!

И двата университета са сравнително нови и , Оксфорд Брукс набира преднина като нов модерен университет, но пък тази подготвителна година нали ти е ясно, че не те вкарва директно в университета. Трябва да завършиш минимум със 70% успеваемост, което е почти най-високо ниво, отново след това минаваш на кандидатстване и т.н. А се говори и за някакви изпити входящи от догодина, така че заложи на сигурното в Манчестър Метрополитен. Това е от мен.

абрибърдабърче Аватара на Mona
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Много моля за съвет!!!

здравеи. ако толкова те тревожи дали нивото на избрания от теб Университет ще е задоволително, то нищо не пречи да пишеш на Oxford Brookes каква им е политиката спрямо прехвърляне от друг Университет към тях след първата година. Някои Университети приемат директни апликации, за други трябва да минеш през UCAS. Възможно е да ти се признаят някакви или повечето предмети (credits), без да се налага да повтаряш годината.
    ако някой срещне някого в цъфналата ръж...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Много моля за съдействие и помощ
    От dimitrovves във форум Зов за помощ
    Отговори: 40
    Последно мнение: 18-08-2014, 08:06
  2. Моля, помогнете ми - баща ми е много болен
    От nadetolazarova във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 13-08-2012, 20:48
  3. За много години, искам съвет,мерси много предварително
    От minkomilev във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 14
    Последно мнение: 25-04-2011, 14:42
  4. Много ви моля за помощ - Черни точки пред/в очите
    От hondina във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 10
    Последно мнение: 21-02-2011, 22:25
  5. Моля за помощ- сглупих много!
    От kocaka във форум Self-Employed
    Отговори: 7
    Последно мнение: 17-01-2010, 19:53

Отметки

Правила за публикуване