Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Добри университети за Computer Science?

Насочила съм се към тази специалност, но не знам към кои университети да се стремя. Какви са изискванията за ТОЕFL в университети като Bristol, Southampton,York, Edinburgh, които са на предни места в класацията? Разглеждах сайтовете им, но не пише отделно за всяка специалност. Струва ли си да кандидатствам там, ако резултатът ми на ТОЕFL бъде 90 точки( все още не съм го правила, но мисля, че повече от 90 няма да мога да изкарам). Моля, някой, който учи тази специалност да сподели опита си !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Добри университети за Computer Science?

Здрасти момиче аз също се интересувам от Computer Scince дори съм приет вече в няколко университета и ще заминавам та на темата според мен може да избереш и по добри унита, гледай внимателно класацийте на guardian например ако още не си кандидатствала те съветвам да помислиш за University of Sheffield университета е страшен аз лично там мисля да уча. Ако имаш въпроси пиши ми на PM.

УСПЕХ!
    Последно редактирано от SiNNeR : 07-05-2008 на 17:43 Причина: add

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Добри университети за Computer Science?

Добри места за Computer Science: Imperial College London, University of Southampton, University of Edinburgh, University of Bristol...

Може и да съм пропуснал 1-2-5 ;p. В крайна сметка зависи и какво точно искаш да учиш, защото компютърните науки са много обширна дисциплина. Всеки университет си има различен фокус.
    Последно редактирано от Sennin : 18-04-2008 на 17:56

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Добри университети за Computer Science?

Хайде, да обновим темата! Предполагам, че има доста желаещи да кандидатстват computer science и тази година и тематa би била полезна. Аз лично, моля да коментирате следните унита: Exeter, Bristol, Southampton, Galsgow, Birmingam, York, Bath. Специалността, която ме интересува е computer science, може да е насочена към електроника и подобни.Може да се включите и с други предложения!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Добри университети за Computer Science?

Хелоу, хелоу от слънчев (не много :D ) Бристол. Първа година съм с чисти компютърни науки, за тойфел не помня, но кандидатствах с IELTS и ми искаха 6.5 с поне 6.0 на компонент; диплома 5.5 с 6.0 по математика. В момента съм адски убита и нямам ни най-малка представа какво точно да ви кажа, ама се чувствайте свободни да ми задавате въпроси, с най-голямо удоволствие ще ви отговоря. :D

6. БЛАГОДАРЯ emilina thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Computer Science interview
    От Plamy във форум Образование в UK
    Отговори: 8
    Последно мнение: 27-08-2012, 00:04
  2. Computer Science в Dundee
    От ransar4oo във форум Образование в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 15-06-2012, 20:26
  3. Computer Science - Glasgow vs Manchester
    От vhar01 във форум Университети в UK
    Отговори: 1