Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 51
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Филми на ислямска тематика

Здравейте!

Ето и малко филми на български език с ислямска тематика:

1. Кървавото учение на дявола: сатанизъм - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=1604

2. Ислямът порицава тероризма - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=1603

3. Ислямът: светлината, която озарява света - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=1602

4. Истината за земния живот - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=1601

Който желае още линкове за филми нека пише.

2. БЛАГОДАРЯ mirvam thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Филми на ислямска тематика

Приятел, уважавам вярата на всеки, който не ми я натяква....!
    Не прави от bghelp трибуна, за проповядване на исляма!!!!
    Ако толкова това те вълнува, върви на Оксфорд стриит и предлагай и копирай линкове и всичко свързано с твоята вяра.... от и на твои съратници....!
    Тука общуваме предимно Българи!, независимо от верските си принадлежности.... но не пропагандираме на верска основа.....ясно!
    Незнам дали ме разбираш, опитвам се да ти го намекна, защото други може да ти го кажат и директно....
    Нищо лично, но аз бих махнал темата....

4. БЛАГОДАРЯ kev, mkmukok, Charlotte, ctl, xb00t and 8 others thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Филми на ислямска тематика

Боже, от къде тази агресия? Разбирам недоволството до известна степен, всеки вярва в различни неща, но чак пък по този груб начин да се отговаря е недопустимо. В тази част от форума се пише и за други религии, не само за Исляма, не разбирам защо писането за Исляма трябва да се различава от това за останалите учения. Аз лично предпочитам религиите да не съществуват, защото те разделят хората и се манипулират от властта. Много често се тълкуват неправилно за да задовояват нечии интереси. Истинската им добродетелна същност и значение са изгубени. Но след като е факт съществуването им, най-малкото което можем да направим е да проявим разбиране и да не съдим правото на другият да избере сам за себе си в какво да вярва. Това какъв човек си не се определя от принадлежността ти към определена религия, а от същността на сърцето и делата.
    Освен това форумът е за българи, не за християни или будисти или мюсулмани. От къде тази презумпция че всички са православни?

6. БЛАГОДАРЯ vlad74, lordm, RNOH, Staki, Mona and 3 others thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

еми ниско национално самочуствие...пък и идваме от една екзотична част на света,която предполага всичко което не разбираме или ни е чуждо,да се приема на нож.
    за повече подробности,свери си часовника с БИТ И ДУШЕВНОСТ НА НАШИЯ НАРОД от ИВАН ХАДЖИЙСКИ,ако държиш на компетентно мнение
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Заглавието на форума е "Религии и Мистицизъм" което включва и исляма. Така че не виждам в какво е сгрешил Емир като е пуснал няколко линка .

Права е Мария като каза че злото са хората използващи религиите за манипулация не самите религии.

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Още филми на ислямска тематика

Здравейте на всички!

Не се очудвам от реакцията BG_London.

Неприятното е, че ние се страхуваме едни от други за това, че не се познаваме и имаме предрасъдаци, които голяма част са формирани от поднесената информация от медиите.

Искрено се надявам, колкото се може по-скоро да се научим да общуваме за да живеем в един по-добър свят.

Нека не забравяме, че монетата има две страни.

А за всички тези които се интересуват и искат да научат повече за Исляма ето още филми на ислямска тематика:

1. Да мислиш задълбочено - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3577

2. Аллах се опознава с разум - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3575

3. Тайната на изпитанието - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=2678

4. Обич и солидарност при животните- Социялният живот на животните - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3576

5. Прекрасните Създания 1 - За мислещи хора 1 - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3578

6. Прекрасните Създания 2 - За мислещи хора 2 - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3579

7. Прекрасните Създания 3 - За мислещи хора 3 - http://api.fmanager.net/api_v1/produ...&objectId=3580

Желая ви всичко добро!

10. БЛАГОДАРЯ megiva thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Още филми на ислямска тематика

[QUOTE=Emir;167819]Здравейте на всички!

Неприятното е, че ние се страхуваме едни от други за това, че не се познаваме и имаме предрасъдаци, които голяма част са формирани от поднесената информация от медиите.

Искрено се надявам, колкото се може по-скоро да се научим да общуваме за да живеем в един по-добър свят.

================================================== ======
    Приятелю! Много погрешно си ме разбрал! Аз не се страхувам от нищо, поне за това което намекваш....
    Много бърка и мисля Мария, че съм зъл ... и злостен в изказването си...., скъпа,
    прочети писаното от мен и ми покажи къде съм заявил, че ние във форума сме само християни???
    Аз декларирам! АЗ съм атеист-по убеждение, вярвам в свръхестественото и преди всичко в себе си!
    Ако се нарича БОГ, АЛЛАХ, БУДА.... ТАНГРА и т.н. то той е в мен и аз го управлявам...доколкото мога!
    Не упреквам никого как да приема света и на кого да се моли....?
    Не преча на никого да спазва своите правила на поведение,
    но не искам да ми демонстрат и да ми промиват мозъка с каквато и да е пропаганда.....
    било с филми, литература или по какъвто и да е било начин....
    Ако искам нещо да намеря, сам ще го потърся....

Вярно е Лорде/благодарил на мария/и Влад74, че темата е в раздела си,
    но раздела е за обсъждане на дадена тематика, нека Елмир да ни обясни от страната на исляма,
    защо например в централна Европа младите момичета и жени трябва да ходят със забрадка... например?
    Може това да е нормално за исляма но нека го обясни за да го разбера ....
    Аз не го приема за нормално.... прилича ми все едно да вляза по бански в Джамията или Покоите на Папата в РИМ.... Може и да греша...
    Да ни разясни, защо исляма реши да прави най голямата джамия в света не къде да е а в ЛОНДОН!,
    за проблемите по реализирането на тази идея...
    Тук в този раздел на форума, може би е мястото за такова обсъждане ...
    Но пак повтарям, не приемам, че тук следва да се рекламира и промиват главите с реклама и линкове за пародии на тълкуване на религии...
    Това беше идеята на моята бележка към Емир, другото е ваша трактовка за страха, омразата и т.н.....

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Още филми на ислямска тематика

Не преча на никого да спазва своите правила на поведение,
    но не искам да ми демонстрат и да ми промиват мозъка с каквато и да е пропаганда.....
    било с филми, литература или по какъвто и да е било начин....
    Би било така ако нямаше избор - щом не искаш да ти "промиват мозъка" недей да отваряш и да четеш.

Вярно е Лорде/благодарил на мария/и Влад74, че темата е в раздела си,
    но раздела е за обсъждане на дадена тематика, нека Елмир да ни обясни от страната на исляма,
    защо например в централна Европа младите момичета и жени трябва да ходят със забрадка... например?
    Я ти ми обясни защо в Азия, Латинкса америка, Африка и навсякъде другаде където християнската църква е минала, младите момичета и момчета трябва да ходят с кръстове на вратовете си примерно? Не казвам, че одобрявам този и други аспекти от Исляма, но всеки има право да спазва изскванията на вярата си.

Но пак повтарям, не приемам, че тук следва да се рекламира и промиват главите с реклама и линкове за пародии на тълкуване на религии...
    Тогава изобщо не трябва да има подфорум Религии...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Стаки,
    съжалявам много...
    Не вади абзаци и да тълкуваш...
    АЗ съм ДЕКЛАРИРАЛ! моята вяра и няма как да ти отговоря за кръстовете и тем подобни украшения... това ще ти кажат хората които могат...
    А ако ще ми казваш къде, да ходя, или не по форума какво да чета ли не - кажи си поне ника, който може би използваш по БГ форумите, там поне мога да псувам и да го завирам ....?
    Досега в този форум, такова нещо не съм срещал, но мога да те уверя, че мога и така да отговарям, още повече, че бързаш да захапваш, без да си осмислил какво съм написал, .... сори!
    А се сещам и защо го правиш...
    Последно редактирано от BG_London : 20-01-2008 на 23:20

не съвсем нов потребител
    Град
    Basingstoke,Hants
    Post Thanks / Like

Стаки,не си прав!Не знам някой насила да кара другия да носи кръст,ама съм очевидец на насилието над жените в Бл.Изток да носят фереджета и джелебии на обществени места.Щом толкова почитат Аллаха да си ходят така и в къщи.Да,ама не.Така се разсъбличат,че не се различават и от най-свободомислещата европейка."Спазват"нормите на Корана до степен да се прикрият от "шпиони".Е това лицемерие не ми харесва в Исляма.Аз съм по-скоро езичница,отколкото християнка,но много уважавам хората с каквито и било религии,стига да спазват нормите на поведение,а не да бъде само показност.
    BG_London,успокой се,остави го Емирчо да си ракламира филмчетата,нали виждаш каква посещаемост има.Не го знам от БГ ли пише или от тук,ама е много далеч от истината.Иди,скъпи Попе,във Варненските турски села и ми покажи една туркиня с шалвари или с фередже.Да,мюсюлмани имаме,но ислямисти-не.Я,иди си пропагандирай на друго място-по на изток и на юг,и то по-далеч дори от Турция,защото и там не харесват ислямистите.На мен само едно не ми е ясно:щом не ви харесва в християнски среди да живеете,защо не отидете там,където всички ще "спазвате"ислямските закони и никой на никого няма да се сърди.Ами се натискате за по-цивилизованите места.

15. БЛАГОДАРЯ BG_London, sabina, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BG_London Виж мнението
    Стаки,
    съжалявам много...
    Не вади абзаци и да тълкуваш...
    АЗ съм ДЕКЛАРИРАЛ! моята вяра и няма как да ти отговоря за кръстовете и тем подобни украшения... това ще ти кажат хората които могат...
    А ако ще ми казваш къде, да ходя, или не по форума какво да чета ли не - кажи си поне ника, който може би използваш по БГ форумите, там поне мога да псувам и да го завирам ....?
    Досега в този форум, такова нещо не съм срещал, но мога да те уверя, че мога и така да отговарям, още повече, че бързаш да захапваш, без да си осмислил какво съм написал, .... сори!
    Аз не ти казвам къде да ходиш, но ти точно това правиш с Емир. Не съм те "захапвал" Просто казвам защо позицията ти е неиздържана. По-скоро твоята реакция е прибързана и неосмислена.

17. БЛАГОДАРЯ vlad74 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ana_tina Виж мнението
    Стаки,не си прав!Не знам някой насила да кара другия да носи кръст,ама съм очевидец на насилието над жените в Бл.Изток да носят фереджета и джелебии на обществени места.Щом толкова почитат Аллаха да си ходят така и в къщи.Да,ама не.Така се разсъбличат,че не се различават и от най-свободомислещата европейка."Спазват"нормите на Корана до степен да се прикрият от "шпиони".Е това лицемерие не ми харесва в Исляма.Аз съм по-скоро езичница,отколкото християнка,но много уважавам хората с каквито и било религии,стига да спазват нормите на поведение,а не да бъде само показност.
    BG_London,успокой се,остави го Емирчо да си ракламира филмчетата,нали виждаш каква посещаемост има.Не го знам от БГ ли пише или от тук,ама е много далеч от истината.Иди,скъпи Попе,във Варненските турски села и ми покажи една туркиня с шалвари или с фередже.Да,мюсюлмани имаме,но ислямисти-не.Я,иди си пропагандирай на друго място-по на изток и на юг,и то по-далеч дори от Турция,защото и там не харесват ислямистите.На мен само едно не ми е ясно:щом не ви харесва в християнски среди да живеете,защо не отидете там,където всички ще "спазвате"ислямските закони и никой на никого няма да се сърди.Ами се натискате за по-цивилизованите места.
    Държа да декларирам, че не поддържам Ислама или Ислямизма и както казах и в предишния си постинг - много аспекти от Исляма не ми харесват. Мисълта ми беше, че ако вярваме в правото на самоопределение и свободата на всеки човек, то той не би трябвало да бъде нападан заради вярата си, било тя Ислям, Християнсто, Будизъм, Шинтоизъм или каквато и да е друга.

Много по правилно би било (ама това според моето скромно мнение разбира се) да се отвори тема "Какво не ми харесва в Исляма" и там да се дискутира, а не да се "гони" някой.

Пак повтарям - това е подфорум "Религии" - не очаквайте тук да намерите готварски рецепти.

19. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    не съвсем нов потребител
    Град
    Basingstoke,Hants
    Post Thanks / Like

Никой не го напада,а той ни "напада" като ни рекламира някакви си ислямски филмчета.Аз ако се интересувам от исляма/чак не ми се хаби главната буква/ще си ги намеря и без неговата реклама.Е това е пропагандата,лекичко,тихичко,виж това,виж онова..................Той да си вярва в който и да е,стига да не ми пречи на мен,както аз не преча на него с идеята за Дънов например.

21. БЛАГОДАРЯ sabina, BG_London thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Не мисля,че Емир напада когото и да било. Ако не искаш не ги отваряй филмчетата. Просто всеки прави свой собствен избор какво учение да следва. Ако нямаше никаква гласност и за Учителя нямаше да се знае нищо.
    Последно редактирано от vlad74 : 20-01-2008 на 16:59

Напреднал Аватара на gala333
    Post Thanks / Like

Естествено,че пускането на тези линкове си е жива пропаганда на исляма,дали да ги отворим или не (дали само от интерес,за обща култура или заради съпричасност) си е личен избор,но аз също не одобрявам някой да ми тика под носа своите верски пристрастия.Този човек хвърля семената на своята вяра и очаква те да покълнат,но при мен лично да не очаква резултат-sorry.

24. БЛАГОДАРЯ ana_tina, BG_London, ss_37, sabina, stoian_72 thanked for this post
    Напреднал Аватара на ss_37
    Post Thanks / Like

Unhappy Относно: Филми на ислямска тематика

Жалко, много жалко ,че предатели на Българщината и християнските ценности има не само в България но и извън пределите и .
    http://news.bpost.bg/story-read-15888.php

Captain Chaos
    Guest

Цитирай Първоначално написано от vlad74 Виж мнението
    Не мисля,че Емир напада когото и да било. Ако не искаш не ги отваряй филмчетата. Просто всеки прави свой собствен избор какво учение да следва. Ако нямаше никаква гласност и за Учителя нямаше да се знае нищо.
    Стана ми интересно докъде ще стигнат хуленията...
    Мисля,че и аз мога да кажа нещо по въпроса(така или иначе съм живял в арабския свят-видял съм доста)
    За Емир:-нямам нищо против каква религия изповядваш-това си е твое право и твое мислене...
    Против съм:да даваш линкове,които откровено проповядват ислямски фундаментализъм и ....неофашизъм.МНОГО СЪМ ПРОТИВ.
    На пръв поглед-филмите(аз си направих труда да ги изгледам),изглеждат много добри....даже за непросветените са направо върха...
    Ако *Зелената книга* на полковник Кадафи ти е до възглавницата-имаме много,ама много сериозен проблем...
    Казвам това,защото съм живял в арабска(мюсулманска )държава-много съм наясно какви са правилата.
    Колкото до Влад-имай предвид,че този форум не се чете само от хора,които са в Англия-от България също го четат.
    това е опит да ви накара да мислите(всички мои мили съфорумци)над вечния въпрос-КОЕ Е ДОБРЕ-И КОЕ НЕ Е????
    ...не можем да хулим някой,за това,че има друга религия....-но можем да кажем НЕ-ако той се опитва да ни наложи неговото мислене...
    ще завърша с цитат от Корана:
    ....ако само една капка вино падне в кладенеца(извора)-то кладенеца се зарива-да не извира вода от него повече....ако порасне трева,върху този кладенец и овцете и козите пасат от тая трева-то не следва да се ядат тези овци и кози....
    аз съм християнин и винаги ще бъда....знам какви са -будизъм,ислям,шинтоизъм....
    но аз се чуствам християнин
    затова(без никакви лоши чуства)не ми пробутвай такива филми-знаеме ги тези филми,а знаеме и идеологическата основа на начинаещия терорист(зелената книга)
    във всяка религия има крайности-но това,което си дал е само една малка стъпка до достигането на крайностите....
    МИСЛЯ,ЧЕ НЕ МОЖЕШ И НЯМАШ ПРАВО ДА ПОЛЗВАШ БГХЕПЛ КАТО ТРИБУНА....прочети още веднъж Корана,ако трябва...
    и си го разтълкувай..

27. БЛАГОДАРЯ Charlotte, ana_tina, Puheno, insomnia, BG_London and 7 others thanked for this post
    Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

И аз ще си направя труда да изгледам някои от филмите и тогава ще коментирам. Според мен няма лошо да се пyскат линкове. Дали някой ще се опита да ми промие мозъка по отношение на религиите и вярата не се притеснявам, защото при мен вярата идва от сърцето, а не от мозъка. Това, което ме учуди наскоро беше, че разбрах за два дом-убежища на мюсюлманки в Лондон. Домовете са под 24 часова охрана, тъй като жените са тормозени в семействата си на религиозна основа и са намерили сили да се противопоставят.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ислямът е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОПАСЕН поради следните причини:

1. Вижте тези факти за исляма в България:
    http://www.vbox7.com/play:a258eb80
    http://www.vbox7.com/play:0466c941

2. Исляма се изпозлва за РАЗЦЕПЛЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ! Разпространителите на исляма в България твърдят че който е мюсюлманин, НЕ Е БЪЛГАРИН. Ходжите отказват да погребват мюсюлмани с българско име - това какво е? Ходжите проповядват на турски и арабски, а не на български - това какво е?

3. След пет века геноцид над българите, няма никакво извинение или съжаление от страна на Турция, да не говорим за финансова КОМПЕНСАЦИЯ.

4. И в момента Турция извършва геноцид над кюрдския народ, а "цивилозована" Европа се прави на заспала, както се правеше на заспала и докато турците разпаряха коремите на бременни жени в Батак и Перущица през 1876.

5. Забелязвам че мюсюлманинът, който се прави на много учтив и цивилизован, пуска редовно различни пропагандни теми за исляма, и то така че в главната страница на бгхелп винаги да има тема за исляма. Ако това безобразие продължи, то много моля администраторите да се намесят!!!

Faithless Аватара на boki
    Град
    Harrogate
    Post Thanks / Like

Както забелязвате темата си е пусната според правилата на форума в "Религии и мистицизъм". От тук нататък относно пропагандиране и от сорта на "той ми тика под носа своите верски пристрастия..." е пълен абсурд. Вие сте тези които сами се тикате. В интернет пространството има ислямски сайтове колкото се щеш и те ли ви пропагандират? Някой насила ли ви е накарал да четете тази тема ?

Иначе съм изцяло против исляма и всички останали религии които по някакъв начин те ограничават да гребеш с пълни шепи от живота. К'ви са тези чалми, забрадки, бради и т.н Яжте, пийте и се веселете на макс и Бог пак ще е с вас (ако го има изобщо). "Господ е DJ", както казва един мой "приятел"
    Последно редактирано от boki : 21-01-2008 на 16:27

This is my church. This is where I heal my hurts. It's a natural grace. Of watching young
    life shape. It's in minor keys. Solutions and remedies. Enemies becoming friends.
    When bitterness ends. It's in the world I become. Contained in the hum.Between voice and
    drum. It's in the change. The poetic justice of cause and effect. Respect, love, compassion.
    For tonight GOD IS A DJ

31. БЛАГОДАРЯ Mystic, Staki, lady thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В библията е казано:''Почукай и ще ти се отвори!'' ,''Поискай и ще ти се даде!''
    Не виждам смисъл да обвинявате автора на темата само,защото чука на нечия врата.От вас зависи дали ще обърнете внимание на това,което ви ''тика под носовете''. В крайна сметка пуснати са няколко линка и накрая пише:
    Цитирай Първоначално написано от Emir
    Който желае още линкове за филми нека пише.
    Всъщност и вторият му пост е напълно нормален без нападки към никого,даже с добри пожелания.
    Цитирай Първоначално написано от Emir
    Здравейте на всички!

@Emir
    Ти коя страна от монентата ни представяш?
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

33. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

От постингите разбирам, че ще ние нужно още доста време за да се научим да общуваме и да намира общ език едни към други.

В днешно време виждаме как угнетителите казват: "Ние само поправяме", а те са истинските рушащи.

Ще се радвам да има повече филми на християнска тематика и с интерес ще ги изгледам. Целта е да се възпитават добродетели и ценности, а не неверие. Защото последното води към загуба както тук на земята така и в отвъдното.

Някой задавал ли си е въпроса?

Защо на потъвъщ кораб, няма невярващ човек?

35. БЛАГОДАРЯ lady, Mystic thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Емир, моите поздравления че успяваш да запазиш самообладание въпреки нападките.

Ами, чудесен въпрос, но мислиш ли че ни е нужна религия за да вярвяме? И какво изобщо значи да вярваме? Защото именно от там произлизат проблемите. За това че всеки вярва в различни неща, в случая различните религии. Прав си като казваш, че най-важното нещо е възпитанието на добродетели. Дорбодетелите са нещо естествено, към което е лесно човек да се стреми независимо дали вярва или не..
    Аз съм родена православна християнка, макар че не съм религиозна, и в миналото обичах да ходя на черква, да изливам душата си, когато нещо ми тежи или да изразя благодарност когато съм щастлива. Обичах да го правя когато почувствах че искам да общувам с 'небесата' ( макар че това в което вярвам сега ме кара да се смея като казвам небесата), а не защото има определени дни когато да се ходи на черква за какво.
    Това вече отдавна не го правя защото се стреснах от двуличието на хората и безредието в храмовете. Хората следват определени обичаи и ритуали за да покажат вярата си, макар и лицемерно, и невежеството е толкова голямо, че те въобще не осъзнават , че заблуждават никой друг освен себе си. Истинската вяра, е точно това, добродетелите, начина по който живееш, начина по който общуваш с околните. Винаги ми е било интересно, как си представят Бог, мутрите в моят град( от България), които непрекъснато извършват престъпления, а на Йордановден се пребиват да дават купища пари за кръста..

37. БЛАГОДАРЯ emodonkov, lady, neoscanner thanked for this post
    инженер
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Етническия мир е крехък и се крепи само на здрав разум а не на емоции. Вижте какво стана в косово и сърбия, това ли искате за България. Европа си затваря очите защото иска ясно очертана граница между мюсулманския и християнския свят, затова и Америка подклажда конфликти в такива райони.

Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

НЕ НА ПРОПАГАНДАТА.

п.с. Как няма един модератор от Батак, Пещурица... да заключи темата, щото май Емир постига това, което иска - най-активната тема у форума.
    Последно редактирано от kev : 22-01-2008 на 00:30

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 10-01-2013, 19:07
  2. 3d Филми
    От d00msday във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 7
    Последно мнение: 11-02-2012, 11:38
  3. филми
    От theshadow666 във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 22-04-2010, 10:45
  4. Bg филми