Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Re: Полети България-Англия

Цитирай Първоначално написано от DanielaN Виж мнението
    Малко инфо може ли и за полети от Northen Ireland
    Относно полети от Н.Иреланд е много трудно много са скъпи,над 300 паунда,ние вече от две години летим от Дублин не е много далече и цените са примливи с един стоп около 120-170 паунда.МАЛЕВ и ЧЕШКИТЕ са най евтини по принцип.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Полети България-Англия

Цитирай Първоначално написано от Mimi25 Виж мнението
    Относно полети от Н.Иреланд е много трудно много са скъпи,над 300 паунда,ние вече от две години летим от Дублин не е много далече и цените са примливи с един стоп около 120-170 паунда.МАЛЕВ и ЧЕШКИТЕ са най евтини по принцип.
    Освен да си ги комбинирате сами билет Ирландия-ЮК и ЮК-България.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Полети България-Англия

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

И според мен е много сложно да се направи такава тема, особено за хора, които не ползват добре интернета Описанието на Кев е добро, но четейки го аз се затрудних, хем съм от хората, които загубват много часове, да търсят самолетни билети.
    Ние сме 4ма, 2ма възрастни и две деца. Не винаги пътуваме всички заедно, на някои дати се засичаме, на други не и се налага да правя големи комбинации Саитовете за сравнение напоследък много рядко ми дават най-ниските тарифи! От известно време пазарувам директно от сайтовете на авиолиниите. Преди години пък чехите ми предложиха по-ниска цена, когато им се обадих по телефона! Не си спомням защо им се обадих... в същност, сетих се! Държах да замина на определена дата, а билети за тази дата нямаше! Та се записах в някакъв уейтинг лист, за желаната дата и покрай това установих, че по телефона цените им бяха по-ниски!
    Скоро търсих билети за ваканцията февруари месец, аз писах и в темата за Алиталия, най-ниски цени изкарах от техния сайт. Търсех за точно определени дати, защото ваканцията и без това е кратка. Цените на билетите за възрастни не бяха евтини, но даваха добри отстъпки за децата. В следствие, спестявам около 200 паунда, а и излитат от Хитроу, това летище ми е най-удобно. Не броя бристолското, но от тук за България цените са убийствени Имала съм и случаи, когато разликата с прекачване или евтина авиолиния е толкова ниска, че направо си купувам билети с БА, хем те не правят отстъпки за децата
    Със съжаление споделям, че българската авиолиния само в далечното минало ми е давала добри цени за билетите. А и това, че се изместиха на Гатуик, допълнително ми оскъпява и удължава пътуването. Както казва Зара, не си заслужава за 20-30 паунда да се циганя.

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Това е много голяма заблуда - много често билетите от BA не са по-скъпи, а може да са дори и по-евтини.
    Точно така - Плащала съм 80 евро ретурн Варна - Лондон, а сега декември месец по 60-70 паунда еднопосочен до Варна, при същи цени на останалите превозвачи. не виждам с какво БА са по-скъпи
    Wild is the wind

inspired user Аватара на Nicki
    Post Thanks / Like

Също проверете и чартърите опция flight only: www.thomson.co.uk
    www.firstchoice.co.uk
    www.thomascook.co.uk

Най-често лятото са до Варна или Бургас, а зимата до София или Пловдив. Миналата година си ходихме чрез Томсън за 130 паунда 2 възрастни с бебе до Варна от Гатуик.

7. БЛАГОДАРЯ Charlotte thanked for this post
    don't care
    Post Thanks / Like

малка добавка към поста на Кев. от личен опит не само за полети до БГ, но и въобще- двата най-добри сравнителни сайтове с най-ниски цени са:
    www.ebookers.com
    www.pricerunner.co.uk

9. БЛАГОДАРЯ Charlotte thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Полети България-Англия

Цитирай Първоначално написано от Nicki Виж мнението
    Също проверете и чартърите опция flight only: www.thomson.co.uk
    www.firstchoice.co.uk
    www.thomascook.co.uk

Най-често лятото са до Варна или Бургас, а зимата до София или Пловдив. Миналата година си ходихме чрез Томсън за 130 паунда 2 възрастни с бебе до Варна от Гатуик.

Интерсно е да уточниш за кои период става дума. Далече съм от мисълта,че е по време на school holiday.......

inspired user Аватара на Nicki
    Post Thanks / Like

от 20/06 за две седмици

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте
    случвало ли се е на някого да му се изгуби багажа при пътуване с някоя авиокомпания

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhuli2000 Виж мнението
    здравейте
    случвало ли се е на някого да му се изгуби багажа при пътуване с някоя авиокомпания
    Да, миналата неделя с АлИталия, донесоха ми го в къщи в понеделник Служителката, която описваше загубения багаж, беше уверена, че до няколко дни ще се появи, явно често се случва. А на лентата от нашия полет останаха 2 куфара, сигурно други пътници по-рано си бяха тръгнали без тях

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhuli2000 Виж мнението
    здравейте
    Да. Поради закъснение на полет от Глазгоу до Лондон и изпускане на полета с Бритиш Еъруейз за София, мъжът ми беше пренасочен през Франкфурт и от Франкфурт с Луфтханза за София. Куфарът беше загубен във Франкфурт, както ни обясниха. Преспахме в София и на следващия ден трябваше да пътуваме за Пловдив, просто проверихме на летището и куфарът беше пристигнал - отне им по-малко от 12 часа да го доставят.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Naughty But Nice Аватара на Poplar
    Post Thanks / Like

За полети от Ирландия до България можете да опитвате с Falcon / JWT. Мисля, че за това лято те са чартирали самолети на XL, защото в сайта на Falcon няма опция flight only, обаче тези полети човек може да ги купи от сайта на XL.com

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

17. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Напреднал Аватара на nesi
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Полети България-Англия

Бъдете предпазливи!

https://www.bginfo.co.uk/index.php/b...yVZbQOef3UmJzg
    Последно редактирано от nesi : 08-05-2019 на 22:33

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Полети България-Англия

Само веднъж са ми крали цигари, преди много години и това ми беше за урок. В момента големи багажи не влача, едно малко сакче, което пътува само с мен
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Информация за евтини полети до България
    От garnet във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 50
    Последно мнение: 17-05-2008, 16:51
  2. Информация за евтини полети до България
    От garnet във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 13-04-2007, 12:16
  3. вътрешни полети в българия
    От captain caveman във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8