Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Пищови?!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Red face Пищови?!

Здравейте!
    Предстоят ми доста трудни изпити...и ми трябват идеи за пищови...Разбира се, това не означава, че няма да чета и да се готвя; ще направя, каквото зависи от мен, но искам да съм двойно "подсигурен"...Така че, помагайте, моля!

2. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Пищови?!

После защо не ни признавали дипломите в чужбина...

4. БЛАГОДАРЯ BlackSun thanked for this post
    reality is dreaming Аватара на Kamen
    Post Thanks / Like

Сядаш и четеш. Да си се подсигурявал през годината.
    Ever tried? Ever failed? No matter. Try again! Fail again! Fail better!

It's the way we see the world!
    http://www.youtube.com/watch?v=eChdxmjHoMw

6. БЛАГОДАРЯ Inffamous, BlackSun thanked for this post
    guest
    Град
    Far away... from the crowd fools here
    Post Thanks / Like

http://www.pishtovi.com/prepisvane.html

Има и готови пищови, не знам обаче защо никога ги няма тези, които на мен ми трябват....
    Успех!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Пищови?!

Цитирай Първоначално написано от IMG Виж мнението
    Здравейте!
    Предстоят ми доста трудни изпити...и ми трябват идеи за пищови...Разбира се, това не означава, че няма да чета и да се готвя; ще направя, каквото зависи от мен, но искам да съм двойно "подсигурен"...Така че, помагайте, моля!
    ето ти помощ
    ПРОДАВАМ ХЕНДСФРЕЕ ЗА ПРЕПИСВАНЕ

ХЕНДСФРЕЕТО Е ИДЕАЛНО ЗА ПРЕПИСВАНЕ НА ШОФЬОРСКИ ИЗПИТИ, КАНДИТАТ-СТУДЕНТСКИ, ЗРЕЛОСТНИ И И ВСИЧКИ ДРУГИ ИЗПИТИ СВЪРЗАНИ С ВАШЕТО СЛЕДВАНЕ!!!

НИШКАТА Е 0.05мм. и не се вижда.
    Поставя се микрофон с по висока чувствителност.
    ГОВОРИТЕЛЯТ ВЛИЗА В УШНИЯ КАНАЛ И НЕ СЕ ЗАБЕЛЯЗВА ОТВЪН!!!

ЦЕНА:100ЛВ
    GSM 0878 41 82 96

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от IMG Виж мнението
    Здравейте!
    през 18-ти век,на преписвачите са режели ръцете или са ги пържели в олио на слаб огън,за забавление на туристите на лондон бридж!!!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

10. БЛАГОДАРЯ shopska salata, BlackSun thanked for this post
    guest
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Пищови?!

Цитирай Първоначално написано от southern softie Виж мнението
    през 18-ти век,на преписвачите са режели ръцете или са ги пържели в олио на слаб огън,за забавление на туристите на лондон бридж!!!
    През 21 век на преписвачите зубърите им завиждат много, преписването е ежедневие, измислят се нови и интересни методи, за забавление на даскалите... и студентите стават все по-изобретателни...

12. БЛАГОДАРЯ KOMITA thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Има един сайт www.pissalka.com Tам се предлага химикалка-справочник.Хвашта информация 20 страници голям формат. Има и видео с обяснение.Химикала е перфектен за преписване.

Напреднал
    Post Thanks / Like

С пищовите винаги има шанс за издънка.... то е като при тото-то....
    ....изпит по анатомия....

на Мимето и се пада - "мъжки полов член".... ужас! няма пищов, не знае какво да пише...
    тихо към Пешо, кажи каво да пиша бе...
    чакай малко да си намеря пищова за мойта тема.... ма...
    Мимето пак ... кажи бе, кажи бе... листа ми е празен...??!!!!
    Пешо дръпнал ципа на панталона, извадил го .....
    Гледай и пиши!....
    ама пустото,
    Професора обикаля като квестор...
    вижда панталона на Пешо и казва:

Колега, приберете ПИЩОВА,
    колежката да е учила през семестъра....

15. БЛАГОДАРЯ Silviq S., shopska salata, lady, BlackSun thanked for this post
    Information Аватара на Silviq S.
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

всички сме преписвали , аз също .. сега съм дванайсти клас и точно когато около мен всичко живо Пуши от преписване, аз си уча и ми се вижда супер глупаво да се преписва??? особено за важни изпити..така може сам да се издъниш, че никокой друг не може да ти направи по - зло деяние,,,.. Успех все пак на преписвачите.Аз когато съм преписвала , винаги е било с тетрадката бърху чина и направо си я отварям - всичко друго е прах в очите - или ще те ,или няма да те хванат - пишови в ботуши , чорапи, наглезенници, написано на прасеца, ..какво ли не гледам напоследък...ама е жалка картинка.

17. БЛАГОДАРЯ BlackSun thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

1. МОЛЯ НЕ ПОЛЗВАЙТЕ ПИЩОВИ НА ШОФЬОРСКИ ИЗПИТИ
    2. Може ли някой по-отворен да ми каже как ще си извади пищова като отиде на интервю.

guest
    Град
    Post Thanks / Like

1. На шофьорски курсове няма смисъл да се преписва, защото е тест, при това лесен..
    2. Не съм по- отворена, но ми се е случвало да преписвам, и на интервюта съм била... то си зависи от интервюто на което ще се явиш, но по принци като съм ходила на интервю не са ме разпитвали конкретно по конспект за определения и т.н. ... отделно, че нещата които уча на теория са улеснени в практиката с множество компютърни програми и др., и сухата теория в много случаи ми е излишна...

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

развий си телепатичните способности и по специално дарбата да чуваш гласове денем,и хвани някой екстрасенс да ти чете въпросите........................

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

купи си от аптеката Pyramem, пий го редовно поне две седмици, яж орехи и учи усилено
    аз взех изпит по математически анализ (диференциално и интегрално смятане) и то с отличен като прочетох (и научих) за 48 часа 248 страници твърда математика
    твърда математика е: определение1...определие 10....лема1...доказателство. теорема 3....понеже лема1 заедно със уравненията (10) те са написани на предните пет листа стигаме до очевидното (16) което със системата (8) ни води до...

учи - може и без пищови, ама гледай по-равномерно, че аз след онзи подвиг - как не хванах менингит - не знам - ама изглежда се е отразило непоправимо, де
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Нов потребител Аватара на qweasd
    Град
    Велико Търново, България
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Silviq S. Виж мнението
    всички сме преписвали , аз също .. сега съм дванайсти клас и точно когато около мен всичко живо Пуши от преписване, аз си уча и ми се вижда супер глупаво да се преписва??? особено за важни изпити..така може сам да се издъниш, че никокой друг не може да ти направи по - зло деяние,,,.. Успех все пак на преписвачите.Аз когато съм преписвала , винаги е било с тетрадката бърху чина и направо си я отварям - всичко друго е прах в очите - или ще те ,или няма да те хванат - пишови в ботуши , чорапи, наглезенници, написано на прасеца, ..какво ли не гледам напоследък...ама е жалка картинка.
    Жалка картинка е да си хабиш времето и нервите да учиш неща, които никога в живота няма да ти трябват. От 1-12 клас толкова излишни неща се учат в училищата, че си е направо грехота ако учиш всичко. Глупаво е да се преписва на листовки, също така ако кандидатстваш за някой сертификат по чужд език и т.н. ... но по химия, биология, история и всички останали предмети, които не ти влизат в бъдещите планове ако някой тръгне да учи значи си няма по-сериозна работа ...

Така че ти ако искаш си зубри всичко в учебника и се успокоявай с това, че си съвестна и добра ученичка, ама всъщност всичко е все тая, тъй като после в дипломата се пишат оценки на база на самите резултати, а не на начина, по който са постигнати.

P.P. - видях, че е старо съобщението, ама нямаше начин да пропусна да го коментирам.

Щурче Аватара на Щурчо
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от qweasd Виж мнението
    ... но по химия, биология, история и всички останали предмети, които не ти влизат в бъдещите планове ако някой тръгне да учи значи си няма по-сериозна работа ...

После защо си мислели младите хора, че H2O е сериал, а България се пише с малка буква

"Хората се делят на две. Такива, които се борят за мечтите си и такива, които не го правят. Тези, които се борят може и да не ги осъществят, но остават жизнени и на смъртния си одър не съжаляват за нищо. А тези, които не се борят... На кого му пука за тях?"

Да бъдеш Джон Малкович

25. БЛАГОДАРЯ smartybonita, lady, BlackSun thanked for this post
    Ловец на форумни идиоти
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Пищови?!

Цитирай Първоначално написано от Puheno Виж мнението
    През 21 век на преписвачите зубърите им завиждат много, преписването е ежедневие, измислят се нови и интересни методи, за забавление на даскалите... и студентите стават все по-изобретателни...
    През двадесет и първи век Великобритания се управлява от зубъри,а България от преписвачи.После ревете ,че държавата ви приличала на кочина.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. НЕВИДИМИ ПИЩОВИ
    От lordm във форум Образование в БГ
    Отговори: 5
    Последно мнение: 12-03-2009, 15:42

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •