Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 58
    MC_love Аватара на viksito
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Приети в London Metropolitan Uni

Здравейте пак
    Наскоро си пуснах документите за университетите в Лондон,които бях избрала и съм приета във всички.Спрях се на London Metropolitan University.
    Интересувам се дали има и други,които учат там или пък са приети тази година....ако има такива можете да ми пишете тук,в темата или на лично съобщение Ще се радвам да се запознаем

2. БЛАГОДАРЯ Genadi, yoan_kostov thanked for this post
    Polar Bear Аватара на Me4oka
    Град
    London Zoo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Приети в London Metropolitan Uni

има. Много е лесно изпитите се вземат на 'арабия

Старо куче Аватара на prolet
    Град
    DA10
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Приети в London Metropolitan Uni

Здравейте.Искам да ви попитам, какъв документ за език представихте?

misska Аватара на just_biatch
    Град
    Hounslow
    Post Thanks / Like

аз мислех да уча там но нямам ТОЕФл а срока е до 15 януари за септември месец започване и поради това ще почвам надявам се от февруари 2009 а дали знаеш мога ли да си подам документите без да съм го минала този тест за англиийския и след това вече да го взема???

Старо куче Аватара на prolet
    Град
    DA10
    Post Thanks / Like

То и аз имам същия въпрос.Аз всъщност искам да изкарам само една година магистратура, но този пуст ТОЕФЛ

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей и честито ! Много хубава новина си получила точно по Коледа
    Аз също кандидатсвам там по-точно ПР. Интересуваме за колко време получи отговора, каква ти е офертата и какви документи освен TOEFL си им прещала
    Извинявай ако те притеснявам, но ми е много интересно

Град
    London
    Post Thanks / Like

Ще отговоря на въпросите на всички.
    Значи относно въпросът дали можеш да си подадеш документите без да си държал/а изпит по език,МОЖЕ Просто ще им пишеш,че ти предстои да държиш ТОЕФЛ или ИЕЛТС по-късно и те ще ти пратят условен отговор,в който ще искат от теб да им представиш резултата от изпита по-късно,т.е когато го издържиш.Тъй,че не се бавете,ами пускайте документи,докато е време,а пък после си дръжте изпитите и ще со пратите резултатите на университетите.И така става

wildity,здравей.аз вече ти писах на лични,но тук ще ти отговоря на въпроса малко по-подробно Първо,много се радвам,че ще кандидатстваш в Лондон Мет Аз лично си пуснах документите в началото на декември - 5ти или 6ти,до 4 университета в Лондон и Брайтънския университет.Първият отговор,който беше от Лондон Метрополитан го получих още на 18ти декември.Много се зарадвах,когато разбрах,че са ме приели безусловно А освен сертификат(само че аз им представих резултата ми от ИЕЛТС,не от ТОЕФЛ) им изпратих една препоръка от учител,мотивационното писмо(което е най-важно от всичко),академична справка(с годишните оценки от 9ти,10ти и 11ти клас) и няколко грамоти.Това беше
    Хайде,пускай и ти документи,че да получиш отговор по-бързо Пък може да учим в Лондон заедно,знае ли се Стискам палци

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами аз апликейшъна от УКАС го пуснах и сега чакам де. Иначе аз ТОЕФЛ като го карах и направо им го пратиха от там резултатите. А иначе ги питах дали ми искат нещо допълнително и те казаха не, пък ще видим, аз я имам акдемичната справка преведена.
    а тая препоръка от учител и мотивационо писмо отделно ли ги праща или това са тея от УКАС-а ?
    Извинявай ако се повтаряма ама каква специалност си, защото нещо не можах да видя?

Faithless Аватара на boki
    Град
    Harrogate
    Post Thanks / Like

Като изключите TOEFL и разни други за език изпити, други държите ли преди да ви приемат - като математика, история, география и т.н И взимат ли се лесно?

This is my church. This is where I heal my hurts. It's a natural grace. Of watching young
    life shape. It's in minor keys. Solutions and remedies. Enemies becoming friends.
    When bitterness ends. It's in the world I become. Contained in the hum.Between voice and
    drum. It's in the change. The poetic justice of cause and effect. Respect, love, compassion.
    For tonight GOD IS A DJ

Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Приети в London Metropolitan Uni

Цитирай Първоначално написано от wildity Виж мнението
    а тая препоръка от учител и мотивационо писмо отделно ли ги праща или това са тея от УКАС-а ?
    Мисля,че да,но не съм 100% сигурна,защото на мен една фирма ми оправи документите
    Извинявай ако се повтарям ама каква специалност си, защото нещо не можах да видя?
    Не се позвтаряш,никъде не съм го писала
    Специалността ми е Events Management with Music and Media Management...всъщност това са две отделни специалности,но нали знаеш,че има и joint subjects Иначе и твоята специалност е хубава,нещо по-разчупено,не като обикновените бизнес мениджмънт,право и т.н....не че тези специалности са лоши де,ама са твърде сухарски специално за мен...

Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от boki Виж мнението
    Като изключите TOEFL и разни други за език изпити, други държите ли преди да ви приемат - като математика, история, география и т.н И взимат ли се лесно?
    Абсолютно не Държи се само изпит по езика.Все пак това е Англия,не САЩ

13. БЛАГОДАРЯ boki thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

ооо, значи може и да се съвпаднем в някой курс, защото моето едното е пр с Events Manangment, и то е което повече искам

А има ли някой подаващ молба за студентски заем? Знам че е малко офф топик, но ако има други ще си пуснем отделна тема

Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Приети в London Metropolitan Uni

ооо, значи може и да се съвпаднем в някой курс, защото моето едното е пр с Events Manangment, и то е което повече искам
    Ооооо супер.Ще се видим значи там
    А има ли някой подаващ молба за студентски заем? Знам че е малко офф топик, но ако има други ще си пуснем отделна тема
    Ами.....аз Само трябва да се запиша в университета и ще пусна документи и за заем

Faithless Аватара на boki
    Град
    Harrogate
    Post Thanks / Like

По колко ще платите на година за този университет? А задочното колко е? Стпендии-мипендии има ли?

This is my church. This is where I heal my hurts. It's a natural grace. Of watching young
    life shape. It's in minor keys. Solutions and remedies. Enemies becoming friends.
    When bitterness ends. It's in the world I become. Contained in the hum.Between voice and
    drum. It's in the change. The poetic justice of cause and effect. Respect, love, compassion.
    For tonight GOD IS A DJ

Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от boki Виж мнението
    По колко ще платите на година за този университет? А задочното колко е? Стпендии-мипендии има ли?
    3070 паунда е за фул-тайм,а за задочните съм чела,че е по 200 паунда на модул(това за бакалавър).Стипендии има,и социални,и за успех,но не знам подрозбности...

Град
    Hounslow
    Post Thanks / Like

Ами знаете ли какво аз писах на Лондон metropolitan относно дали мога да кандидацвам за место при тях без да имам издържан тест по английски език които ще държа съответно по късно и ще им пратя и сертификът и те ми отговориха категорично : НЕ!За това сигорни ли сте че наистина мога да си подам документите без този сертификът да не е празно губене на време.защото именно заради теста се отказах да почвам септември 2008 и се приготвих чак за февруари 2009..кофти!пък и аз смятам да уча задочно и смятам поради това че мога и по късно да им пратя сертификата????

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами това за таксата тя всяко година е различна, като се покачва с 10-20 паунда и по принцип я съобщават към края на Януари
    just_biatch : миналата година приемаха и без взет ТОЕФЛ , но явно са си променили политиката . ама то за феруарската сесия документи се подават чак септември. така че имаш време да вземеш ТОЕФЛ .късмет

Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от just_biatch Виж мнението
    Ами знаете ли какво аз писах на Лондон metropolitan относно дали мога да кандидацвам за место при тях без да имам издържан тест по английски език които ще държа съответно по късно и ще им пратя и сертификът и те ми отговориха категорично : НЕ!За това сигорни ли сте че наистина мога да си подам документите без този сертификът да не е празно губене на време.защото именно заради теста се отказах да почвам септември 2008 и се приготвих чак за февруари 2009..кофти!пък и аз смятам да уча задочно и смятам поради това че мога и по късно да им пратя сертификата????
    Гадно Ми явно зависи от университета.Познавам едно момиче,което си подаде документите без да е държала изпит и им писа,че по-късно ще го държи.Не знам защо на теб така са ти отговорили.

Град
    Hounslow
    Post Thanks / Like

ох хора ми знаете ли какво ще пробвам даси подам документите сега в няколко университета без тоефл като ще им кажа че ще го държапо късно и ще видякакво ще стане...дано да ме класират за септември догодина пак ако не късмет и здраве февруари 2009 мерси

Град
    London
    Post Thanks / Like

ох хора ми знаете ли какво ще пробвам даси подам документите сега в няколко университета без тоефл като ще им кажа че ще го държапо късно и ще видякакво ще стане...дано да ме класират за септември догодина пак ако не късмет и здраве февруари 2009 мерси
    Стискам палци за положителен отговор.Според мен ще те приемат условно,като ще ти поставят за задача да им пратиш резултатите,когато си вземеш изпита

абрибърдабърче Аватара на Mona
    Post Thanks / Like

нямаш ли някакъв сертификат от минат курс по англииски в БГ? Можеш да го приложиш заедно с другите документи и без да споменаваш ТОФЕЛ да опиташ...Лично аз също се учудвам, че са ти отказали на тази база...по принцип само в няколко Уни-та държат стриктно и то пак има изключения...в които ти определят дата за интервю по тел или лично за да те "преценят" като език, мотивация, подготвеност и ако е успешно получаваш оферта за място...В опита си тук едно съм разбрала - в УК лесно се влиза в Уни (сравнителна степен с други страни говоря) - главно поради сериозните такси, които се плащаха (сега може да е по-различно като сме в ЕУ от гледна точка на занижени такси - завишени изисквания) и големия брои учебни заведения, но трудното идва после до завършване...поне за хора, които не са свикнали с изискванията и методиката...

Успех и от мен!
    Последно редактирано от Mona : 01-01-2008 на 20:21
    ако някой срещне някого в цъфналата ръж...

Град
    Hounslow
    Post Thanks / Like

ми мерси хора за подкрепата аз направо ще си аплаидвам и тва си е.преди 4 години бях в лондон и учих английски в едно училище и имам някакъв сертификът от него..am значи мога да си подам документите и въобще да не го държа теста за англиийски така ли-дори и по-късно?пак по тънкото да мина ???
    мерси

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами може и да стане ама не разчитай на това. Могат да те накарат да изкараш подготвителна програма,което според мене си е чиста загуба на финанси и време.

Град
    London
    Post Thanks / Like

Странно.И аз не знам дали ще можеш да минеш само със сертификата.Може би зависи от нивото ти.Знам ли.Може и да ти се обадят,интервю да ти насочат...може пък и да искат изпит да държиш...всичко зависи от самите уиверситети Но те ще ти кажат най-добре Успех.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Малко офтопик ама да попитам :
    на общежитие ли искате да живеете или в частна квартира

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. London Metropolitan,South Bank UNI,Kingston UNI and Middlesex UNI
    От mimenceto_852 във форум Образование в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 19-02-2010, 17:44
  2. westminster or metropolitan university
    От [email protected] във форум Образование в UK
    Отговори: 24
    Последно мнение: 04-09-2008, 08:57
  3. Приети специалност Стоматология в King's College London?
    От Tornado във форум Образование в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-07-2008, 22:02
  4. Търся инфо за Uni Hull & Uni Leeds Metropolitan
    От oskar във форум Образование в UK
    Отговори: 5
    Последно мнение: 20-03-2008, 22:18

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове