Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Търся си добър университет с BA advertising

Значи специалността си я избрах - BA Advertising / Advertising and Graphic design/ , но не мога да си избера университет Изискванията ми са да са добри в Рекламата и като цяло, също така много важен за мен е и града. Изключително много държа кампус-а да се намира в хубав и подреден град ( дори и да е скъп е за предпочитане ).
    Моля ви ако някой има информация по въпроса да ме насочи към някой университет.... Преглеждах класации..... сайтове....ходих по изложения ( дори се обърнах към консултантска агенция, но след като ми искаха 860 лв. за кандидатстването просто им казах "Да, мерси" ), но всичко ми е пълна каша За това мисля, че трябва да чуя и мнението на хора които живеят и учат или са учили в Англия....
    Предварително благодаря

абрибърдабърче Аватара на Mona
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търся си добър университет с BA advertising

hmm...разучи ли курсовете в Оксфорд, Кембридж и Браитон Университетите? Предполагам, че там би получила съвкупността на истинския студентски живот в съчетание с престижен Университет...

прегледаи и тези линкове: http://www.topuniversities.com/news/...ions_for_2007/

http://www.topuniversities.com/world...gs/uk_ireland/

освен трите горе, бих обърнала специално внимание и на университета в Хъл...имах познат, които се дипломира оттам с подобна специалност, беше доволен, но знаеш доста са индивидуални някои аршини...разбира се, остават и учебните заведения в Лондон, но тук вече се губи типичната студентска атмосфера, която струва ми се търсиш наред с всичко друго?
    Последно редактирано от Mona : 03-12-2007 на 22:12
    ако някой срещне някого в цъфналата ръж...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. търся добър брокер
    От epohe във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 11
    Последно мнение: 05-04-2013, 21:25
  2. Търся добър адвокат за консултации
    От radostina във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-05-2012, 18:12
  3. търся добър и евтин заварчик в лондон
    От karen във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 2