Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране избор на специалност в Англия

здравейте,

в момента уча в london metropolitan university и специалността ми е Business and International Law&International Politics. това е така наречената Joint courseр където се учат 2 специалности заедно. като завърша искам да остана да работя в лондон,затова се чудяр дали съм направила правилен избор.чудя се дали да не уча само business administration. много ще съм ви благодарна, ако ме посъветвате, с коя специалност бих имала повече възможности за добре платена работа.

благодаря ви предварително.

Напреднал Аватара на lizardking
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: избор на специалност в Англия

какви са ти впечатленията от London Metropolitan University? надявам се на искрен отговор

Напреднал Аватара на The Lily
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от alexsina Виж мнението
    ............. Business and International Law&International Politics...............чудя се дали да не уча само business administration. ...
    Щом си избрала International Law &Politics, значи си имала нещо в предвид като бъдеща кариера. Ако плановете ти са се променили това не означава автоматично да си смениш курса, особенно ако ти харесва да учиш право и политика. В крайна сметка бъдещият ти работодател не го интересува толкова какво си завършила, а какви скилс притежаваш/си придобила ( от образование и парт-тайм работа), а и желанието ти да работиш това за което си кадидатствала.
    Това е решение което сама трябва да вземеш, не мисля че някой може да ти каже какво да учиш или не.
    А и трябва да провериш дали ще ти позволят да се прехвърлиш в друга специалност. Накои университети няма да го направят, ако нямаш определени предмети взети първата година.
    Последно редактирано от The Lily : 20-10-2007 на 15:53 Причина: ..

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lizardking Виж мнението
    какви са ти впечатленията от London Metropolitan University? надявам се на искрен отговор
    за трите седмици, от както уча в Лондон Метрополитън не съм имала някакви особени проблеми.когато имам въпроси, помагат.повечето ми професори са доста добри и е инетресно в курсовете. библиотеките са големи. тъй като се прехвърлих от българия тук, пак и преди това сам била и на exchange в Австрия, за огромния си брой студенти, Лондон Метрополитън се справя доста добре. имам с какво да го сравня и за сега самия университет не ми създава проблеми, каквито сам имала преди. сте видим за напред

MC_love Аватара на viksito
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Мила,ти си знаеш най-добре
    Според мен е най-добре сама да прецениш,защото това е твоето бъдеще,не нашето Пък и ако не ти е много натоварено,защо не продължиш и с двете специалности?

абрибърдабърче Аватара на Mona
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от alexsina Виж мнението
    здравейте,

в момента уча в london metropolitan university и специалността ми е Business and International Law&International Politics. това е така наречената Joint courseр където се учат 2 специалности заедно. като завърша искам да остана да работя в лондон,затова се чудяр дали съм направила правилен избор.чудя се дали да не уча само business administration. много ще съм ви благодарна, ако ме посъветвате, с коя специалност бих имала повече възможности за добре платена работа.

благодаря ви предварително.

личен съвет - недей да разчиташ в никакъв случаи само на business administration като специалност, твърде общо, твърде много конкуренция, твърде от всичко по нищо в краина сметка... Или ако държиш да е това, то поне избери курс с някаква насоченост напр. business administration с маркетинг, или финансии, или човешки ресурси...
    ако някой срещне някого в цъфналата ръж...

7. БЛАГОДАРЯ vladur1 thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Избор на специалност
    От george.krasenov във форум Образование в UK
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-07-2011, 20:12
  2. Специалност туризъм в университети в Англия
    От Kristina19 във форум Образование в UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-10-2010, 20:50
  3. Marketing специалност
    От Asd във форум Образование в UK
    Отговори: 4