Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Доволни ли сте от почивката си в България?

Гласували
381. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, доволен/а съм

152 39,90%
  • Не беше зле, но определено може да е и много по-добре

83 21,78%
  • Изобщо не съм доволен/а

43 11,29%
  • Не си ходих до България.

103 27,03%
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Доволни ли сте от почивката си в България?

Пускам тази тема по повод зачещилите статии относно Българския туризъм и проблемите с него. Предполагам много от вас са почивали и в БГ това лято и са видяли с очите си как точно стоят нещата. Доволни ли сте от почивката и прекараното време в БГ. Какво ви хареса и какво не ви харесала? Бихте ли почивали догодина отново в България?

Напреднал Аватара на bogosian
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Доволни ли сте от почивката си в България?

аз бях в лозенец за 2ра година поред и съм много доволен - мястото е много свежо, има няколко хубави плажа наоколо и ходят предимно по-млади хора. тази година имаше повече туристи от миналата и досега не съм срещнал някой, на който да не му е харесало. единствено в ресторантите могат да ти развалят настроението, но там има един "старата къща", където всичко е супер - 2 пъти ходихме на друго място и 2та пъти връщахме поръчки, защото не знаеха къде се намират, явно някои заведения ги менажират доста зле.

има няколко много свежи заведения като магнето - бившата тарфа, която се намира в един залив и е издигната над морето. тази година я бяха преустроили от заведение с електронна музика в пиано-бар (има певици, които основно пеят разни бг шлагери) и леко се разочаровах, защото нямах търпение да заседна там по впечатления от миналата година ... надявам се следващата година да върнат старата музика, защото е голям рахат да си пиеш коктейла с приятели над морето и да ти пускат по-лекички сетове. има няколко клуба, от които мога да отлича "алкохол", който го държат собствениците на ялта в софия и се намира на плажа. там редовно има големи техно партита, тази година случих на санди ривера и беше свежарка. има и други добри места за избухване.

самото градче учудващо се държи и не са го съсипали със строежи и цигания - в пропорция едно към две са къщите на местните и новите хотели. ние бяхме в къща при хазяи и от терасите ни се виждаше морето. в разгара на сезона ни излезе по 15 лв. на легло. редовно се събирахме с приятели в двора на къщата на скара и по терасите на квартирата за по джин с тоник. като цяло мястото предразполага за по-лежерно прекарване. препоръчвам го.

войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Доволни ли сте от почивката си в България?

http://vbox7.com/play:75a407dd
    Да,бих почивал пак,но за по-дълго.Дори вече съм си набелязал няколко местенца като дестинация за догодина.
    Последно редактирано от p-m-p : 28-08-2007 на 22:43

4. БЛАГОДАРЯ Soledo, Karatiska_ta, martini, BukuTy thanked for this post
    super-super Аватара на Karatiska_ta
    Град
    Bulgaria - Plovdiv
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Доволни ли сте от почивката си в България?

Цитирай Първоначално написано от p-m-p Виж мнението
    http://vbox7.com/play:75a407dd
    Да,бих почивал пак,но за по-дълго.Дори вече съм си набелязал нколко местенца като дестинация за догодина.
    Е имало все още хора които са в чужбина но по душа и сърце си остават БЪЛГАРИ независимо къде равотят и къде живеят в момента Хора които не си затварят очите пред красотата на родината независимо че живота е тежък за хората но това няма общо с природата Жалко е че тези хора са се по малко
    Аз никога няма да бягам от врага
    Аз никога няма да отстъпвам от болката
    Аз никога няма да се отказвам от боя
    Това е моят спортен киокушин дух

щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Доволни ли сте от почивката си в България?

НИе си взехме пакет от тук за Златни пясъци и никога няма да го повторим.
    ЛУДНИЦА!
    Оставям настрана горещините които яко ни моряха...Шума беше денонощно.От 4 часа започваше детската дискотека в съседния хотел към който гледаше терасата ни и на 5-тия ден вече знаехме песничките та чак до късно вечерта когато се смесваха различни стилове.Към 2-3 часа се прибираха пияните англичани и германци и най често не улучваха врата си с първия път,а около 6 минаваше колата за боклуците където не тропаха толкова кофите колкото се надвикваха бокуджийте.
    Плажа е заграден с въжета и си ограничен в ползването му.
    В ресторантите се предлага всичко онова което се предлага и тук.Не се продава цаца,попчета...Освен палачинки и дюнери друго няма какво да си купиш за теик ауеи.На плажа предлагат основно коктеили.

Обиколихме и Родопите където на всички много ни хареса.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. има ли доволни от БГ фирма посредник?
    От bubeto_b във форум Посреднически фирми
    Отговори: 1
    Последно мнение: 14-02-2014, 09:40
  2. Доволни ли сте от живота си в Uk?
    От Charlotte във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 19
    Последно мнение: 28-04-2010, 15:16
  3. Доволни ли сте от резултата от изборите?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 69
    Последно мнение: 08-07-2009, 08:35
  4. Калата празнува 50 години на сцената на Сатирата
    От piglet във форум Светски новини
    Отговори: 2
    Последно мнение: 21-04-2008, 17:20
  5. Мнозинството от българите са доволни, че са родени в България
    От Charlotte във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 12-01-2006, 08:43

Отметки