Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 57
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Подарете си положителна мисъл всеки ден.

Изберете си карта всяка сутрин/ден и нека посланието, което тя носи да ви дари с усмивка и весело настроение през целият ден. Може да си повторите посланието няколко пъти дневно. Повярвайте, те помагат много!
    Между другото , ако някой се интересува от Positive Affirmations, Лоуис Хей има доста интересни книги по темата.

http://www.consciousone.com/c1Cards/...?cardGroupID=9

2. БЛАГОДАРЯ Kamen, wickedness, Alxambra, just_biatch, passion and 2 others thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Подарете си положителна мисъл всеки ден.

Благодаря за линка Мария!!!! Откога си търся такива карти....... или на Луис Хей или на Дорин Въртю,ти ми спести търсенето.
    Позитивното мислене е много силно нещо,стига да успееш да се справиш с негативното.
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Подарете си положителна мисъл всеки ден.

Цитирай Първоначално написано от Mystic Виж мнението
    Благодаря за линка Мария!!!! Откога си търся такива карти....... или на Луис Хей или на Дорин Въртю,ти ми спести търсенето.
    Позитивното мислене е много силно нещо,стига да успееш да се справиш с негативното.
    Мистик, сега като спомена Дорийн Върчу, аз работя с няколко от нейните декове и трябва да ти кажа че са невероятно красиви и полезни. Всичките и оракулски карти носят само положителни послания, които понякога проста са способни да те разплачат. Не само посланията, но и картините, които използва са изключително вълшебни. Ето това са дековете й:

http://www.hayhouse.com/adv_results....ormat=4&ref=84

5. БЛАГОДАРЯ Mystic thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Подарете си положителна мисъл всеки ден.

Пробвай тези онлайн:

Messages from your angels:
    http://www.consciousone.com/c1cards/...?cardGroupID=1

Healing with the angels:
    http://www.consciousone.com/c1Cards/...?cardGroupID=8

7. БЛАГОДАРЯ Mystic, VeKr, frost, Мила thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Намери добрата страна на всяка ситуация

Не можеш да имаш успеха, който търсиш, без някои неуспехи. Всяка случка може да бъде преобразувана в нещо ценно. Всичко зависи от начина, по който гледаш на нещата.

Това, което често е препъникамък и поражение за теб, може да бъде стъпка към победата, ако продължиш към нея.

Във всичките ти беди, злополучия, неуспехи, се намират семената на равностойни предимства. Във всяко поражение има урок, който ти показва как да успееш следващия път.

Разглеждай проблемите си като възможности.

Само когато стане достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Maria Виж мнението
    Изберете си карта всяка сутрин/ден и нека посланието, което тя носи да ви дари с усмивка и весело настроение през целият ден. Може да си повторите посланието няколко пъти дневно. Повярвайте, те помагат много!
    Между другото , ако някой се интересува от Positive Affirmations, Лоуис Хей има доста интересни книги по темата.

http://www.consciousone.com/c1Cards/...?cardGroupID=9
    При мен не помага, такива положителни мисли рано сутрин и особено, ако отивам на работа ме разконецнтрират.
    Wild is the wind

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Milla Виж мнението
    Намери добрата страна на всяка ситуация

Не можеш да имаш успеха, който търсиш, без някои неуспехи. Всяка случка може да бъде преобразувана в нещо ценно. Всичко зависи от начина, по който гледаш на нещата.

Това, което често е препъникамък и поражение за теб, може да бъде стъпка към победата, ако продължиш към нея.

Във всичките ти беди, злополучия, неуспехи, се намират семената на равностойни предимства. Във всяко поражение има урок, който ти показва как да успееш следващия път.

Разглеждай проблемите си като възможности.

Само когато стане достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.
    Мила, прекрасни мисли. Аз лично смятам, че това осъзнаване е голяма и важна част от развитието на човека. За съжаление обаче повечето хора сме склонни да се потапяме в бедите си , да се самосъжаляваме или търсим вината в останалите за онова което ни се случва..

12. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Charlotte Виж мнението
    При мен не помага, такива положителни мисли рано сутрин и особено, ако отивам на работа ме разконецнтрират.
    Пробвай на първо време с усмивка, макар по-лесно е да постигнеш положителна мисъл рано сутрин.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

14. БЛАГОДАРЯ alex_nw thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Тези също са много приятни

http://www.vitalaffirmations.com/poo...FQXOQwodUX5uXw

16. БЛАГОДАРЯ Мила, Mystic thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Подарете си положителна мисъл всеки ден.

Цитирай Първоначално написано от Maria Виж мнението
    Тези също са много приятни

http://www.vitalaffirmations.com/poo...FQXOQwodUX5uXw
    Днес ми се падна:
    My income is constantly increasing.
    I begin now, today, to open myself to ever-increasing prosperity.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на wickedness
    Град
    London, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Подарете си положителна мисъл всеки ден.

http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html
    Това май го имаше във форума.Нищо,нека си го припомним-зарежда и ни прави по-добри....

19. БЛАГОДАРЯ Мила, Maria, RNOH thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Milla Виж мнението
    Днес ми се падна:
    A на мен тази. хх

http://www.vitalaffirmations.com/poo...d_81.htm?apc=1

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wickedness Виж мнението
    http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html
    Това май го имаше във форума.Нищо,нека си го припомним-зарежда и ни прави по-добри....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте Приятели! Нека споделя с вас,какво е казал за силата на миълта един голям Българин.

"Най-великата сила е мисълта. Каквото и когато да мислим, ние съграждаме от невидимата материя нещо, което привлича към себе си сили да ни помагат или да ни вредят според характера на нашите мисли. Затова първата крачка е да управляваме мислите си чрез своя разсъдък. А втората крачка изисква от нас да развием у себе си навик за оптимистична мисъл. Няма лекар, който да премахне болестите на тялото и душата така, както ги премахва радостната мисъл". Петър Димков

Старо куче
    Post Thanks / Like

Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

24. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post

Post Thanks / Like

26. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Може ли някой да ми каже как се мисли позитивно когато имаш натрапчиви черни мисли?
    Как се става позитивен когато стреса те преследва на всяка крачка и ако цял ден си правил някакви опити да си самовнушаваш,че всичко ти е перфектно вечерта като се прибереш и отвориш огромния куп с писма свързани най често с дългове към банки,ток и какво ли още не,затваряш очи и сънуваш ужаси.
    Събуждаш се и ако не си употребел нищо отново започва деня с ПРОБЛЕМИ.И на тях ли да се усмихваме?

Може да съм най черногледия човек,но си мисля,че всеки път когато човек е в безизходица и изпадне в депресия по добре да потърси правилния за него лекар вместо да си фантазира. Да,и лекаря няма да го излекува като има "бръмбари" в главата си,но е по добре от самовнушението което за мен не работи.Аз не мога да си самовнушавам.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Edna Виж мнението
    Може ли някой да ми каже как се мисли позитивно когато имаш натрапчиви черни мисли?
    Как се става позитивен когато стреса те преследва на всяка крачка и ако цял ден си правил някакви опити да си самовнушаваш,че всичко ти е перфектно вечерта като се прибереш и отвориш огромния куп с писма свързани най често с дългове към банки,ток и какво ли още не,затваряш очи и сънуваш ужаси.
    Събуждаш се и ако не си употребел нищо отново започва деня с ПРОБЛЕМИ.И на тях ли да се усмихваме?

Може да съм най черногледия човек,но си мисля,че всеки път когато човек е в безизходица и изпадне в депресия по добре да потърси правилния за него лекар вместо да си фантазира. Да,и лекаря няма да го излекува като има "бръмбари" в главата си,но е по добре от самовнушението което за мен не работи.Аз не мога да си самовнушавам.
    http://www.pr-bg.com/content/view/1065/109/

Post Thanks / Like

Именно! Защото си се вторачила в проблемите толкова много, те затова и идват при теб в такова количество. Ти ОчАКВАш да има проблеми и затова има проблеми. Гледай The Secret-не е магическа пръчка и проблемите няма да изчезнат яко дим. Филма носи идеята как да се мисли по друг начин. Опитай да смениш тактиката-когато мислиш, пробвай да замениш думите носещи отрицателен смисъл ( не мога, невъзможно, ужасен ден, гаден живот) с думи носещи положителен заряд(противоположни на предишните). Знам, че е трудно и звучи налудничаво и парадоксално в началото, особено ако не си се занимавала с подобни неща преди, но докато не си смениш начина на мислене с по-положителен-живота ти няма да се промени. Промяната започва отвътре-навън-промяна на мисленето първо (Мисълта определя битието). Аз бях допреди година и половина ти където си сега-депресиран, стресиран, без визия за бъдещето и желание за постигане на по-добри неща. И започнах да чета книги на подобна тематика.
    С ръка на сърцето ти казвам, че положителното мислене РАБОТИ-без капка съмнение. Именно защото имаш този стереотип на мислене-затова и животът ти е такъв.
    Какво бих направил сега на твое място:

1. Продавам телевизора и радиото. Спирам да чета пресата-никакви негативни новини-не ме *** колко кретена са се изклали днес в Лондон или на гъза на географията, или пък колко скъп е станал живота.
    2. Търся само положителни неща в пейзажа около мене-винаги има красиви неща за гледане-зависи само от гледната точка.
    3. Започвам да чета само развлекателни и смешни книги.
    4. Сменям всички "приятели" дето само мрънкат и се оплакват и нищо положително не казват-по-добре да съм сам, отколкото заобиколен с подобни вампири.
    5 Започвам йога-ето един наистина много добър практичен сайт за йога-безплатен е , но това не означава, че не струва:
    http://www.aypsite.org/
    Има го и на български език.
    Практикувам описаната там "Дълбока медитация" от 2-3 месеца вече и ефекта е уникален-може и самовнушение да е, но важното е, че се чувствам спокоен и уравновесен.
    Прочети и книгата "Ask and It Is Given: Learning to Manifest Your Desires"
    http://www.amazon.co.uk/gp/product/1...pf_rd_i=468294
    Прескочи обаче уводните части, щото те дават нереална представа за същността на книгата. Важна е идеята за позитивно мислене която носи-това вземи от нея, остави останалата баластра за Американците, към които е насочена.

Сама трябва да си помогнеш-и започни веднага-в началото е трудно и ще ти изглежда идиотско, но ако продължиш в същия дух ще видиш много положителен резултат.
    Последно редактирано от Tornado : 23-06-2008 на 20:55

30. БЛАГОДАРЯ Mystic, Мила, saba, franceska, nikolayhristov1974 and 3 others thanked for this post
    Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Напълно си права Edna. Човек не бива да бяга от реалността и да се опитва да заменя решението на проблемите си с измислен свят. Ние живеем в реален такъв и настроенията и психическата ни настройка зависят б най-голяма степен от битието ни. Който го подценява играе много лоша шега на самия себе си. Човек трябва да признава проблемите си и да търси решението им в света който живее. Упорито и всеотдайно, разбира се с позитивна настройка. Но, дотук. Иначе става опасно. Всъщност всички успели хора, които познавам, са стъпили здраво на земята, но винаги поставят на първо място това, което те искат. Може би това е и правилният път. Да сме трезви в преценките си и да сме наясно със себе си. И, разбира се, да храним в себе си позитивната нагласа.
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

32. БЛАГОДАРЯ Mystic thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ако говорим за депресията и лекарите, те всъщност лекуват химичния дисбаланс, настъпил у нас (т.е. физическото проявление на депресията) в резултат на начина ни на мислене и приемане на действителността. Да, ще ти помогнат да излезеш от депресията за момента, но ако си останеш със същите убеждения и начин на мислене, е неизбежно да получиш отново същия резултат след време.

Просто е като фасул - не може да продължиш да живееш и мислиш по един и същи начин и да очакваш други резултати. Истинската промяна може да настъпи само ако ТИ промениш нещо. Казвам го от опит, защото съм била там, където описваш, минала съм и през лекарите и това съм го чула за пръв път точно от тях.

Това, за което Торнадо и другите говорят, няма нищо общо със самозаблуждаването - не става дума да си разправяш, че всичко е прекрасно, ако виждаш събитията като ужасяващи. Всъщност говорим за това, как да се научим да виждаме и другите цветове на този свят, освен черния и сивия.

Дебело искам да подчертая, че това, което говоря, няма смисъл да бъде казвано на тези, които смятат черно-сиво-белия светоглед за единствено реален, защото те очевидно харесват начина си на мислене, въпреки че той е свързан с много трудни моменти и може би депресия.

Всъщност става дума за един осъзнат избор - да бъдем прави или да бъдем щастливи. Т.е. да бъдем прави - да сме абсолютно убедени, че черно-сиво-бялата гледна точка е резултат от единствено правилния (нашия) поглед върху действителността, дори когато този избор не ни позволява да живеем в хармония със света.

Да бъдем щастливи включва да се научим да допускаме други възможности за оценка на събитията от живота ни, освен тези, с които сме свикнали.

Стресът не са събитията около нас, а начинът, по който ние реагираме на тях. Като получим една по-голяма сметка, можем да се ужасим от нея и да се стресираме, а можем и да си помислим "Това е ново предизвикателство, сега ще се заема с това, как да намеря нов начин да спечеля повече пари." - Няма съмнения, няма "ако" и "дали".

Да не продължавам нататък, книгите и сайтовете, които бяха посочени, вероятно ще го кажат по-добре от мен. Колкото до "Ask And It Is Given" (книгата не е на религиозна тематика), лично аз я намерих като аудиокнига в торентите, понеже все не достига достатъчно време да прочета всичко, което искам - и си я слушам, докато шофирам. Много стимулираща и позитивна. Сега свалям The Amazing Power Of Deliberate Intent и The Astonishing Power of Emotions.
    Последно редактирано от Мила : 23-06-2008 на 22:08

Гугъл търсачка на форума

34. БЛАГОДАРЯ des, alex_nw thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Wolf Виж мнението
    Напълно си права Edna. Човек не бива да бяга от реалността и да се опитва да заменя решението на проблемите си с измислен свят. Ние живеем в реален такъв и настроенията и психическата ни настройка зависят б най-голяма степен от битието ни. Който го подценява играе много лоша шега на самия себе си. Човек трябва да признава проблемите си и да търси решението им в света който живее. Упорито и всеотдайно, разбира се с позитивна настройка. Но, дотук. Иначе става опасно. Всъщност всички успели хора, които познавам, са стъпили здраво на земята, но винаги поставят на първо място това, което те искат. Може би това е и правилният път. Да сме трезви в преценките си и да сме наясно със себе си. И, разбира се, да храним в себе си позитивната нагласа.
    Moже би е по-добре да се каже, че човек не бива да бяга от отговорностите си, т.е. да осъзнае, че всичко, което му се случва е резултат от негоите мисли и емоции, и да размисли как може да промени живота си в положителна носока и какви ще са средствата, които би могъл да използва за да настъпи желаната промяна.
    Иначе животът не е реален, той е просто илюзия, става въпрос за този живота, в който аз и ти живеем. Всички сме дух/съзнание ( души), които трупат човешки опит, а не хора, които трупат духовен опит. Макар и ултимативната ни цел да е духовно усъвършенстване и еволюция..

Нищо не е реално извън любовта/обичта, тя е единствената реалност..Останалото е просто илюзия, но илюзия така нужна, предизвикателствата на които носят ценни уроци..

36. БЛАГОДАРЯ Мила, Palpae thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако сутрин след събуждане с усмивка сме благодарни и радостни за прекрасният ден и за изборите, които правим и те ни носят положителни емоции, то тогава наистина ще сме щастливи.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Daily Affirmations

И още малко freebies от същия сайт.

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Имате ли любима забавна мисъл
    От Tigarche във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 35
    Последно мнение: 26-10-2012, 12:19
  2. Нисък доход и Jobseeker's Allowance
    От meden linzer 90 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 4
    Последно мнение: 12-07-2012, 00:02
  3. Само положителна нагласа :)))
    От D_city във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 08-07-2012, 20:43
  4. СИЛАТА НА СВЕТЛАТА МИСЪЛ
    От dobrodeteli във форум Езотерика
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-07-2010, 14:21
  5. Възможно ли е да получавам световъртеж от нисък холестерол ?
    От komshiqta във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 22
    Последно мнение: 13-06-2009, 23:13

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker