Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител Аватара на Wonder_Teddy
    Град
    Liverpool
    Post Thanks / Like

По подразбиране Липсват 2м до навършване на 12?

Работя в една фабрика почти 8м. Смятам да стоя там до изтичане на визата ми,което ще стане след около 2м. Чудя се дали има някакъв начин да остана до навършване на 12м за да мога да кандидацвам за регистрационен сертификът. Дали мога да изкарам тези два месеца като селф емплоъед (ако работодателят ми се съгласи) или пък да се запиша да уча само и само да заработя останалите 2м? А мога ли да подам за такъв сертификът преди да имам 12м и да получа лилав или това което ще получа ще бъде отказ?

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Липсват 2м до навършване на 12?

Цитирай Първоначално написано от Wonder_Teddy Виж мнението
    Работя в една фабрика почти 8м. Смятам да стоя там до изтичане на визата ми,което ще стане след около 2м. Чудя се дали има някакъв начин да остана до навършване на 12м за да мога да кандидацвам за регистрационен сертификът. Дали мога да изкарам тези два месеца като селф емплоъед (ако работодателят ми се съгласи) или пък да се запиша да уча само и само да заработя останалите 2м? А мога ли да подам за такъв сертификът преди да имам 12м и да получа лилав или това което ще получа ще бъде отказ?
    Можеш да останеш на другите основания,но 12 м за издаване на сертификат няма да имаш......става дума за синия.......Ако подадаеш преди да направиш 12 м ще получиш отказ...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 7
    Последно мнение: 15-07-2015, 22:34
  2. Работа във ферма преди навършване на 18?
    От bisser във форум Seasonal Agricultural Workers Scheme - SAWS
    Отговори: 3
    Последно мнение: 02-02-2012, 18:18
  3. Липсват ли ви старите приятели?
    От Mel във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-03-2005, 20:46

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове