Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 69 от общо 69
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Електрическа четка за зъби

Цитирай Първоначално написано от cyrill0 Виж мнението
    Значи стоматолозите малко не вярват на цитираните резултати от тези 'air floss' защтото тази струя бода бъпреки че е под налагане никога няма да може да измие междо зъбите така добре както механически можеш с нормален дентален конец (както oral B satin floss) затова за мене тези пари са по добре използвани за електическа четка като colgate или oral B (кадето резултатите от изследваня показват наистина голямо намаляне на микробите на зъбите в сръвнение с нормална четка). Нормален дентален конец струва 2 лири!! и бърши същтата работа.... тези машинки са наи добре за хора които имат проблем да ползват нормалния дентален конец или заради парализа или други причини които засегват ръцете и е невазможно да използват конец.

Надчвам се че ти одговорих на въпроса!
    Благодаря за отговора.

Аз те питам, защото съм чула такова устройство споменато от dental hygienist, с уговорката, че качествените са все още доста скъпи за масова употреба, около 100 лири (разговорът беше преди година), но каза, че според това, което била чела, вършели доста добра работа за почистване на междузъбно пространство за по-задни зъби и други труднодостъпни места, като например под мостове - там конецът трудно върши някаква свястна работа изобщо.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Електрическа четка за зъби

Цитирай Първоначално написано от cyrill0 Виж мнението
    Здравейте,

Мога като стоматолг и от опит да ви препоръчам за чуствителни зъби новата четка на 'Colgate' ProClinical A1500. Нормалната цена е 169.99 ама за Декември има голямо намаление и в BOOTS е 79.99!!

Colgate ProClinical A1500 | Electrical toothbrush - Boots

Тази четка е много нежна на венците и не търка зъбите както Oral B четки.
    Add Colgate C600 Toothbrush (?99.99 value apparrently) to your order free when you buy any 1 pack of Colgate Toothbrush Heads @ Ocado ?18.99 - EastESale.co.uk ето я тук на оферта

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

3. БЛАГОДАРЯ detelina33 thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Аз ползвам тази на Браун Орал Б 500. Много съм доволна! Чисти зъбите за 2 минути според препоръчаното време и после все едно са нови. Разбира се, не успявам всеки път да я ползвам. Но е сравнително евтина и според мен е качествена, ако изключим шума

5. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Старата ми четка сдаде багажа и си взех нова http://www.colgate.co.uk/app/Colgate...cts/A1500.cwsp

Разликата от старата ми Браун топ класа, до тази е от земята до небето.
    Colgate е с пъти по добра, като си измия зъбите и се чувства все едно, че си бил на зъболекар всичко в устата ти е свежо и приятно.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Старата ми четка сдаде багажа и си взех нова http://www.colgate.co.uk/app/Colgate...cts/A1500.cwsp

Разликата от старата ми Браун топ класа, до тази е от земята до небето.
    Colgate е с пъти по добра, като си измия зъбите и се чувства все едно, че си бил на зъболекар всичко в устата ти е свежо и приятно.
    Ако наистина искате да имате чисти зъби и свеж дъх САМО това :

http://www.ebay.co.uk/itm/Waterpik-W...item23362f5d1c

Всичко останало са пари дадени на вятъра и за рекламана на булшиит.

.
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Цитирай Първоначално написано от victor07 Виж мнението
    Ако наистина искате да имате чисти зъби и свеж дъх САМО това :

http://www.ebay.co.uk/itm/Waterpik-W...item23362f5d1c

Всичко останало са пари дадени на вятъра и за рекламана на булшиит.

.
    Всъщност, зависи от зъбите в конкретния случай... Моя приятелка има малко разстояние между всеки зъб - няма нужда от никакви такива, дори зъболекар й е препоръчал само да изплаква, след като се мие с четка - просто там не се задържа храна...
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Всъщност, зависи от зъбите в конкретния случай... Моя приятелка има малко разстояние между всеки зъб - няма нужда от никакви такива, дори зъболекар й е препоръчал само да изплаква, след като се мие с четка - просто там не се задържа храна...
    Дано да не обидя приятелката ти , но е добре да си смени зъболекаря.
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

11. БЛАГОДАРЯ madlena thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Цитирай Първоначално написано от victor07 Виж мнението
    Дано да не обидя приятелката ти , но е добре да си смени зъболекаря.
    Тя всъщност го смени, но фактът си е факт - храна между зъбите й не се задържа и обикновена електрическа четка може да почиства всяка страна на зъбите.
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Тя всъщност го смени, но фактът си е факт - храна между зъбите й не се задържа и обикновена електрическа четка може да почиства всяка страна на зъбите.
    Мила не ми се спори защото не съм дентист.

И на мен един такъв "разбирач-зъболекар" ми беше казал че върху изкуствени зъби/коронки и мостове не се образува зъбен камък НО се оказа гооооляма лъжа !
    Храната се задържа даже върху самите зъби .................

.
    Последно редактирано от victor07 : 19-06-2014 на 16:21
    - Не знам, ага.

Народе ????

14. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

мила флосването не чисти само между зъбите а също чисти между венеца и зъба където не са detached.

така че съвета на този 8ъболекар е смешен.

виктор, това което показваш не е достатъчно. трябва да миеш И с четка за зъби.
    всъщноост аз не разбрах дали го даваш като алтернатива или като добавка.

както и да е аз смятач че това не би свършило това което трябва да върши, но не съм опитвала и засега няма да го коментирам
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

16. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

И аз не съм специалист, Викторе - и затова няма да споря, може и да се заблуждавам. А и въпросният зъболекар е в България, там съветите за зъбната хигиена ми се виждат доста различни, поне това, което аз съм чувала, де...
    Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    мила флосването не чисти само между зъбите а също чисти между венеца и зъба където не са detached.
    А между венеца и зъба - там не успява ли една електрическа четка с въртяща глава да достигне?
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

така че съвета на този 8ъболекар е смешен.

виктор, това което показваш не е достатъчно. трябва да миеш И с четка за зъби.
    всъщноост аз не разбрах дали го даваш като алтернатива или като добавка.

както и да е аз смятач че това не би свършило това което трябва да върши, но не съм опитвала и засега няма да го коментирам
    Разбира се че след това трябва да се използва и четката за зъби с паста.
    - Не знам, ага.

Народе ????

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

И аз не съм специалист, Викторе - и затова няма да споря, може и да се заблуждавам. А и въпросният зъболекар е в България, там съветите за зъбната хигиена ми се виждат доста различни, поне това, което аз съм чувала, де...
    А между венеца и зъба - там не успява ли една електрическа четка с въртяща глава да достигне?
    може но само отпред и отзад назъба а не между. там където е венеца . той не е detached за зъба 1 2 мм при здрави венци и повече при гингивит и пародонтоза. там се флосва а не само между двата зъба (самите зъби)

20. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

относно четката която лорда е дал - главата и е мвого голяма.

ползвайте кръгла глава с мек косъм . това е най доброто.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

относно четката която лорда е дал - главата и е мвого голяма.

ползвайте кръгла глава с мек косъм . това е най доброто.
    Изглежда, че е голяма но всъщност не е.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Подариха ми този Air Flosser http://www.amazon.co.uk/dp/B009GUDVW...TJ8M9PQ16XAG32

Много съм доволен
    Последно редактирано от lordm : 23-06-2015 на 22:26

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Подариха ми този Air Flosser http://www.amazon.co.uk/dp/B009GUDVW...TJ8M9PQ16XAG32

Много съм доволен

Е добре де, ама що си доволен?....

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Е добре де, ама що си доволен?....
    Почиства доста добре между зъбите...и с най-добрата четка и 2 мин да се измиеш, се оказва, че пак остават доста неща между зъбите, като се измиеш с това почиства всичко и чустваш голяма свежест в устата си....гаранция че няма да имаш останали неща измежду зъбите ти.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Препоръчайте електрическа четка за зъби.

Почиства доста добре между зъбите...и с най-добрата четка и 2 мин да се измиеш, се оказва, че пак остават доста неща между зъбите, като се измиеш с това почиства всичко и чустваш голяма свежест в устата си....гаранция че няма да имаш останали неща измежду зъбите ти.
    Днес си направих коледен подарък и си взех oral b pro2, страшно много съм доволен.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 19
    Последно мнение: 29-04-2014, 16:41
  2. Електрическа четка за зъби
    От MyleneFarmer във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 16
    Последно мнение: 06-01-2014, 08:51
  3. Електрическа китара
    От storm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2
    Последно мнение: 10-01-2009, 09:49
  4. Отговори: 0