Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: мебели

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране мебели

искам да си купя мебели он -лайн знаете ли сайтове

2. БЛАГОДАРЯ mim4eto79 thanked for this post
    Старо куче Аватара на piglet
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: мебели

http://www.cotswoldco.com/
    http://www.pier.co.uk/
    http://www.supatra.co.uk/Chinese_Ant...rniturec1.aspx
    http://www.parkfurnishers.co.uk/index.html

Не си точнил/а какъв тип мебели, тъй че пускам няколко от любимите ми линка. Препоръчвам Парк Фурнишерс, семеен бизнес е и обслужването е на много добро ниво.

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Извънземен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: мебели

Евтино,практично и надеждно -IKEA

6. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: мебели

а защо не аргос, кyпyваш сега плащаш след 12 месец,много хyбаво за first time бaъер

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Относно: мебели

Има и един доста евтин вариант. Отивате на страницата на Фабрика за мебели Еврика - www.evrika.bg и си поръчвате евтини мебели от масив направо от България. Те и без това работят за износ. Аз ги разгледах в България, поръчах си ги и ми ги доставиха. Най-хубавото е че предлагат цялостно обзавеждане и мебели по поръчка.

Напреднал
    Post Thanks / Like

www.hydroxsystems.co.uk

The Wind of Change! ! !

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jojik Виж мнението
    Има и един доста евтин вариант. Отивате на страницата на Фабрика за мебели Еврика - www.evrika.bg и си поръчвате евтини мебели от масив направо от България. Те и без това работят за износ. Аз ги разгледах в България, поръчах си ги и ми ги доставиха. Най-хубавото е че предлагат цялостно обзавеждане и мебели по поръчка.
    не са мноо евтини...
    но повечето поне на снимките изглеждат наистина красиви
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Born to be alive Аватара на Constantine
    Град
    Room at the top
    Post Thanks / Like

Това е много хубаво,което казваш.Само не разбрахме ти кой си...,шефа на фабриката или някой служител,мечтаещ за бърза кариера,подмазвайки се на началниците....
    The Dark Side clouds everything.Impossible to see the future is.

12. БЛАГОДАРЯ Alexsander thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И как да ги докараме до Кралството? Не става ясно, дали си ги поръчал за България или от България и те са ги доставили в Кралството. Ако е така, колко струва доставката?
    Последно редактирано от Мила : 31-07-2009 на 14:24 Причина: доуточнение

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

14. БЛАГОДАРЯ Alexsander thanked for this post
    Inspiration Аватара на des
    Град
    Gillingham, Dorset
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: мебели

Цитирай Първоначално написано от jane88 Виж мнението
    а защо не аргос, кyпyваш сега плащаш след 12 месец,много хyбаво за first time бaъер
    На Аргос пове4ето мебели са толкова ниско ка4ество, 4е се разпадат преди да ги платиш, или може би аз имах лош късмет, но Икеа е супер. Като за по -евтинка алтернатива - Ebay, ама само след оглед

Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Milla Виж мнението
    И как да ги докараме до Кралството?

Те и без това работят за износ. Аз ги разгледах в България, поръчах си ги и ми ги доставиха.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мебели и обзавеждане от ZAX Chairs & Tables
    ZAX chairs & tables притежава повече от 14 години опит в производството и търговията на мебели, и по - конкретно столове и маси. В момента дружеството е един от лидерите на пазара на мебели, като успява да предложи на своите клиенти широка гама модерни висококачествени маси, столове и други мебели от Италия, Полша, Турция, както и собствено производство.

Благодарение на висококачествените материали подчертаващи красотата, модерния дизайн и изтънчения вкус, мебелите от ZAX chairs & tables са предпочитани при обзавеждането и вътрешния дизайн на хотели, ресторанти, барове, кафенета, и всички видове заведения за хранене.

ZAX chairs & tables е специализиран в създаването и изпълнението на нестандартни проекти свързани с обзавеждането, като подчертаваме нашите възможности в изработката на мебели с цветове пожелани от клиента.
    Мебели,Обзавеждане,Столове,Маси,Мека Мебел,Дървени mebeli,Дивани,Легла,Спални Комплекти,Евтини мебели,Дизайнерски мебели i mebelni saloni - София,

Нов потребител
    Post Thanks / Like

има един готин сайт за мебели , който открих случайно promomebel.com мисля, че и цените са доста достъпни ..

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ИКЕА предлагат голямо разнообразие и сравнително приемливи цени, може да поръчаш мебели онлайн. Имай предвид че е възможно доставката да е през седмицата, така че ако всички у вас работите, трябва да се измъкнете от работа....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако някои тарси мебели по поръчка или ваш дизаин.
    Може да ви преложа един мебелист който се занимава само с това.
    може ако някой се интересува да прати и-маейл;[email protected]
    Аз лично съм доволен от него даже много.

Intermodul Аватара на Интермодул
    Post Thanks / Like

Провери Интер Модул

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Сайтове за мебели има много. Аз лично предпочитам ( по разбираеми причини) да купувам мебели втора употреба. Излизат много евтино , а след освежаване и малко творчески подход, стават бутикови и уникални.
    Правила съм рисунки, апликации по вратички, на една от секциите правих стъклопис и лепих шпросни - и в резултат , тази секция стана най-красивото нещо в хола.
    Детската я обзаведохме с мебели лично производство. Купихме с мъжа ми 2 гардероба от магазин втора употреба, разглобихме ги и с материала от тях, направихме рафтове, ракли, 2 малки шкафчета , които да се поберат в нестандартното разстояние зад вратата и още няколко подобни добавки.
    Вижте няколко сайта за мебели с обяви :
    Сайтове за мебели има много. Аз лично предпочитам ( по разбираеми причини) да купувам мебели втора употреба. Излизат много евтино , а след освежаване и малко творчески подход, стават бутикови и уникални.
    Правила съм рисунки, апликации по вратички, на една от секциите правих стъклопис и лепих шпросни - и в резултат , тази секция стана най-красивото нещо в хола.
    Детската я обзаведохме с мебели лично производство. Купихме с мъжа ми 2 гардероба от магазин втора употреба, разглобихме ги и с материала от тях, направихме рафтове, ракли, 2 малки шкафчета , които да се поберат в нестандартното разстояние зад вратата и още няколко подобни добавки.
    Вижте няколко сайта за мебели с обяви от различни градове:
    Мебели в Бургас, Варна, Сливен, Шумен, Ямбол - магазини за мебели, производители, безплатни обяви за мебели втора употреба и нови
    Мебелният сайт на Пловдивска област
    Мебели в Русе, Добрич, Силистра, Търговище - магазини, производители, обяви
    Мебели във Варна, Добрич, Шумен, Бургас. Обяви за мебели, магазини и мебелни къщи, производители

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Опитай Интер Модул, аз съм много доволна

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако търсите евтин магазин за мебели бих препоръчал един, който отвори съвсем наскоро в Младост 1, има много голям избор на мебели. Намира се на булевард Йерусалим.

Нов потребител Аватара на valdes75
    Post Thanks / Like

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз скоро си пазарувах от Nella Design - Най-достъпните онлайн оферти за мебели . Много съм доволна и от качеството, и от консултантите. Поръчах си ъглово канапе и холна маса. Пристигнаха в посочения срок. Хубавото е, че се плаща на куриера, когато си получаваш поръчката. Освен това доставката е безплатна за цялата страна. Горещо препоръчвам да посетите електронния магазин на Nella Design!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Темата е мнооого стара и форума е за хора които живеят в УК!!!

Жалко че няма да могат да се възползват от качествените и евтини мебели които препоръчахте!
    ''-Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха САМО ТРИ заптиета?
    - Не знам, ага.
    -АЗ така заповядах!!! Можех да пратя 300, аз обаче пратих само трима! И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.''

Народе ????

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: мебели

В момента и аз съм на тази вълна, защото другата година ми предстои сериозно обзавеждане на къща в София и сравнявам цените тук и в България.
    От англия е изгодно да се дебнат промоции на качествени мебели, където в България трудно биха им свалили цените, обикновено се правят промоции на по ниско качество стоки
    миналата седмица си капарирах цяла модулна кухня от wren kitchen, която беше на промоция на 50% с 3d проект, в България разгледах всички магазини, същата кухня, като размери ми излиза много по скъпо поне 3 пъти.
    Също комплект маса от масив oak 4 стола тука струва 400 паунда, в България за тия пари може само талашит да се купи.
    Иначе има и неща които е безмислено да се купуват от тук, защото в България са на същите цени.
    Другият въпрос е транспорта, аз ще си ги карам с мой бус, а фирмите взимат доста скъпо и не се знае дали ще пристигнат здрави

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. мебели Анкета
    От stefi_il във форум Общ форум
    Отговори: 10
    Последно мнение: 22-06-2011, 17:31
  2. Подмяна на тапицеровка на мебели
    От violinivo във форум Пазаруване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-04-2007, 11:17

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми