Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Бихте ли оставили своите контакти в посолството ни в Лондон?

Гласували
169. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • да

59 34,91%
  • не

87 51,48%
  • не мога да преценя

23 13,61%
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 68
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Бихте ли оставили своите контакти в посолството ни в Лондон?

Бихте ли оставили телефона си или адреса си в българското посолство?
    По медиите в България министри обясняват, че ние в българите в чужбина, не държим връзка с посолствата ни, е не знаели нашите контакти в чужбина, замислят накакъв проект като сайт където да съхраняват наши данни адрес и телефон за контакт.
    Та въпроса е в по тази тема ако министерството ни направят такъв проект бихте ли си оставили адрес и телефон в българското посолство.
    Последно редактирано от lordm : 23-04-2007 на 18:53

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Бихте ли оставили своите контакти в посолството ни в Лондон?

С каква цел не става ясно?
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Бихте ли оставили своите контакти в посолството ни в Лондон?

По медиите в България министри обясняват, че ние в българите в чужбина, не държим връзка с посолствата ни, е не знаели нашите контакти в чужбина, замислят накакъв проект като сайт където да съхраняват наши данни адрес и телефон за контакт.
    Та въпроса е в по тази тема ако министерството ни направят такъв проект бихте ли си оставили адрес и телефон в българското посолство.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

4. БЛАГОДАРЯ Suzanne thanked for this post
    Напреднал Аватара на GERO_
    Post Thanks / Like

да ако някойми каже как да си направя телефона да ги чарджи по паунд на минута

6. БЛАГОДАРЯ lordm, krasi_sot, dima, Zara, Mariya and 14 others thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Thumbs down Re: Бихте ли оставили своите контакти в посолството ни в Лондон?

НЕ!
    Много ми е интересно,колко пари ще се отпуснат ,на кой"кадърник" ще е проекта и колко търтеи ще назначат за да се занимават с това?
    Последно редактирано от musi : 23-04-2007 на 19:32

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

8. БЛАГОДАРЯ Zara, maxima, iva thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Аз не знам някое друго посолство да има подобно нещо, следователно не е често срещана практика, от което следва че не бих си оставил телефона и адреса.
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

10. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Точно това си мислех..как и кога да им дам адрес и телефон...то мен ако ме питате специално БГ посолство в Лондон отдавна трябва да е закрито,защото е безполезно във всяко отношение,персонала е неквалифициран,всички служители са там не защото са образовани,а защото са ВРЪЗКАРИ,да не говорим,че има хора,които и англииски не говорят... ...разни екс комунистически търтеи продължават да харчат парите на данъкоплатците......

12. БЛАГОДАРЯ p-m-p, Vasseto, Petko, maxima, jonsan and 4 others thanked for this post
    Напреднал Аватара на GERO_
    Post Thanks / Like

мале колко хора са ми благодарили
    обещавам да ви кажа и вас ,как ства,че да си ги направите

14. БЛАГОДАРЯ Petko, mnm013 thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от GERO_
    да ако някойми каже как да си направя телефона да ги чарджи по паунд на минута
    Мисля, че спокойно може да ги чарджим и по 1 000 паунда на минуна! Достатъчно много пари смучат от нашите родители, и роднини който са в България!

16. БЛАГОДАРЯ Petko thanked for this post
    Captain Chaos
    Guest

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    С каква цел не става ясно?
    Май никои не дава отговор на този въпрос
    За какво им е тази информация всъщност?!?!?

warrior of the light Аватара на Chick
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Suzanne
    Бихте ли оставили телефона си или адреса си в българското посолство?
    Че те ги имат моите, ама какво от това. Нещата там са толкова странни, особено откакто назначиха сегашния посланик пред 2 години.
    What on earth are you doing here, in the western world? ~ Open Your Eyes (Asia)
    Life is series of challenges to be met and mastered. ~ from Private Benjamin (Colonel's motto).
    All morons hate it when you call them a moron.
    ~J.D. Salinger, The Catcher in the Rye, Chapter 6

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Captain Chaos
    Май никои не дава отговор на този въпрос
    За какво им е тази информация всъщност?!?!?
    Ако стане нещо като бедствие да ни търсят.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

20. БЛАГОДАРЯ Petko thanked for this post
    войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm
    Бедствие като загоба на избератели

22. БЛАГОДАРЯ gifty_gifty, Petko thanked for this post
    sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

Аз не знам някое друго посолство да има подобно нещо, следователно не е често срещана практика, от което следва че не бих си оставил телефона и адреса.
    Откъде я имаш тази информация, че никое друго посолство не разполага с тези данни? Защото аз мисля точно обратното, всички посолства имат контакти на своите граждани, за да разполагат със статистика по време на бедствия. И само нашето няма, защото никога не съм чула да дават някаква статистика за българите, но винаги за другите държави се е съобщавало. Така че според мен инициативата е добра, и аз бих си дала контактите в посолството, независимо, че там са некадърници и етц., защото това последното няма никакаква, ама абсолютно никаква връзка с целта на този проект според мен.
    Wild is the wind

24. БЛАГОДАРЯ ana_tina thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm

Кои ще те търси бе Лорде..?Нали ако стане бедствие,посолството първо ще се е изнесло....а пък и ние дето сме извън Лондон кои ще седне да ни търси....за Шотландия да не говорим...

26. БЛАГОДАРЯ maxima thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Charlotte
    Откъде я имаш тази информация, че никое друго посолство не разполага с тези данни? Защото аз мисля точно обратното, всички посолства имат контакти на своите граждани, за да разполагат със статистика по време на бедствия. И само нашето няма, защото никога не съм чула да дават някаква статистика за българите, но винаги за другите държави се е съобщавало. Така че според мен инициативата е добра, и аз бих си дала контактите в посолството, независимо, че там са некадърници и етц., защото това последното няма никакаква, ама абсолютно никаква връзка с целта на този проект според мен.
    Как мислиш на колко процента от полската общност в Англия полското посолство има точните адреси и телефони?
    BGHelp Търсачка

Град
    Post Thanks / Like

Как мислиш на колко процента от полската общност в Англия полското посолство има точните адреси и телефони?
    Само Полша ли имат посолство в Лондон, че само тях ми даваш за пример? Освен това ти сигурен ли си 100%, че те нямат някаква кампания за събиране на контакти? Защо не ми даваш за пример американското, германското, италианското, френското посолство??? Как те успяват да събират данните на своите хора и при бедствия да изкарат статистки, а нашите все нищо не могат да направят....Ама и сега няма да направят нищо с този проект като гледам. Вие вместо да обърнете внимание на целта на занятието, скочихте колко са некадърни и за нищо не стават. То това си е факт, не твърдя обратното, но тук за друго нещо става въпрос. Според мен е важно посолствата да разполагат с тази информация, защото незнам за вас, но аз имам роднини в България и недай си Боже при някое бедствие е добре да се има статистика на броя ни тук. Така, че какво повече да обсъждам по темата, аз мнението си го имам по този въпрос и най-малкото мисля, че е удачно да се правят сравнения от рода на: ама виж полското посолство нямат данни за хората си, защо пък нашето трябва да има... Не може ли да се сравняваме с някое по-организирано и с по-добра политика посолство, отколкото с някое с по-лоша такава?
    Последно редактирано от Charlotte : 23-04-2007 на 23:19
    Wild is the wind

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Само Полша ли имат посолство в Лондон, че само тях ми даваш за пример? Ти сигурен ли си 100%, че те нямат някаква кампания за събиране на контакти? Защо не ми даваш за пример американското, германското, италианското, френското посолство???
    Ми сигурно, защото сме по-близко като сравение до Полша и по далече от гореизброените И пак не съм убеден, че посолствата на страните, които изброи имат списък на по-голямата част (да не казвам почти всички) от гражданите си в UK.

Вие вместо да обърнете внимание на целта на занятието, скочихте колко са некадърни и за нищо не стават.
    Аз занятие не виждам - само една анкета. Да не би посолството да я е поръчало (анкетата)?
    BGHelp Търсачка

Град
    Post Thanks / Like

Ми сигурно, защото сме по-близко като сравение до Полша и по далече от гореизброените И пак не съм убеден, че посолствата на страните, които изброи имат списък на по-голямата част (да не казвам почти всички) от гражданите си в UK.

Аз занятие не виждам - само една анкета. Да не би посолството да я е поръчало (анкетата)?

Статистики си водят 100%, много пъти са ги съобщавали по телевизията. Винаги в моменти на бедствия, терористични актове и т.н. от посолствата излизат с официална инфомация за броя на гражданите си. Ти явно не гледаш телевизия, щом не си ги чул тези статистики....А щом ги съобщават, значи ги водят, нали?

А по второто прочети в горното ми мнение последната част, която добавих и ще разбереш защо мисля, че такава статистика трябва да има...И точно поради тези причини, е добре посолството ни да се размърда по този въпрос и да събере данни за хората си в УК.
    Wild is the wind

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Статистики си водят 100%, много пъти са ги съобщавали по телевизията. Винаги в моменти на бедствия, терористични актове и т.н. от посолствата излизат с официална инфомация за броя на гражданите си. Ти явно не гледаш телевизия, щом не си ги чул тези статистики....А щом ги съобщават, значи ги водят, нали?
    Нека правим разлика между това колко граждани на дадена държава в даден момент са на територията на Англия и кои точно са те (как се казват, къде живеят, контакти и т.н). Ако твърдиш, че посолствата на дадена държава имат пълен списък на своите граждани, който съдържа детайлите по-горе не бих ти повярвал. Всеки гражданин има пълното право да реши сам за себе си дали иска да фигурира в подобен списък и отнемането на това му право е грубо погазване на свободата му на избор.

А по второто прочети в горното ми мнение последната част, която добавих и ще разбереш защо мисля, че такава статистика трябва да има...И точно поради тези причини, е добре посолството ни да се размърда по този въпрос и да събере данни за хората си в УК.
    Нека да има, но не виждам как ще стане просто. Защо написах малко по-горе.
    BGHelp Търсачка

Град
    Post Thanks / Like

Нека правим разлика между това колко граждани на дадена държава в даден момент са на територията на Англия и кои точно са те (как се казват, къде живеят, контакти и т.н). Ако твърдиш, че посолствата на дадена държава имат пълен списък на своите граждани, който съдържа детайлите по-горе не бих ти повярвал. Всеки гражданин има пълното право да реши сам за себе си дали иска да фигурира в подобен списък и отнемането на това му право е грубо погазване на свободата му на избор.

Нека да има, но не виждам как ще стане просто. Защо написах малко по-горе.
    Не мога да кажа какви списъци имат, нито съм писала, че трябва да е задължително, но в едно съм сигурна, че хора от държави като Сащ, Германия, Франция сами ще отидат и предоставят тази информация в посолството си, тъй като предполагам е написано някъде, че е препоръчително всяко едно посолство да разполага с такъв тип информация и те ще го направят...Много ме съмнява, че ще кажат: не, няма да си дадем данните, защото в еди кое си посолство не е така, или пък не, няма да ги дадем, защото там работят некадърници....Аз не избирам да си давам данните заради тях, а заради себе си и семейството си, логично.
    Wild is the wind

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Не мога да кажа какви списъци имат, нито съм писала, че трябва да е задължително, но в едно съм сигурна, че хора от държави като Сащ, Германия, Франция сами ще отидат и предоставят тази информация в посолството си, тъй като предполагам е написано някъде, че е препоръчително всяко едно посолство да разполага с такъв тип информация и те ще го направят...
    Съжалявам, че пак трябва да го кажа, но не мисля, че това в момента е така или ще стане за в бъдеще. Мисля, че нито едно посолство в момента няма точните данни за всеки свой гражданин в тази държава. Най-много име и рожденна дата, но и в това се съмнавям. Лично на мен тази идея ми изглежда нереална и трудна за реализиране.

Много ме съмнява, че ще кажат: не, няма да си дадем данните, защото в еди кое си посолство не е така, или пък не, няма да ги дадем, защото там работят некадърници....Аз не избирам да си давам данните заради тях, а заради себе си и семейството си, логично.
    Това въобще не е причината.
    BGHelp Търсачка

Град
    Post Thanks / Like

Съжалявам, че пак трябва да го кажа, но не мисля, че това в момента е така или ще стане за в бъдеще.Мисля, че нито едно посолство в момента няма точните данни за всеки свой гражданин в тази държава. Най-много име и рожденна дата, но и в това се съмнавям. Лично на мен тази идея ми изглежда нереална и трудна за реализиране.

Това въобще не е причината.
    Ти може да мислиш много неща, ама как е със сигурност във всички посолства не знаеш, нито можеш да твърдиш както се опита по-горе. Но аз поне ще се опитам да разбера за американското дали събират някакви данни за хората си, защото съм почти 100% сигурна, че го правят.

По-горе ясно като бял ден си го писал, че понеже не било такава по друите посолства /пак казвам нямам представа как го знаеш това със сигурност/, ти нямало да си оставиш данните. После ми разправяй вреки некипели, че не било това причината....
    Wild is the wind

Град
    Post Thanks / Like

Мисля, че нито едно посолство в момента няма точните данни за всеки свой гражданин в тази държава. Най-много име и рожденна дата, но и в това се съмнавям. Лично на мен тази идея ми изглежда нереална и трудна за реализиране.

.
    След като нямат данни за хората си, тогава откъде цитират статистики?
    Нямам представа какви точно данни и по какъв начин ги събират, но щом предоставят статистики, значи се води...
    Wild is the wind

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Ти може да мислиш много неща, ама как е със сигурност във всички посолства не знаеш, нито можеш да твърдиш както се опита по-горе. Но аз поне ще се опитам да разбера за американското дали събират някакви данни за хората си, защото съм почти 100% сигурна, че го правят.
    Да, няма как да знам, но понеже в момента уча нещо подобно (data collection, databases, IDs) имам твърдо мнения по въпроса.
    Иначе и на мен ще ми е интересна информацията, така че ще се радвам да я споделиш. Да не те разочаровам от сега, но и те едва ли събират (а не са само те).

По-горе ясно като бял ден си го писал, че понеже не било такава по друите посолства /пак казвам нямам представа как го знаеш това със сигурност/, ти нямало да си оставиш данните. После ми разправяй вреки некипели, че не било това причината....
    Аз на това му викам логика. Ако всички други посолства не го правят, значи има причина това да е така. Но нека си говорим реални неща, че се увклякохме. Мислиш ли, че това ще стане? Твърдо не Не ти вярвам, че го мислиш
    BGHelp Търсачка

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно мнение: 09-04-2013, 12:05
  2. Търся контакти българи-програмисти в Лондон
    От nbi71 във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 0
    Последно мнение: 19-08-2009, 15:26
  3. 4 тона вино за посолството ни в Лондон
    От Suzanne във форум ТОП НОВИНИ
    Отговори: 21
    Последно мнение: 17-03-2008, 11:44
  4. Кои забележителности и места бихте препоръчали в Лондон?
    От stenk във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 12
    Последно мнение: 20-09-2007, 22:14

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker