Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Списък на колежи и университети които ни смятат за home stud

Преди време в и приканих ако знаете такива колежи или университети които не искат или не проверяват дали сте били в Англия повече от 3 години и имате ILR –тоест нямате ограничениe на престоя ви UK.
    Вашата отзивчивост е нулева, информацията ще бъде полезна на много хора и ще им спести ,много пари защо да не я съберем. Отговорът който е на някои на устата е ,че това се иска от българи. Може и да не е това причината може да го споделите на страниците на сайта ни.
    Но понеже е невъзможно да се направи лесно такъв списък, а и аз не искам да се отказвам от тази идея, я променям леко.

Списък на колежи и университети които не ни смятат за home student.

Така смятам че ще има повече откликнали. Този списък ще е по малко полезен от другият но пак ще има някаква полза от него.

И нека започна аз списъка Waltham Forest College http://www.waltham.ac.uk/main/default.asp при кандидатстване в него със сигурност ще ви искат да имате 3 години в UK и ILR за да платите същата цена като англичанин и не само го искат но го и проверяват.

Може да допълвате списъка ни във форума

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Списък на колежи и университети които ни смятат за home

University of Southhampton- две звена за проверка , със сигурност ще ви забележат!!!Там няма да стане,Хора дайте да си помогнем, да не се оставаме да ни притиснат доккрай, какво като сме се родили в България, ако се обединим, ще сме най силни, стига с тая българска вражда, ни сме приятели, и не знайте колко сме силни заедно!!!
    Хайде успех на всички
    Няма човек, който да ми каже че съм луд, щото няма и такъв , който да ми каже какво е да си нормален!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

az sum v southampton institue....i tuka nqma na4in da mine6 mejdu kapkite....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране o6te po temata

бахти в тоя соутхамптон, нищо май няма да стане, а е толкова хубав град (, сигурен съм че в Лондон някъде по 3 та зона а може и в центъра да стане ;? :roll:
    Няма човек, който да ми каже че съм луд, щото няма и такъв , който да ми каже какво е да си нормален!

Къде го пипнеш, там знае Аватара на xb00t
    Град
    Погледни зад теб...
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз съм само 9 месеца в англия и септември 2004 започнах в Peterborough Regional College на Full-Time. Аз съм с Dependent Visa върху работната виза на майка ми. Нямах абсолютно никакви проблеми. Интервюто ми протече за 20 минути в които ми обясниха ще е т'ва животно колежа и се уточняваше какви точно предмети искам да изучавам. Общо взето влезах като на магия. Ако някои си мисли да се мести тука специално за т'ва наемите са ~400-500 паунда/месец за къща с 3 спални. Ако искате да закупувате ~80К-95К отново с три спални. Ай наздраве!

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от xb00t
    Аз съм само 9 месеца в англия и септември 2004 започнах в Peterborough Regional College на Full-Time. Аз съм с Dependent Visa върху работната виза на майка ми. Нямах абсолютно никакви проблеми. Интервюто ми протече за 20 минути в които ми обясниха ще е т'ва животно колежа и се уточняваше какви точно предмети искам да изучавам. Общо взето влезах като на магия. Ако някои си мисли да се мести тука специално за т'ва наемите са ~400-500 паунда/месец за къща с 3 спални. Ако искате да закупувате ~80К-95К отново с три спални. Ай наздраве!

kude go toq grad!!!!
    tva po eftino ot rodinata!!!!
    На сватба и банкет - я съм най отпред...!

Къде го пипнеш, там знае Аватара на xb00t
    Град
    Погледни зад теб...
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Тоз градец е на на 100 мили от Лондон. Ето ви пълният маршрут с всичките му завои

http://mappoint.msn.com/(admu2mq05y02tg55mp2pyk45)/directions.aspx?&StartName=London%2c+United+Ki ngdom&StartLocation=51.50632%2c-0.12715&EndName=Peterborough%2c+England%2c+Uni ted+Kingdom&EndLocation=52.57303%2c-0.25001&DataSetLangID=EUR%2c409&RouteType= Quickest&RouteUnit=Miles

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

thanks,аз го гледах още одеве.
    имах колега от northampton и пътуваше по 2,30 минимум в една посока у трафика сутрин и вечер.
    ти ми даде нова насока на хоусехунт-а,замислих се за bedford,letchworth,stevenage,harlow etc..
    Последно редактирано от Suzanne : 29-06-2007 на 12:37
    На сватба и банкет - я съм най отпред...!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Списък на колежи и университети които ни смятат за home stud

Имам един въпрос, надявам се някой да може да ми помогне.
    в момента съм 3-ти курс и искам след 4-ти да кандидатствам в Оксфорд за магистратура или курсист, но незная точно как стоят нещата с изпити , език и най-вече такси

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Списък на колежи и университети които ни смятат за home stud

Цитирай Първоначално написано от M.Borikova Виж мнението
    Имам един въпрос, надявам се някой да може да ми помогне.
    в момента съм 3-ти курс и искам след 4-ти да кандидатствам в Оксфорд за магистратура или курсист, но незная точно как стоят нещата с изпити , език и най-вече такси
    От университета какво ти казват?
    Не мислиш ли, че те са най-достоверния източник на информацията, която ти трябва?
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Нов потребител
    Post Thanks / Like

http://www.bbk.ac.uk/main

Аз завърших там преди 3 години.

Когато започнах през 2001 ме таксуваха като home студент.

Напреднал Аватара на Tango
    Град
    Gillingham, UK
    Post Thanks / Like

Тази тема не е ли вече остаряла с влизането на Бг в ЕС от 1 1 2007 или аз нещо пропускам. Като жител на ЕС всеки Бг гражданин има правото да учи в УК и да плаща такси като английските студенти. В противен случай, може да ги заплашите със съд предполагам

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 428
    Последно мнение: 13-01-2014, 21:24
  2. Отговори: 8
    Последно мнение: 09-05-2010, 11:37
  3. Отговори: 11
    Последно мнение: 31-01-2009, 15:55
  4. Отговори: 5
    Последно мнение: 27-05-2007, 10:44
  5. Отговори: 4
    Последно мнение: 15-10-2005, 21:10

Отметки