Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    Нов потребител Аватара на istinskata666
    Post Thanks / Like

Smile Коя градина да избера

Здравейте,

Като нова мама имам нужда от съвет. Живея в северен лондон и в момента сина ми е на 2 месеца. Знам, че е добре да се apply-ва за детска градина колкото може от по-рано, а аз мисля да ги пусна да ходи на 2 годинки. Търсих в интернет градинки около Мусвелл Hill или East Финчлей, но намерих само една, която се оказа много скапа- Ј260.00 на седмица. Има ли някои от вас информация за детски градини в този район и бихте ли ми препоръчали детска градина, на която вие самите сте водили детето си. Очаквам отговорите ви!!!

МОД:violinivo
    Моля използвайте кирилизатора, който е в горния десен ъгъл на глкавната страница. Писането на Кирилица във БГХелп Форума е задължително.
    Благодаря ви.

Последно редактирано от violinivo : 03-04-2007 на 10:21
    ARLETI

parisa Аватара на rositsa76
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: koia gradina da izbera

здрави не живей в Лондон но когато се опитах да намерй градина за дъщерй ми се оказа доста тръдно,понеже повечето места бйха заети като цената варираше mejdy Ј120 и Ј140 на цедмица от job центъра ми изпратиха информаций с чилдмайндерите в можт град /кето е много по евтино/ като цените са mejdy Ј1.5 до Ј3 на час ,затова ако ти е важможно свържи се с job центъра които е при вас и ги попитай дали могат да ти дадт някаква информаций за това надйвам се поне малко да съм ти помогнала

Моля използвайте кирилизатора, който е в горния десен ъгъл на глкавната страница. Писането на Кирилица във БГХелп Форума е задължително.
    Благодаря ви.
    Последно редактирано от violinivo : 03-04-2007 на 10:21

Старо куче Аватара на Alxambra
    Post Thanks / Like

Дами,защо не пишете на кирилица?

Никога не спори с глупак - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rositsa76
    здрави не живей в Лондон но когато се опитах да намерй градина за дъщерй ми се оказа доста тръдно,понеже повечето места бйха заети като цената варираше mejdy Ј120 и Ј140 на цедмица от job центъра ми изпратиха информаций с чилдмайндерите в можт град /кето е много по евтино/ като цените са mejdy Ј1.5 до Ј3 на час ,затова ако ти е важможно свържи се с job центъра които е при вас и ги попитай дали могат да ти дадт някаква информаций за това надйвам се поне малко да съм ти помогнала

Благодаря ви.

Изобщо не мисля,че чаилдмаиндер е по евтино от нурсери,но зависи и колко часа ще ходи. наи-евтино като цена на час излиза фул таим нурсери....5 дена в седмицата - от 7.00 до 18.00 часа....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Коя градина да избера

Моето дете ходи в БГ градина на Wood Green и сьм много доволна.Пла6там по 2 лири на 4ас.

Нов потребител Аватара на istinskata666
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Коя градина да избера

Балгодаря много за отговорите! Не мисля, че българската градина на Ууд Грийн е това, което търся- искам синът ми да бъде в обстановка сред англо-говорещи деца, за да може да свиква не само с езика, но и с различните етноси в Лондон. Когато ходех на работа и минавах покрай Мъзуъл Хил ми направи впечатление колко много деца от най-различни възрасти ходеха там на училище- имате ли данни на училища в този район? И все пак ако има мами, които живеят в около Ууд Грийн, бих се радвала да се запознаем и да излизаме заедно.
    ARLETI

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Коя градина да избера

че българската градина на Ууд Грийн е това, което търся- искам синът ми да бъде в обстановка сред англо-говорещи деца, за да може да свиква не само с езика, но и с различните етноси в Лондон. Ког
    We are the pioneers in providing Testking phr dumps and Testking ceh books with exam pass guarantee. Download our latest testkingccie sckans questions to pass real exam of mcitp training in www.muih.edu

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Коя градина да избера

Здравеите Мами,

За тези от вас които живеят в Източен Лондон бих искала да споделя, че там вече има детска градина по метода Montessori. Ако проявите интерес , тук има повече информация:.
    Последно редактирано от BGHelp : 06-08-2015 на 16:07

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кой доставчик на ток да избера ?
    От juld във форум Пазаруване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 10-11-2012, 16:57
  2. Кой университет да си избера за MSc?
    От Sennin във форум Образование в UK
    Отговори: 30
    Последно мнение: 04-03-2008, 10:42
  3. Кой ОП да избера
    От zoo във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 13