Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 39 от общо 39
    аз съм някой друг Аватара на katq
    Град
    London NW
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Къде има бг градини в Лондон ?

Здравей Darsi , имам приятелка която се заинтересува от твоето предложение -изпратих ти лична бележка с телефонът й .Ако предложението все още важи изпрати ми и ти твоят тел.

разбирач Аватара на ned888
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Къде има бг градини в Лондон ?

А някой знае ли в района Golders green или Hampstead дали има детски градини

Post Thanks / Like

Търся регистриран чилдмайндер в или около Golders Green.В сайта не можах да намеря българки...

Рейки мастер
    Post Thanks / Like

Здравейте!Аз съм регистриран childcare. Hамирам се в Enfielt, северен Лондон. Ако някой се интересува може да ми пише на лична. Или да ми се обади на телефон 07846370255.

Post Thanks / Like

маааалко далeчко ми идва..Това си е поне 30-40 мин с кола в зависимост от трафика...
    Последно редактирано от ned888 : 12-04-2010 на 17:01

Post Thanks / Like

Thumbs down Относно: Къде има бг градини в Лондон ?

Цитирай Първоначално написано от Mel Виж мнението
    А някой знае ли в района Golders green или Hampstead дали има такайва детски градини?

И аз търся ама нямааааа...

Die Another Day Аватара на veny74
    Post Thanks / Like

Господи , регистрирана детска градина!
    Вие въобще знаете ли какво означава това?
    Защо тогава не ги търсите в районните кметства тия български детски градини?
    Всички български детски градини са нелегални, задавате ли си въпроса защо ли се местят почти всяка година. Ами ще ви кажа- защото като ги хванат, че работят така и им го слагат много хубаво.
    Но реялноста е такава- около Wood Green има поне 4 от тях, който иска да ги намери, аз лично ще подсигуря всичко на жена ми, за да гледа нашите dеца, а за социалия живот на децата-play grounds има на всякъде.
    Не вярвай на никого, понякога дори и на себе си, че като затвориш едното око не виждаш всичко.

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

За едната в WoodGreen не си прав, защото я имаше на сайта на общината преди година-две. Не съм се интересувала за другите, тогава някой ми иска телефон за връзка и затова се бях разровила. Аз лично не бих си дала детето на българска градина. тази градина, за която търсих инфо си беше като childminder. Две-три девойки гледаха няколко деца в къщата на едната. За мен това не е градина.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Старо куче Аватара на elitsa_beykova
    Град
    walthamstow
    Post Thanks / Like

Отворили са българска детска градина и в walthamstow.една позната ми каза,че се намира до стейшъна ,130 паунда на седмица е таксата,вземат бебета над 3 месеца,но за момента няма свободни места,има лист с чакащи
    ако някой се интересува телефона е : 07809469532
    breackfast club and afterschool club
    "Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното

"Бъди себе си... Защото оригинала винаги си заслужава повече от което и да е копие"

"Да се роди, да живее, да яде, да пие и накрая да умре – това може и насекомото. Човек трябва да живее живот, полезен за останалите."

Нов потребител
    Град
    whitton
    Post Thanks / Like

здравейте.живея в района на feltham и ме интересува дали има други мамаи на близо с малки дечица ,понеже моето дете е на 2 и половина и мисля септември да си го взимам тук и трябва да го пусна на градина.дайте съвет кой е най добрия вариант и дали има държавни градини в района.благодаря предварително.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

тук няма понятие държавни градини.
    всички градини са платени. таксата е 40-60 лири на ден.
    когато детето навърши 3 години имаш помощ от държавата около 500 на срок (3 мес), които се дават на детската градина, ко ходи на такава или водипш детето по 2.5 часа на ден в предучилищна занималня в локално училище.
    ако рабоиш мин 16 часа на седмица можеш да кандидатстваш за такс кредити, които покриват част от разходите ти за детска градина, каква точно е тази част зависи от това какво са ти доходите и колко часа на седмица работиш.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравейте, отскоро съм в Лондон.. ще съм много благодарна ако можете да ми дадете някаква информация относно детските градини тук.И по точно, търся си работа в такова заведение, защото обожавам малките дечица, на 23 съм и съм дипломирана със специалност педагогика в БГ. Всякаква информация би ми била от полза. Благодаря Ви предварително
    тел: 07449 339389 - Люси

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ambisiousss Виж мнението
    здравейте, отскоро съм в Лондон.. ще съм много благодарна ако можете да ми дадете някаква информация относно детските градини тук.И по точно, търся си работа в такова заведение, защото обожавам малките дечица, на 23 съм и съм дипломирана със специалност педагогика в БГ. Всякаква информация би ми била от полза. Благодаря Ви предварително
    тел: 07449 339389 - Люси
    Ако ще търсиш в UK детска градина работа - само дипломата ти от БГ няма да е достатъчна. На първо време си извади CRB check (свидетелство за съдимост), а докато го чакаш изкарай някакъв child care курс.
    За БГ детски градини в UK - не знам, там може критериите да са по-занижени.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

благодаря за бързия отговор, имам предвид за БГ детски градини, където целия персонал са българи и се използва предимно българска реч ..

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 5
    Последно мнение: 17-05-2017, 13:41
  2. Училища и градини с северен или северозападен Лондон
    От galin_bg във форум Начални и основни училища в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 27-04-2014, 21:52
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 13-04-2009, 08:07
  4. Отговори: 8
    Последно мнение: 29-10-2008, 12:46
  5. Къде не ми харесва в Лондон