Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Старо куче Аватара на iva
    Post Thanks / Like

По подразбиране Авиокомпании до България

Ако цените на билетите са еднакви коя авиокомпания бихте избрали ?
    British airways
    100% [ 12 ]
    Balkan
    0% [ 0 ]
    Malev
    0% [ 0 ]
    друга
    0% [ 0 ]

Общо гласове : 12

lordm

Помогнете ми да съберем пълна информация за всички авиокомпании пътуващи до България.Споделете впечатленията си от тях и ще направим ревю в сайта на всяка една от тях

dran-drum
    High Level

sorry,brat,ama ti ne si li oniq izkukurigalia voenen-deto dezertiral ot kambodja?

lordm
    Site Admin

Не ,нито съм бил военен, нито в Камбоджа.Защо ти приличам на такъв ?

dran-drum
    High Level

lordm написа:

ne mi prili4ash,no oniq lunatik imashe nekakvi idei da obedeni bulgarite v london okolo sebe si...
    podobni naludni4avi idei ima i shsishkoto-seki go poznava...
    izobshto mnogo kandidati za pastiri-samo deto stadoto,ni se vodi-ni se kara

lordm
    Site Admin

dran-drum написа:
    lordm написа:

ne mi prili4ash,no oniq lunatik imashe nekakvi idei da obedeni bulgarite v london okolo sebe si...
    podobni naludni4avi idei ima i shsishkoto-seki go poznava...
    izobshto mnogo kandidati za pastiri-samo deto stadoto,ni se vodi-ni se kara

Всичко може да се води и се кара,аз лично съм доволен от посещаемоста на сайта,а аз никога не съм искал да бъда водач аз сам искам да покажа пътя който аз смятам че е правилен и съм готов да го обсъждам с всеки, ако някой има по добрии идеи ок ще се съобразим с тях.Намерим ли веднъж правилният път е по лесно а пък който иска да си избира и водач аз не иска мда бъда такъв.

dran-drum
    High Level

pravilniq put e vupros na tarktovka,zashtoto poleznoto za edni se okazva bezpolezno za drugi!
    a i ako putq koito smqtash za pravilen,bi zabata4il mnogo xora.
    imai go napredvid.a i takiva grumki dumi(izxvurlqniq) v pove4eto slu4ai sa si 4ista proba patetika
    losho nqma-da stava djuro v neta!!!!

LACKY
    Wathcher

Заглавие: izobshto mnogo kandidati za pastiri-samo deto stadoto,ni se

За предпочитане е да има такива като ЛордМ ,защото в противен случаи стадото ще се разбяга.Българският народ сега точно на такова стадо прилича. Бих предпочел ако има начин само как мършата да се отстрани.

dran-drum
    High Level

Заглавие: Re: izobshto mnogo kandidati za pastiri-samo deto stadoto,ni

LACKY написа:
    За предпочитане е да има такива като ЛордМ ,защото в противен случаи стадото ще се разбяга.Българският народ сега точно на такова стадо прилича. Бих предпочел ако има начин само как мършата да се отстрани.

a ti otkude nabludavash bulgarskiq narod,ta imash takuv predzizen pogled na neshtata!?

lordm
    Site Admin

Авиокомпаниите летящи до България

Стази тема ще започнем да ви представяме всички авиокомпании летящи до България
    Започваме по азбучен ред България Ер
    Началото:
    Ноември 2002 г.: Със заповед на министъра на транспорта и съобщенията на Република България, Авиокомпания “България Ер” е определена за национален превозвач по дестинациите Франция, Федерална Република Германия, Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия, Обединените арабски емирства, Унгария, Чехия, Холандия, Швейцария, Испания, Белгия, Швеция, Дания, Австрия, Италия, Русия, Израел.
    Авиокомпания България Ер е включена в международните резервационни системи Амадеус и Галилео.
    04.12.2002 г.: Осъществен е първият полет на България Ер по направление София - Лондон - Париж - София с 60 пътника на борда.
    Името:
    Жури в състав Вежди Рашидов - председател, Божидар Икономов, проф. Христо Харалампиев, председател на Съюза на българските художници, Светлин Русев и Тодор Бачев оценяваха проектите, постъпили след обявяване на конкурс за лого на новия национален авиопревозвач България Ер. Жури в състав Тошо Тошев, главен редактор на вестник "Труд", Люба Ризова, директор "Новини" в bTV, Андрей Райчев, Вежди Рашидов, Нери Терзиева и Любен Дилов-син взеха окончателното решение по предложенията за име на компанията. Беше направено и проучване от агенция "Галъп Интернешънъл" като най-голям брой гласове получи името България Ер.
    Самолетите:
    България Ер разполага с осем самолета Боинг 737.
    l 7 Боинг 737- 300 с регистрации: LZ-BOH, LZ-BOG, LZ-BOJ, LZ-BOK, LZ-BOL, LZ-BOM, LZ-BON
     1 Боинг 737- 500 с регистрация: LZ-BOI
    Кодовете:
    LZB е трибуквеният код, под който авиокомпания България Ер е регистрирана в ICAO (International Civil Aviation Organization).
    FB е двубуквеният код, под който авиокомпания България Ер е регистрирана в IATA (International Air Transport Association)
    Полетите и от Лондон до София и обратно са всеки ден
    Самолетите от София излитат всеки ден в 7:45 българско време и кацат в Лондон 9:15 английско време.
    Полета Лондон София излита в 10:30 сутринта английско време и каца в София 15:35 българско време .Самолетите с които се лети са Boeing 733,735 или 737.
    Адреса в Лондон е Представителства

United Kingdom
    London
    London, W1B 3BD
    320 Regent Street
    Morley House Rooms 38-42, 2nd Floor
    Tel.: +442 076 377 637
    Tel.: +442 076 311 263
    Fax: +442 076 372 481
    е-mail: [email protected]
    web: www.air.bg
    web: www.balkanair.co.uk

Цените на билетите от Англия зависят от много фактори , но си остават едни от най-евтините по направление Англия –България ,ориентировъчно можем да ги сложим 150 паунда.
    Неудобствата са че се лети от летище Gatwick ,налага ви се да пътувате и платите повече за транспорт до летището. Времето на тръгване на полета от България е доста рано ,като се сметне че трябва да си на летището поне час преди полета, се очертава безсънна нощ, особено ако пътуваш от Варна или Русе. За разлика от другите компании не ти предлагат друг алкохол освен бира и безалкохолните напитки ги разливат.
    Обаче обслужването на стюардесите последните години се подобри значително. Не е като преди 5 години когато пътувахме с един приятел ,дадоха ни яденето а в него бе включена една малка питка хляб и моя приятел реши да не почва да се храни преди да си поръча още една две. Повика той стюардесата и си поиска допълнително хляб а тя го погледна видя че си има една питка и му отговори –„Вие си имате ,това да не е хлебарница тук?” и така и не му даде.
    При последния ми полет останах много очарован от жеста който направиха. На деца под 2 години не им се полага място за сядане, стоят в скута на родителите си. Служителките на България Ер , като видяха че има свободно място, разместиха хората и освободиха седалката до нас за сина ни. Освен това му дадоха и детско меню което също не му се полагаше, човечност която липсва на British airs, за тях тази година сина ни все едно че не съществуваше ,но за тях повече в следващата тема

Оставете вашето мнение за Балкан във форумът ни

leicester
    Low Level
    Местожителство: Hinckley,Leicestershire
    Пуснато на: Вто Яну 18, 2005 6:55 pm Заглавие: BGAIR

Znam che kato usluga British Airways niama konkurentsia-obslujvaneto e na dobro niavo,nishto ne se otkazva na putnika ,a i ne si spomniam da sa imali zakusnenia,pone v sluchaite v koito sum gi izpolzval.Letia do Bulgaria pone dva puti godishno(tova e ot 1993 nasam).Taka ,che ,ako kachestvo vi e trupkata-te sa nai-dobrite.(Stava vupros za direktni poleti,razbira se).Biletite za Return Economy class sa okolo Ј180-Ј190.Site im e mnogo dobur i user friendly.
    Taka,ako li puk vi se shte da spestite niakoi pound i niamate nishto protiv da letite ot Gatwick,a i ne vi puka dali shte vi otkajat vtora napitka ('Sujaliavam,no si opisahme birata i ne servirame poveche' e dejurniat otgovor) dokato preglushtate hrana sus sumnitelni vkusovi kachestva, registriraite se da poluchavate e-mailite sus Special Offers na BG Air.
    Toku shto rezervirah bileti za men i za polovinkata za po Ј130 ,London-Sofia-London za v nachaloto na Feb.
    Po-eftino ot tova niama (pak kazvam,che stava vupros za directni poleti)
    Ako vi se tursi neshto drugo,pregledaite www.expedia.co.uk .

Нов потребител
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране

www.expedia.co.uk ne e predlaga dobri oferti za poleti do BG. Az lichno polzvam slednite tarsachki za poleti do BG i online bookirane.
    www.ebookers.com
    www.opodo.co.uk
    Drugi vazmojnosti sa stranicite na saotvetnite aviolinii, koito predlagat izgodni oferti za BG:
    Bulgaria Air - www.air.bg
    Balkan Holidays - www.balkanholidays.co.uk
    British Airways - www.ba.com
    Malev Airlines - www.malev.com
    Alitalia - www.alitalia.co.uk
    Czech Airlines - www.czechairlines.co.uk

Нов потребител Аватара на Red
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Недиректни полети ( със междинна спирка) могат да са по-евтини от директните, например с Чешките Авиолинии, но не забравяйте да погледнете как стои въпроса с часовете на прекачването. На междинната спирка се слиза от самолета и се минава през летището, а често се налага тичане. Случва се и багажат ви да не пътува с вас, а да бъде оставен за следващ полет, което може да създаде неудобства (оставате без куфар за ден например).

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране easy jet

Ako niakoi jivee v ujna BG kato men e vazmojno da mu izleze mnogo po-evtino ako izpolzva eazy jet do Garcia i ot tam do BG e 80 kilometra!

Напреднал Аватара на Kissy
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

бтв от 1-ви март стартира нова бг авиокомпания със суперниски цени.
    I'm the little girl that pushes, pushes and makes them cry!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Дайте повече инфо за тази нова компания.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на Kissy
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

"Наследникът на затворената авиокомпания за евтини превози “Бекс ер” се завръща в България. Това ще е “Имеджин Еър”. Компанията ще започне редовни полети до няколко дестинации през втората четвърт на 2005, като очакванията са за повече от 70 000 превозени пътници, съобщиха от компанията. "

Може Лондон да е една от дестинациите им кой знае.
    I'm the little girl that pushes, pushes and makes them cry!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Дано дано, повече конкуренция, по ниски цени.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Post Thanks / Like

По подразбиране

Ot vreme na vreme v www.expedia.com puskat bileti do sofiq s british.Minalata godina patuvah proleta na cena 119 return!!a moq priqtelka si vze bilet za april za 117 pounds!!!taka 4e hvarlqyte i po edno oko tam!

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз от Бритиш съм много доволен, но с Малев и без пари няма да се кача, това е най-скапана фирмичка на света, лятото си купих двупосочен билет за БГ за Малев, защото само те имаха свободни места, отивам аз сутринта на Хийтроу и отивам на гишето, а някаква унгарка на неразбираем английски ми се извинява обаче нямало места в самолета. Щях да падна, бахти дадох 300 лири за билет и накрая няма място. Цял ден стоях на Хийтроу като изпразнен и вечерта ми намериха място в друг полет през Будапеща и през ноща в 1 бях в София. По принцип трябваше да ми върнат парите, обаче нищо нестана. Званях прехварляха ме от линия на линия, факсове пращах и пак нищо. Неискам да видя и чуя повече за Малев.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. При кои авиокомпании може да се връща/продава билета?
    От cibik във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 27-02-2015, 16:05
  2. Кои авиокомпании летят до Варна?
    От elitsa_beykova във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 7
    Последно мнение: 05-11-2009, 18:23
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 02-03-2007, 09:01
  4. Евтините авиокомпании ще кацнат в България
    От Suzanne във форум Интересни статии
    Отговори: 0