Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Пушенето на обществени места?

Гласували
395. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Против пушенето на обществени места съм

225 56,96%
  • За пушенето на обществени места съм

83 21,01%
  • Нека се вземат някакви мерки, но да не са прекалено строги

84 21,27%
  • Нямам мнение по въпроса

3 0,76%
Резултати от 1 до 17 от общо 17
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Пушенето на обществени места?

За или против пушенето на обществени места?
    Какво е мнението ви по този въпрос?

2. БЛАГОДАРЯ gnatov, febr thanked for this post
    Напреднал Аватара на GERO_
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Пушенето на обществени места?

против пушенето изобщо

4. БЛАГОДАРЯ Alice thanked for this post
    the Wonderful Аватара на Alice
    Град
    Fulham
    Post Thanks / Like

Като човек отказал се от пушенето съм твърдо против,защото каква ми е ползата да не пуша и да дишам дима на някой друг!
    Не е лесно да се спрат цигарите така че да си имаме уважението!

Най -кофти е да ти пуши някой докато ядеш-побеснявам!

Сори ама ще тр да пушите в тоалетните като в училище или сред романтиката на пролетната нощ!

The truth is the truth and all you can do is live with it

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз съм против пушенето не само на обществени места, а навсякъде. Пушачите вредят не само на себе си , но и на своите приятели и близки. Но от опит зная, че най-трудно се разговаря с българи -пушачи на тази тема. Те не само, че не разбират как вредят на себе си и на другите, но се обиждат и сърдят ако ги помолиш да не пушат в твое присъствие. Радвам се, че от 1.07.2007 ( подарък за моят рожден ден от английското правителство) в Англия се забранява пушенето на обществени места. Но дали тази забрана ще се спазва в българските заведения в Лондон? Пушачи, помислете си добре.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

приветствам решението на правителството. .....За българи - пушачи .......????????две френдки вече 2 години не са ми се обаждали,защото отказах да им донеса цигари от България.....и то френдки с 20-ина годишна история..така,че...

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Аз съм непушач. Мразя да се пуши в къщата ми и в присъствието на децата, в ресторант или на работното място. Но като отида в пъб или клуб, димът сякаш е част от атмосферата

Старо куче
    Post Thanks / Like

Никога не сам разбирал защо трябва да понасям смрадта и гнусотийте/смардящите фасове/ които оставят пушачите! Дано да се спазва забраната и не стане като в България. Пушека който дишат непушачите е многократно по вреден от този които гълтат пушачите!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

след като съм данъкоплатец и с таксите от изкараните с толкова труд пари поддържам въпросните обществени места,мисля че имам право и да пуша там!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Напреднал Аватара на dvazharov
    Град
    Aylesbury
    Post Thanks / Like

най -мразя някой да ми яде докато пуша!

Alpha Аватара на Shewolf
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman
    след като съм данъкоплатец и с таксите от изкараните с толкова труд пари поддържам въпросните обществени места,мисля че имам право и да пуша там!
    Аз пък си мислех, че ресторантите, баровете и други подобни обществени заведения са на самоиздръжка и те сами си плащат данъците ... естествено с парите изкарани от теб и всички нас които си плащаме данъците ...

Аз също съм против пушенето на обществени места или най-малкото да се задължат собствениците да слагат по-мощни системи за пречистване на въздуха ... има заведения, в които се пуши, но не се усеща миризмата на цигарен дим.
    Necessity is the mother of invention

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Shewolf
    Аз пък си мислех, че ресторантите, баровете и други подобни обществени заведения са на самоиздръжка и те сами си плащат данъците ... естествено с парите изкарани от теб и всички нас които си плащаме данъците ...

Аз също съм против пушенето на обществени места или най-малкото да се задължат собствениците да слагат по-мощни системи за пречистване на въздуха ... има заведения, в които се пуши, но не се усеща миризмата на цигарен дим.
    Аз съм против забраната въпреки ,че пуша много рядко тютюн ,всеки да прави кавото си иска и да се опитва да не пречи на другите(тая забрана е пречене.....)Иначе съм за пълното легализиране на марихуаната която е по-безвредна

Bella Аватара на Picerella
    Post Thanks / Like

Аз като дългогодишен активен пушач също одобрявам предстоящите рестрикции, с малка забележка. Приветствам ги, защото ще ми помогнат да намаля цигарите, което аз сама, то се видя, само със собствената си воля и желание, няма да постигна. Но от друга страна, не ми е ясно как ще я караме weekend-ите, странно ми е да си представя Fabric , например, без цигари, там си се изкарват доста часове, пък и не можеш да излезнеш навън на по фас , защото няма re-entrance....Това е единственото , което ме притеснява,как ще я караме в клубовете....
    Forgive me now. Tomorrow I may no longer feel guilty...

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Picerella
    Аз като дългогодишен активен пушач също одобрявам предстоящите рестрикции, с малка забележка. Приветствам ги, защото ще ми помогнат да намаля цигарите, което аз сама, то се видя, само със собствената си воля и желание, няма да постигна. Но от друга страна, не ми е ясно как ще я караме weekend-ите, странно ми е да си представя Fabric , например, без цигари, там си се изкарват доста часове, пък и не можеш да излезнеш навън на по фас , защото няма re-entrance....Това е единственото , което ме притеснява,как ще я караме в клубовете....
    Не знам какво е Fabric, за работното си място ли питаш? Ами да ти кажа как стана в Шотландия миналата година. В предприятието на мъжа ми беше разрешено да се пуши на входа/изхода - отвън. След тоталната забрана забраниха да се пуши на цялата територия на предприятието - т.е. трябва да се излиза от портала навън - извън паркинга. Бая ходене. Хората не се скъсват да излизат, отива им повечето обедна почивка, особено като имаш предвид, че е Шотландия, на открито е, почти винаги духа и често вали. Компанията е доволна, загубите от "почивка за по цигара" са намалели драстично .

За пъбовете - същата работа. Пушачите периодично излизат пред вратата да изпушат по един фас.

На мен тази рестрикция ми помогна много с решението ми са спра цигарите и съм извънредно благодарна. Просто няма места, където да си много изкушен да запалиш...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Bella Аватара на Picerella
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Milla
    Не знам какво е Fabric, за работното си място ли питаш? Ами да ти кажа как стана в Шотландия миналата година. В предприятието на мъжа ми беше разрешено да се пуши на входа/изхода - отвън. След тоталната забрана забраниха да се пуши на цялата територия на предприятието - т.е. трябва да се излиза от портала навън - извън паркинга. Бая ходене. Хората не се скъсват да излизат, отива им повечето обедна почивка, особено като имаш предвид, че е Шотландия, на открито е, почти винаги духа и често вали. Компанията е доволна, загубите от "почивка за по цигара" са намалели драстично .

За пъбовете - същата работа. Пушачите периодично излизат пред вратата да изпушат по един фас.

На мен тази рестрикция ми помогна много с решението ми са спра цигарите и съм извънредно благодарна. Просто няма места, където да си много изкушен да запалиш...
    www.fabriclondon.com - - бях се притеснила за нощния живот, парти-тата, after партитата

благодаря ти все пак за сладурския отговор
    Forgive me now. Tomorrow I may no longer feel guilty...

17. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

От 1 юли забраняват пушенето на обществени места в Англия. Току-що в яху пощата ми се спусна този банер.

Как приемате тази забрана? Ще ви наруши ли сериозно стереотипа или я очаквате спокойно?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

селски тип
    Post Thanks / Like

Баси скоро ще забранят и да пръднеш на обществени места, къде остана времето когато и в самолетите се пушеше ех.....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Пушенето на обществени места?

И аз съм против пушенето тъй като е много е вредно дори и за непушачите

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 18
    Последно мнение: 08-09-2017, 20:02
  2. Отговори: 48
    Последно мнение: 24-05-2010, 13:00
  3. Забраняват пушенето на обществени места и в България
    От boki във форум Новини от и за България
    Отговори: 16
    Последно мнение: 17-07-2009, 21:55
  4. Забрана пушенето в Шотландия на публични места
    От Сашо във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0