Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Кеймбридж

fife
    Град
    Sofia
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кеймбридж

Здравейте, Форумци
    2008 година завършвам 12 клас, насочих се към UK-Кеймбридж.Моля за повече информация във връзка с живота там,условия за кандидатстване и ориентировъчни дати и каквото друго сметнете за важно да знам.
    Изчетох много информация в интернет и разбрах че трябва да държа изпит иелц.
    Спецялностите към които съм се насочила са право или менидямант, какво мислите за решението ми?
    Благодаря на всички които ще се отзоват.
    Поздрави

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Кеймбридж

Ми не е зле.,ако имаш пари за таксите,за живеене и тн. Мен ако ме питаш Saint Andrew w Scotland е по добре.
    Щом трябва да държиш ИЕЛТЦ, значи трябва......много неща трябва да премислиш преди да се захванеш......и стига да имаш конкретни цели за бъдещето,щото само да се биеш в гърдите един ден,че имаш диплома от Кеимбридж няма да ти отвори много врати....дипломата е много добър старт,но насетне е борба...

fife
    Град
    Sofia
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara
    Ми не е зле.,ако имаш пари за таксите,за живеене и тн. Мен ако ме питаш Saint Andrew w Scotland е по добре.
    Щом трябва да държиш ИЕЛТЦ, значи трябва......много неща трябва да премислиш преди да се захванеш......и стига да имаш конкретни цели за бъдещето,щото само да се биеш в гърдите един ден,че имаш диплома от Кеимбридж няма да ти отвори много врати....дипломата е много добър старт,но насетне е борба...
    Здравей
    Мерси за отговора.
    Ясно ми е че се иска много труд, аз съм мотивирана и вярвам в себе си!
    Дипломата ще ми даде голям процент информация, а после идва най-интересната част, когато знанията трябва да се приложат.
    Основния ми проблем(ако може да се нарече проблем) е че нямам човек с които да обсъдя, чисто и просто да си поговоря(нали съм момиче, ние много обичаме да си хортуваме),нямам познати които имат опит та дори и информация по тези въпроси, камоли мнение.

Напреднал Аватара на BukuTy
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Можеш да си подадеш документите чрез ЮКАС още в 11 клас, за да си наясно в края на 12 клас с резултата, преди това се яви за IELTS или Кембридж изпитите. Желая ти успех!

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

Надявам се не прави6 гре6ката на много хора които никога не са били в УК. За много Лондон е дабъл декър, пикадили съркъс (което е по-скоро кръстовище), трафалгар скуеър (което пък има кръгово), 4ервени телефонни кабинки (които ги премахват и заменят със сиви или зелени) и обу4ението е само в Оксфорд и Кембридж.

Поразрови се да види6 какви други у4ебни заведения са налице. Аз имам познати които са много доволни от Warwick university който много прили4а като разположение на студенстки град (обособена зона) а не типи4ното разпределение като в Лондон например - разпъснати сгради из целия град.

Също така много добри отзиви съм 4ул за LBS - London bussiness school където познат през последната му година го подготвят за ситито: срещи с HR i PR специалисти, безкрайни интервюта с хед хънтъри и ви4ки големи компании от ФТСЕ100 и т.н. Обу4ението там е скъпо но явно си струва.

Също така забрави за просто мениджмънт. Направи си ясна цел какво иска6 да прави6 в живота си напред и търси специалността която ще ти даде това което ти трябва.
    По4ти няма колеж и университет тук който да няма "Мениджмънт"...
    Дори Отговорника в Макдоналдс и кафе "Неро" се води мениджър но ако не ти се представи, няма и да го разли4и6 измежду работниците.

Ако все още си в София ще помоля познатата ми която се дипломира в Ъоруик миналата есен да си поговорите.
    Ако се съгласи, ще ти дам телефон за връзка на ЛС.
    Последно редактирано от bulboy : 26-01-2007 на 12:30

6. БЛАГОДАРЯ Zara, Suzanne thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Курсове по английски в Кеймбридж?
    От joan2 във форум Студенти
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-10-2010, 21:19
  2. Изпити на Кеймбридж
    От zoxoxo във форум Образование в UK
    Отговори: 34
    Последно мнение: 17-11-2009, 22:45
  3. Има ли млади майки в Кеймбридж?
    От lizzy във форум Майки, нека да се запознаем
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-07-2009, 13:04
  4. копие на Кеймбридж сертификат
    От sanico във форум Студенти
    Отговори: 1
    Последно мнение: 05-02-2008, 20:48
  5. Има ли българи в Суффолк или Кеймбридж?
    От elinarodrigues във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-01-2008, 10:18

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker