Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 44
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Всичко за преносимите компютри-NoteBook/LapTop

Нека използваме тази тема за всякаква информация свързана с преносимите компютри

Ето и първата тема

Как да постъпим при покупката на LapTop

Може би ви се е случвало, а може и да ви се случи да сте раздвоени между избора на NoteBook/LapTop и DeskTop копмютър. Живота в чужбина често ни кара да се изправим пред този избор, трябва ли ни преносим компютър. Честата смяна на адрес, и непреносимоста на Desktop компютрите ни кара да се замислим за покупката на LapTop. Но една такава покупка е съпроводена с разход на пари. Когато купуваме LapTop трябва да знаем за какво точно си го купуваме, т.е. мрежов компютър, за Игри и Развлечение, за Бизнес цели. Обикновено покупката на един такъв, не е просто следващата техническа играчка но доти и да е така защо да не изберм най добрия между всичките, за вашите лични нужни. Аз ще ви предложа един линк на който може да си оптимизирате сами силата и възможностите на вашия преносим компютър а именно страницата на Dell. Не гарантирам че страницата може да ви предложи най-добрите цени за компютъра, но често имат добри промции като повече рам , по голям диск , за същата цена! Линк към страницата на DELL
    http://configure.euro.dell.com/dells...rsinspn_510m_1

Тониовата Майка Аватара на edin balgarin
    Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Всичко за преносимите компютри-NoteBook/LapTop

При лаптоп както и десктоп най важното е CPU.(процесор)Другото колкото и да Ви се иска не можете да го изберете.(motherboard, чипсет)
    Избягвайте процесори:
    1. Celeron - високи мегахерци на работа L2 cache 128k. Трагедия
    2. Pentium Centrino - за да пести battery power са го скопили толкова добре че Pentium 3 ще го скъса по всеки един параграф.
    3. Pentium М - много зле!
    4. VIA процесор - зле, ама много зле!
    Добрите процесори са Pentium 4 FSB 800Мhz, АМD XP и AMD64.

review by:
    Nguyen Tran - Intel Celeron 2.0GHZ 400MHZ SKT478 128Kb Cache Retail Boxed

"Oh my days... another celery. I mean this processor is just so not worth the money. For same amount of money go buy yourself an AMD Athlon XP 2500+ processor and get more than double speed of this hasbeen. The Pentium 4 is much faster than this CPU, the fastest actually. AMD Athlon XP just slightly trailing behind. This abomination is proper crawling on its last legs trying to keep up even though it boasts "Pentium 4 quadpipe technology and SSE2". Do yourself a favour avoid this. Even buying an Duron is more value for money, this is all numbers no kickback."

Старо куче Аватара на Petko
    Град
    софия
    Post Thanks / Like

По подразбиране top lapi

Цитирай Първоначално написано от edin balgarin
    При лаптоп както и десктоп най важното е CPU.(процесор)Другото колкото и да Ви се иска не можете да го изберете.(motherboard, чипсет)
    Избягвайте процесори:
    1. Celeron - високи мегахерци на работа L2 cache 128k. Трагедия
    2. Pentium Centrino - за да пести battery power са го скопили толкова добре че Pentium 3 ще го скъса по всеки един параграф.
    3. Pentium М - много зле!
    4. VIA процесор - зле, ама много зле!
    Добрите процесори са Pentium 4 FSB 800Мhz, АМD XP и AMD64.

добре си го казал.
    напълно съм съгласен с колегата. най-зле са бордове чипсет виа, обаче в някой мазазинчета на "тотнъм корт роуд"(както и делл) дори се опитват и да ги продават с SD RAM, тоест опитват се да си пробутат непродадените чаркове, както ти сложат нещо примамливо на лап топа, като DVD-RW(+-)записвачка и разни други софруерни екстри за да заблудят клиеннта.
    сега гледам тука гънс енд риузес и съм разконцентриран.
    като се сетя нещо пи така ще пиша пак

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

:?: Эначи Pentium 4, при всички положения?!?
    Посочете няколко примерни моделчета,които са наистина добри.
    Aз съм се спрял на ТОSHIBA или DELL,но повече от 7-800 кинта не ми се дават... :? а какво ще кажете за "ей системс","Advent" и "е систем" или някви подобни измислици? Боклуци ли са?
    с БЪЛГАРИЯ в СЪРЦАТА !!!

Administrator Аватара на nixenmaster
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Laptop

Аз много не им разбирам, но ще кажа няколко думи.
    Взехме една чисто нова Toshiba на приятелката ми - Laptop - Pentium 4 - 2.66GHz, проблема е че постоянно загрява и се изключва или рестартира, забива и т.н. Опитах да му облекча работата, като свалих честотата на процесора на половина, ама на същата работа.

Аз не съм доволен, чувам от познати и приятели, че и те имат подобни проблеми с лаптопи с високи честоти напроцесорите.
    Имате ли някакви наблюдения и съвети с какъв да го сменим, че полудяхме с това чудо.

Аз лично работя на (Laptop) Fujitsu Siemens, Celeron на 1,2GHz, с 512MB RAM, за сега съм доволен, работи нормално, като доста го товаря. Мисля да го сменям, но си нямам на идея какво по-добро да купя, след като новите лаптопи загряват в повечето случаи и не могат да се охлаждат. Мисля да е някакво Sony, ако някой има опит с Sony Laptop, нека даде съвет.

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Laptop

Цитирай Първоначално написано от nixenmaster
    Взехме една чисто нова Toshiba на приятелката ми - Laptop - Pentium 4 - 2.66GHz, проблема е че постоянно загрява и се изключва или рестартира, забива и т.н. Опитах да му облекча работата, като свалих честотата на процесора на половина, ама на същата работа.

Аз не съм доволен, чувам от познати и приятели, че и те имат подобни проблеми с лаптопи с високи честоти напроцесорите.
    Имате ли някакви наблюдения и съвети с какъв да го сменим, че полудяхме с това чудо.

Аз лично работя на (Laptop) Fujitsu Siemens, Celeron на 1,2GHz, с 512MB RAM, за сега съм доволен, работи нормално, като доста го товаря. Мисля да го сменям, но си нямам на идея какво по-добро да купя, след като новите лаптопи загряват в повечето случаи и не могат да се охлаждат. Мисля да е някакво Sony, ако някой има опит с Sony Laptop, нека даде съвет.
    Ако рестартира без да си му дал команда за това може и да е от вирус. Как разбра че загрява? Имаш ли SpeedFan? На каква температура работи?
    Дай някакъв пример!
    Най добрите лаптопи за мен са Samsung, HP, Compaq и Dell. Също така много зависи от спецификациите на гореспоменатите. Никога не бих ползвал Тоshiba, Sony или IBM! Celeron с извинение за нищо не става, достатъчно е да го натовариш с МХ Studio, Photoshop, Corew Draw, Аutocad, Illustrator и тнт за да се убедиш колко е зле.
    :D Поздрави

Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re:

Имам все пак някакъв опит с хардуер и софтуер, не съм съвсем ламер :)

Има си фанчета проклетията, напича се яко отдолу, по скоро се изключва отколкото да се рестартира, зная за вирусите. Като го остявя да поизтине и си заработва нормално, но за кратко докато загрее отново.

За Celerona, не мога да го срявнавявам, защото не съм тествал с нищо по-мощно. Да ти призная Toshibata боб да яде пред тоя Celerоn, който ползвам. Постоянно вклюени са ми Photoshop, Corec Drow, Dreamweaver и поне 4-5 inet explorera, i Outlooka, winamp, държи се

Благодаря за съветите

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re:

Имам все пак някакъв опит с хардуер и софтуер, не съм съвсем ламер

Има си фанчета проклетията, напича се яко отдолу, по скоро се изключва отколкото да се рестартира, зная за вирусите. Като го остявя да поизтине и си заработва нормално, но за кратко докато загрее отново.

За Celerona, не мога да го срявнавявам, защото не съм тествал с нищо по-мощно. Да ти призная Toshibata боб да яде пред тоя Celerоn, който ползвам. Постоянно вклюени са ми Photoshop, Corec Drow, Dreamweaver и поне 4-5 inet explorera, i Outlooka, winamp, държи се

Благодаря за съветите
    Защо мислиш че е CPU? Може и да е hard диска.
    Колко ти е температурата? Инсталирай си SpeedFan от тук http://www.almico.com/speedfan.php и сам виж колко ти е температурата на CPU и диска. Ако един disc е пред фалит почва да грее доста яко.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от DARK WARRIOR
    Aз съм се спрял на ТОSHIBA или DELL,но повече от 7-800 кинта не ми се дават... :? а какво ще кажете за "ей системс","Advent" и "е систем" или някви подобни измислици? Боклуци ли са?
    Здравейте всички,
    всъщност темата я пуснах аз за Лаптопите,
    Точно заради пичове като Dark Warrior, искам да ви помогна и затова съм дал примерен модел на Dell s centrino , processor, не си купъвайте Лап топ с Центрино няма смисъл , бавни са, наистина, но преди да изберете лаптопа, спрете се и на точно определен модел, и търсете най изгодния от тях, при дел е хубаво 4е вие сами може да си сглобите Лаптоп4ето, например както Тъмния рицар иска да си купи не повече от 7-800 лири ами супер, решаваш за какво точно ще ти трябва компа, и ако ще ти върше работа, мрежов комп, ще търсш с по бърз процесор и повече рам памет, не много голя диск, но със записвачка, докато ако търсиш повече за игри, Не ти трябва пентиум 4, по добре е да избереш алтернативата с Амд, но те загрявът , за това Не виждам нищо лошо в селероните, само ще си вземеш една по добра видео карта, например 128 МБ , която да не е с шерната графика, това, за това Делл е п добрия избор, и имат, някой тъконсти , е си го вземеш само е една година гаранция, защото 3- годишната ка4ва много цената. Ина4е добри марки спрямо цена и ка4ество са HP/Compact(вграден кард реадер) и Fujitco/Simens Amilo серията- с готини видио карти, Ако ще си купувате скоро лап топ гледайте да е с функции на WireLess, това за в бъдеще ще е изклю4ително важно, особено за лаптопите, вирелесс ,лан, Bluetooth, towa e.
    Тошибите са кофти, Sony sa si gyzarijka, oba4e puk sa skypi za funkciite .s
    Питайте ако има за питане, Ще оборя всеки за Celerona, - замислете се за какво 6те ви трябва компа!!!
    Айе ако имате още
    Няма човек, който да ми каже че съм луд, щото няма и такъв , който да ми каже какво е да си нормален!

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от shadow
    Цитирай Първоначално написано от DARK WARRIOR
    Здравейте всички,
    всъщност темата я пуснах аз за Лаптопите,
    Точно заради пичове като Dark Warrior, искам да ви помогна и затова съм дал примерен модел на Dell s centrino , processor, не си купъвайте Лап топ с Центрино няма смисъл , бавни са, наистина, но преди да изберете лаптопа, спрете се и на точно определен модел, и търсете най изгодния от тях, при дел е хубаво 4е вие сами може да си сглобите Лаптоп4ето, например както Тъмния рицар иска да си купи не повече от 7-800 лири ами супер, решаваш за какво точно ще ти трябва компа, и ако ще ти върше работа, мрежов комп, ще търсш с по бърз процесор и повече рам памет, не много голя диск, но със записвачка, докато ако търсиш повече за игри, Не ти трябва пентиум 4, по добре е да избереш алтернативата с Амд, но те загрявът , за това Не виждам нищо лошо в селероните, само ще си вземеш една по добра видео карта, например 128 МБ , която да не е с шерната графика, това, за това Делл е п добрия избор, и имат, някой тъконсти , е си го вземеш само е една година гаранция, защото 3- годишната ка4ва много цената. Ина4е добри марки спрямо цена и ка4ество са HP/Compact(вграден кард реадер) и Fujitco/Simens Amilo серията- с готини видио карти, Ако ще си купувате скоро лап топ гледайте да е с функции на WireLess, това за в бъдеще ще е изклю4ително важно, особено за лаптопите, вирелесс ,лан, Bluetooth, towa e.
    Тошибите са кофти, Sony sa si gyzarijka, oba4e puk sa skypi za funkciite .s
    Питайте ако има за питане, Ще оборя всеки за Celerona, - замислете се за какво 6те ви трябва компа!!!
    Айе ако имате още
    "Ще оборя всеки за Celerona"
    Няма да ти е лесно особено ако ползваш 3D Mark или подобна програма за performance.
    Да, ако си проверяваш емейла и браузваш интернета Celeron е доста добър процесор но до тук!
    В крайна сметка нещата ще опрат до цената.
    В никoй случаи не можеш да кажеш че процесор с L2 cache 128КB ще има performance на P4/АМD Бартон L2 cache 512КB. Веднага ще се обоснова! Защо на новите варианти Celeron D L2 cache го вдигнаха на 256КB?
    Nixenmaster има проблем с P4 2.66 Ghz защото загрявал. Там нещо не е наред и според мен не е от процесора. Един лаптоп с P4 на 2.66Ghz ще е значително по бърз от които и да е било Celeron стига машината да работи както трябва.
    От друга страна лаптоп с АМD Бартон процесор е най изгодната оферта като цена и performance. Да, АМD-то загрява но независимо от това машината работи без засечка и е пригодена да функционира на по високи температури. Има и още нещо, notebooks с АМD ползват АМD мобилен процесор които се различава от традиционното АМD XP. То има термична защита както и heath resistance до определен градус.

Dell Celeron: http://www1.euro.dell.com/content/pr...l=en&s=dhs

Dell Pentium4: http://www1.euro.dell.com/content/pr...l=en&s=dhs

Разликата в цената е Ј100! Ти кой би купил?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

"Ще оборя всеки за Celerona"
    Няма да ти е лесно особено ако ползваш 3D Mark или подобна програма за performance.
    Да, ако си проверяваш емейла и браузваш интернета Celeron е доста добър процесор но до тук!
    В крайна сметка нещата ще опрат до цената.
    В никoй случаи не можеш да кажеш че процесор с L2 cache 128КB ще има performance на P4/АМD Бартон L2 cache 512КB. Веднага ще се обоснова! Защо на новите варианти Celeron D L2 cache го вдигнаха на 256КB?
    Nixenmaster има проблем с P4 2.66 Ghz защото загрявал. Там нещо не е наред и според мен не е от процесора. Един лаптоп с P4 на 2.66Ghz ще е значително по бърз от които и да е било Celeron стига машината да работи както трябва.
    От друга страна лаптоп с АМD Бартон процесор е най изгодната оферта като цена и performance. Да, АМD-то загрява но независимо от това машината работи без засечка и е пригодена да функционира на по високи температури. Има и още нещо, notebooks с АМD ползват АМD мобилен процесор които се различава от традиционното АМD XP. То има термична защита както и heath resistance до определен градус.

Dell Celeron: http://www1.euro.dell.com/content/pr...l=en&s=dhs

Dell Pentium4: http://www1.euro.dell.com/content/pr...l=en&s=dhs

Разликата в цената е Ј100! Ти кой би купил?[/quote]

Здрасти Тъмен рицар,

сега ти сам си си отговорил на въпроса-
    "Няма да ти е лесно особено ако ползваш 3D Mark или подобна програма за performance"..
    всъщност това твое изказване е отовора на това което търсиш, както разбирам трябва ти компютър за обработка на компютърна графика добре. Селерончето ти е напълно достатъчно, човече ,вместо да ги даваш тези 100 Ј za P4, си вземи една по добра видео карта , например: NVIDIA® GeForceTM FX Go5200 със 128 външна памет а не шерната както е при Dell - със селерона, ако говорим ,за перформанс на цялата машина да, ама да ми кажеш че P4 s 512 ke6/ ще ти върши по добра работа от Celerona, със 128 кеш, за 3d- mark studio, malko se заблуждаваш , това което ти трябва тук е ядрото да притежава 3д now, като вси4ките АМД-та например, но за интелските , примера не ти е логи4ен, може да има малка разлика , но ти специално няма дая осетиш, Аз ли4но не ги предпочитам АМД за лаптоп, защото са си пе4ки, доколкото за прегряване споко, и аз като теб преди жреме се тревоших, ама това , ако стане, ама онова ако стане,.. на саседката , и игоря вентилатора тч е със селерон на 1.4, и кво стана ,компютъра си има заюитит и просто се изклю4и, сам, сменихме вентилатора и сега си работи перфектно, 4ове4е от 1000мхц процесорите вси4ките си имат достатъ4ни защити, доколкото ако искаш наистина перформанс на машината ти трябва едно готино дъно , с бързина на шината и ФСБ- то да е над 333, като и съответно , и рамта да ти е над 333. щото ако сложиш 400- памет , на дъно което подържа 333, то все едно си сложил, фарове на мерцедес ,на москви4а и искаш да ги захраниш със стария акумулатор.
    та за твоя ,избор, ако аз трябва да си избирам между двата компа които си предложил бих си избрал Dell s P4, но не защото е с П4 ,а защото другите му характеристики са по- добри а особено видео картата която му е външна, на този шернатия, няма да ти работи , 3д-студиото,
    доколкото до Никсен, проблема може да е от 2 , неща. Вентилатора да не работи на пълни обороти, пастата , между радиатора и процесора да е за смяна или просто той да го държи върху такава повърхност където да е по топло, т.е. да не е на бюро ами някъде другаде диван... незнам - по принцип лаптопите не са маюини направени да работят постоянно ,както десктоп компютрите,
    АЗ ще ти кажа какво направих, имах същия проблем като теб, ама кой компютър да си купя лаптоп или десктоп. ама тоя не е преносим, не знам колко време ще остана в англия, дали ще ми дадът виза или не , това бяха моите въпроси, и когато , бях готов да отделя 1000 лири за едно лаптоп-4е, се срещнах с моя най добър приятел сега, т.е. новото ми ПЦ- игра4ка, страхотно е Barbone booksize ASUS, малък, деск топ компютър около 7- кг, с 4асти на десктоп, но има и варианти с 4асти на нотбоок, преносим е събира се в раница SALOMON ,ако ги знаеш, едно време много ги носиха по у4илищата в бг, много е гот, вземах си го има , в него 48 CD-DVD/RW-Teac, 40GB- Maxtor, 512mbDDR 400 mhz RAM, 64mb SIS share grafics,-(warwi Couner strike i WarCraft3 bez problemi), , ekstri- wgraden card reader 4 in one, PCMCIA- wryzka s Palm Komp, 1349- Lan, w dwata warianta golemiq i malkia, LAN-10/100,
    digitalen(opti4en) /Whod/izhod za zapis sys MINIDISK(ako gi znae6 na SONY) , S,video - OUT, DVI- WHOd za po dobro ka4stwo s TFT /LCD monitori i Projekcioni, I az mu dobavih i edin TV-Tuner na ASus, i ima i modem Micro 56k, za dial-up има BLUTooth(optional),nqma floppy se6ta6 se za6o!. a zabravih da ti kaja 4e e s CELERON na 2.4 mh, i znae[ li kolko mi struwa tazi izrodiika, sega 6te te iznenadam , predi 1 godina to4no si go kupih za 350 Ј, moga da si go raznasqm nawsqkyde, e nqma bateriq, i monitor, ama kadeto hodq winagi ima. re[ih si 4e ni si zaslujava na tozi etap da se nabutwam s o6te 700 liri , a togawa celerona kojto predlaga6 struwa6e kym 1000, sega moga da si go kupq pak za 700 i 6te si imam 2 - Pc-ta, e s razlikata 4e si go wzeh ot bg znae6 ceni DDS i dr.
    така 4е избора си е твой ,аз само ще ти кажа 4е съм си сложил WINXP с NTFS и няма бутане, . който ти оптимизира перфоманца на компа, максимално, та ак трябва да избираш между DEll-вете по горе, вземи си П4-разбира се но не забравай какво пише, че wireless-a e опционален който ще ти трябва много повече през следващите години , затова подобре си го пребави , вместо да даваш пари за скъпи процессори, Процесори от типа на П4 с 512 кеш се използват за тежки програми като JBUILDER 5 версия+ ... ako se занимаваш с JAVA, и програмиране тогава, ама и тогава един celeron, kato moq s powe4e ram 6te swyr6i rabota, та така.
    И този пример който си го дал е from 765, което ще рече 4е нео4аквай да ти го дадът за толкова, пак ти казвам прецени си закакво ще ти трябва компа, не буди онова дете което е в 9 клас, и ще се хвали пред съочиниците си, само след 1 година, ще разбереш грешката си!

Айде ако има още питай...
    Няма човек, който да ми каже че съм луд, щото няма и такъв , който да ми каже какво е да си нормален!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ето ти го твоя избор, с похубава карта ,ама цената!!
    http://configure.euro.dell.com/dells...rsinspn_5160_3

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ето ти го твоя избор, с похубава карта ,ама цената!!
    http://configure.euro.dell.com/dells...rsinspn_5160_3
    L2 cache е важно за абсолютно всички апликации както за графичните така и за всички останали. Колкото повече cache толкова по бърза е и машината. Колкото по добра е графичната карта толкова е и по добра графиката на PC-то.
    Има една много добра книга където всичките тези неща ги описват в детайли, Upgrade and repair PC and Laptops на Scott Muller, вземи и я прочети и ще разбереш точно за какво става въпрос.
    За другото което си написал, FSB 333/400 и тнт си прав макар това да не беше включено в темата.
    Моят приятел си купи лаптоп с АМD XP2800 и е в състояние да засрами всеки P4 до 2.66 Мhz на FSB 533Мhz камо ли за Celerona. Както ти бях писал, ако Celerona беше толкова прекрасем продукт нямаше да е по евтин от АМD XP или пък да има нужда новия Celeron D да се произведе с cache 256МБ. От друга cтрана софтуерa става все по тежък и по тежък така че колкото по як процесор толкова по добре за във бъдеще.

Поздрави и до скоро :D

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re:

Благодаря за съветите
    Ето виждате ли Самия веб-мастер ви казва, При тоя арсенал от програми и му работи перфектно машината , даже по добре от някаква си тошиба, Знам ги тия сателитки, за нищо не стават и графи4ните им карти на повечето са боклуци, Та Никсен, вземи си пак Селерон, но по бърз ,например 2.8, може и да от новите с повече кеш, имам Селерон на 2.4, и нямам никакви проблеми с загряването, а кутията ми е като на лаптоп, и вентилаторите за селероните определено са по безшумни, Доколкото за Фуйитцо Сименс, най добрия избор, за ка4ествен , бърз и евтин ЛапТоп не се набутвайте за Сони, е ако не искате да се газарите, но на тези които им трябва за работа ще ме разберат. Друг евтин вариант са ЕДни Хюндай-и които ги сглобяват в БГ, мисля че са сглопка от Прософт, нямал съм опит , оба4е дават доста неща за цената, особенно, видеото на тези с П4, е перфектно като цена и производителност

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re:

Благодаря за съветите
    Ето виждате ли Самия веб-мастер ви казва, При тоя арсенал от програми и му работи перфектно машината , даже по добре от някаква си тошиба, Знам ги тия сателитки, за нищо не стават и графи4ните им карти на повечето са боклуци, Та Никсен, вземи си пак Селерон, но по бърз ,например 2.8, може и да от новите с повече кеш, имам Селерон на 2.4, и нямам никакви проблеми с загряването, а кутията ми е като на лаптоп, и вентилаторите за селероните определено са по безшумни, Доколкото за Фуйитцо Сименс, най добрия избор, за ка4ествен , бърз и евтин ЛапТоп не се набутвайте за Сони, е ако не искате да се газарите, но на тези които им трябва за работа ще ме разберат. Друг евтин вариант са ЕДни Хюндай-и които ги сглобяват в БГ, мисля че са сглопка от Прософт, нямал съм опит , оба4е дават доста неща за цената, особенно, видеото на тези с П4, е перфектно като цена и производителност
    Хайде, уж щеше да оборва а го обърна като на предизборна къмпаниа. :roll: :roll:
    А може и другото, яд го е че се е набутал с този Целерон та барем да не е само неговата сянка. :D
    Сенчест, от пръдня боя не става пич. Искаш Ладата да тича като Ламборгини?
    За да си в състояние да оборваш ти трябва дата и практически опит.
    И да не забравя, Америка е вече открита така че не си губи времето да я преоткриваш на ново.
    Айде със здраве
    :D

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re:

Хайде, уж щеше да оборва а го обърна като на предизборна къмпаниа. :roll: :roll:
    А може и другото, яд го е че се е набутал с този Целерон та барем да не е само неговата сянка. :D
    Сенчест, от пръдня боя не става пич. Искаш Ладата да тича като Ламборгини?
    За да си в състояние да оборваш ти трябва дата и практически опит.
    И да не забравя, Америка е вече открита така че не си губи времето да я преоткриваш на ново.
    Айде със здраве
    :D[/quote]
    ОПа

:roll: ай пак сега ще се заяждаме, не четеш между редовете, става въпрос, за това че новите Лаптопи излзат само с П4, Дори при делл, не може да си избереш , със Селерон и другите компоненти като тези на П4-конфигурациите, още съм с двете ръце за селерона, и май само го хваля, не знам пич, имам си компютърче на 2.4 със 512 памет и 64 силикон графикс, макар и шерната, машината не можеш я бутна, Всичко вътре е на Асус, предполагам сещаш се, а докато си говорим за компютри, и докато се разберем , някой си правят пари от тая работа, няма програма която не може да не върви гладко при мен, само една игра се запъна Команд и конкуер , тибериан сън , мисият в багдат, е извинявай ама на дърветата листата им се движеха което е напълно нормално.И както ти казах ми останаха пари да си взема и един лаптоп сега ,ако искаш ще ти пратя снимка на Пц-то стига да може тук да я уплодна
    Айде със здраве е запазена мярка, може да кажеш, Бъди жив и здрав

Айде със здраве :roll: :D

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Laptop

пробвай нещо като показаното на линка. може да помогне
    http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/Laptop_Cooling.html

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

По подразбиране kAKvo vi e mnenieto

за тези бебчета. изглеждат доста агиле и като вид и като цена:
    http://www.alienware.co.uk/Product_P...ok_gaming.aspx

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: kAKvo vi e mnenieto

Цитирай Първоначално написано от bulboy
    za tezi beb4eta. izglezdat dosta agile i kato vid i kato cena:
    http://www.alienware.co.uk/Product_P...ok_gaming.aspx
    Готни са като дизайн, но в момента са пуснали страшни промоции на лаптопите с подобни цени дори и пониски, и по специално за Сони Waio,(PC world, Curris) смятам сещаш се за какво става въпрос. Само екрана да гледаш ти прави кеф. който е с друго покритие. Тези извън земните нещо са скъпички и доколокото се подразбира са американско производство.

Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Toshiba

Колеги, оказа се че Toshibata има скапан хард диск, вече съвсем даде фира. Пуснах му recovery disk, работи една седмица, като пушка, да си кажа даже го харесах, но преди два дни изведнъж хард диска малко се загуби, няма го вече, а и на мен ми омразна да се занимавам с него, гаранционните ще идват даго вземат - щели да го ремонтират. Дано му сложат читав хард диск.

(Лошото е че три пъти висяh на телефона, като идиот по 15 минути на National Rate :((((((( )

Post Thanks / Like

По подразбиране

Помощ!не мога да записвам на CD или на DVD!!Имам лаптоп Sony Vaio и не знам защо не иска да записва .....пробвах с няколко CD-та и dvd-та и не приема всичките!!!не мога все пак да купя 10 вида и да видя с кой ще може да записва...Звънях на сервиза им и ми казват да си сваля някакъв driver от сайт им ама моя driver е някакъв измислен а в сайт им е Pioneer!!!И програмата за записване е повече от смотана.....Как мога да си намеря Veritas??????

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране :)

Нашето семейство си взе лаптоп и ще ви помоля да дадете коментар за него:

Ето ви директен линк към него - http://www.packardbell.co.uk/product...ber=PB12V00001

С две думи - Packard Bell
    Pentium 4 3.2Ghz
    512 DDR RAM
    15.1 Display Diamond View
    60GB HDD

Купен за 800 паунда и 400 паунда за 5 годишна гаранция.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: :)

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    Нашето семейство си взе лаптоп и ще ви помоля да дадете коментар за него:

Ето ви директен линк към него - http://www.packardbell.co.uk/product...ber=PB12V00001

С две думи - Packard Bell
    Pentium 4 3.2Ghz
    512 DDR RAM
    15.1 Display Diamond View
    60GB HDD

Купен за 800 паунда и 400 паунда за 5 годишна гаранция.

dobre e...monitora trqbva da e tft,nali?
    ako mojeshe da zemesh s te4ni cristali...rezerviran sum kum tft screen
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Град
    London Гето UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от NAT
    Помощ!не мога да записвам на CD или на DVD!!Имам лаптоп Sony Vaio и не знам защо не иска да записва .....пробвах с няколко CD-та и dvd-та и не приема всичките!!!не мога все пак да купя 10 вида и да видя с кой ще може да записва...Звънях на сервиза им и ми казват да си сваля някакъв driver от сайт им ама моя driver е някакъв измислен а в сайт им е Pioneer!!!И програмата за записване е повече от смотана.....Как мога да си намеря Veritas??????
    Отиди на device manager и виж дали dvd/cd-rw има някакъв комфликт. Ако има ще ти трябва driver. Ако не ти показва "!?" значи всичко е наред и ще отидеш тук ftp://ftp.nero.com/software/CurrentVersion/
    и си дръпни Nero.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Абе тва Неро е най скапаната програма за записване!!!!!Търся Veritas на Sony Vaio.Това е най доброто което сам ползвала до сега!!другото е bullshit!!! Thanks за съвета все пак!!

Едит: Иван - поста преведен на кирилица

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем със блокирал Mini Notebook
    От Kvirin във форум Интернет и компютри
    Отговори: 41
    Последно мнение: 28-04-2010, 20:09
  2. Laptop ot Laptop.bg
    От Giorgio във форум Интернет и компютри
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-11-2007, 18:31
  3. laptop ot dell
    От plamenk във форум Интернет и компютри
    Отговори: 24