Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 59
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране На какъв матрак спите?

Има много видове и модели матраци.Вие какъв изполвате, доволни ли сте.Ето някои от най известните марки, доста хвалят и матраците на IKea.

Открих и този guide http://www.argos.co.uk/wcsstore/argo...e/buybeds.html
    Последно редактирано от lordm : 03-01-2007 на 19:31
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

double trouble Аватара на redhead
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: На какъв матрак спите?

ние спим на Silentnight и сме мн доволни; ако предпочитате да спите на по-твърдо, препоръчвам

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Има едни дето са без пружини само foam с Memory така ги водят те са около два пъти по скъпи от норманите интересно дали си заслужават.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител Аватара на Barabata
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Аз ползвам на Икеа - Sultan Hedfors. Също е твърдичък и съм много доволен. По принцип предпочитам твърдите матраци.

http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=10108142

6. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    double trouble Аватара на redhead
    Post Thanks / Like

погледнах нашия и се оказа miracoil, който е от типа с паметта; спомням си, че беше чисто нов като се нанесохме преди около 3 години, не е мръднал досега.

http://www.mattressman.co.uk/mattres..._mattress.aspx

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Един от Икеа с 25 години гаранция!!!! Мъж ми го избира, нямам представа каква е конструкцията. Аз пазя само документите за гаранцията
    Преди време бяхме купили един, пак от там, само с 10 годишна гаранция, но даде фирата на втората година и го върнахме в магазина. Сегашният пък се поразскърца Не мога да кажа че Икейските са толкова добри, но пък гаранцията ти дава възможност да ги подменяш често

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

сега лордМ нали не си мислиш че ще й се размине на темата нещо от сорта на въпроса ми а кои матраци скърцат и кои не скърцат
    Sub Footage

10. БЛАГОДАРЯ p-m-p thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Ами моя скърца....
    ама ако си купи човек матрак който е само гъба без пружини няма ка кда скърца.

aflame66
    Guest

И на мен ми трябват матраци,гледах тези новите, меките, за които говориш,не са ефтини, но май си заслужават.

http://www.snugmattress.co.uk/information.php?info_id=4

телефона е фрее, дават и възглавници фрее, хаха...намирам тоя саит за маааалко по-ефтино.

Има ли и други предложения?

Нов потребител
    Град
    Plovdiv city
    Post Thanks / Like

на матраци Тед

Нов потребител Аватара на sonia
    Post Thanks / Like

И ние сега си търсим нов матрак и сме се спрели на мемори фоам в Homebase сега е на оферта халф прайс.
    Наистина заслужават си парите.

old user Аватара на Kalibra
    Post Thanks / Like

Сменили сме вече няколко матрака.Последния беше доста скъп и само за година и половина му се разкърцаха пружините.Сега си купихме матрак от IKEA и съм много доволна.добра цена супер качество.те имат няколко вида-единият е само дунапрен,които се състои от три пласта дунапрен.другия е дунапрен вътре с пружини и латексов.имат 25 години гаранция,но съм убедена че дунапрена няма да мръдне.съжалявам,че до сега не съм знаела и сменяхме какви ли не марки матраци.ако решите да си купите може освен да ги видите и да ги пробвате във магазините на IKEA.

16. БЛАГОДАРЯ lordm, няма thanked for this post
    just me Аватара на danisa
    Post Thanks / Like

на пено-латекс.мнго е удобен няма пружини а жсичко е латекс.като легне човек в него ,той поема неговата форма.и наи ве4е не е нужно да го сменяте след две,пет или 10 години защото не се изкурупчва и си остава като нов.

hugger-mugger Аватара на Sister
    Post Thanks / Like

оле, страхотна тема! аз сменям жилище в момента и правя цялостно обзавеждане. Беше ми интересено в началото, но вече поръчвам направо от каталог... мебелите поне. но матраци гледам от две седмици и не мога да реша. има ли някои с опит от матраците които се предлагат в България. Тед наистина са най-известни, ама май щото им правят по-масирана рекламна кампания. за сега съм се спряла на някакви Relaxa - май са френски. И въобще не ги разбирам - на какво се спи по-удобно - пружинни, има някакви, дето са само гъби... ще се радвам някой да даде мнение за материала от които да е направен матрака... много съм боса в обзавеждане и материали... познанията ми стигат да избера само ватовете на една крушка :-)
    The severity of the itch is proportional of the reach.

Град
    Post Thanks / Like

Взехме си матрак- foam memory efect супер е, съвсем по различен е като усещане от нормалните с пружини, като легнеш на него някак си те обгръща спи се много удобно, заслужава си парите.

60 per cent of Europe sleep on memory foam mattresses and its growing fast. In the UK it's only around 2 per cent. So what's the secret?
    It really is rocket science! Visco elastic memory foam or memory foam as it is better known is a bi product of the NASA space project dating back to the seventies. Primarily used in space suits to protect astronauts from the enormous pressures of G Force during missions.
    Memory foam has amazing moulding characteristics and the ability to absorb heat. It will mould to your body shape whatever size and spread your body weight evenly over the surface of your mattress enabling a peaceful and restful sleep.
    If you wake up most mornings with a stiff back and cricked neck it is most likely that your mattress is either too soft or too hard. Now is the time to buy a memory foam mattress which will conform to your body weight and shape.
    Is Memory Foam really the best support for those stiff and aching joints?
    The pressure applied to various joints during a nights sleep is considerable. Sleeping on a Visco elastic mattress will offer you the best opportunity to reduce the pressure placed on these joints by contouring them into the memory foam without pushing against them. I told you, it really is rocket science! Sweet dreams,
    The advantages of Memory Foam
    • Suitable for all . However you like to sleep, front, side, or back, memory foam moulds to the contours of your body enabling you to achieve your most comfortable position.
    • Recommended by health professionals. Memory foam helps to alleviate pain associated with many ailments.
    • Support . The weight of the body is absorbed by the memory foam evenly and individually, reducing pressure on the spine and joints. Beneficial for those with back problems, arthritis etc.
    • Hypoallergenic . Memory foam is hypoallergenic, great for allergy sufferers.
    • Comfort and Luxury. A Memory foam mattress will improve your sleep quality allowing you to achieve a comfortable and restful sleep. Tossing and turning will be greatly reduced.
    • Dust Mites . Unlike ordinary mattresses, memory foam is resistant to dust mites
    • No Turning . Memory foam mattresses do not sag like conventional ones so do not require turning.
    • No disturbing your partner . As memory foam follows the contours of you and your partner's bodies separately, if either of you get up in the night the other will not be disturbed.
    • Warranty . For your peace of mind we offer we offer a five year warranty on our mattress range.
    Originally developed by NASA . Memory foam was developed by NASA in the 70's to assist astronauts deal with the G force during take off.
    Последно редактирано от lordm : 30-09-2007 на 16:30

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: На какъв матрак спите?

нашият матрак е от Dreams и е медюйм firm купихме го есента 2003 и до сега не е мръднал с нищо!!

но дали знаете че матрака на всеки три месеца трябва да се обръща ?

face то front and head то тое! за да се запази по дълго същото важи и за дивана

бих препоръчал dreams

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Re: На какъв матрак спите?

Цитирай Първоначално написано от guy81 Виж мнението
    но дали знаете че матрака на всеки три месеца трябва да се обръща ?

face то front and head то тое! за да се запази по дълго същото важи и за дивана

бих препоръчал dreams
    За мемори фоам това не важи
    No Turning . Memory foam mattresses do not sag like conventional ones so do not require turning.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Re: На какъв матрак спите?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    За мемори фоам това не важи
    съгласен сам, все пак винаги има изключения

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: На какъв матрак спите?

Приятели най-добрата компания производител на мемори е щведската ТЕМПУР те са закупили оригиналната технология от НАСА всичко друго е копи кат, ако някои не е съгласен съм готов да споря до смърт. Не знам защо не присъства сред марките които сте поставили в началото на темата. Нормално е като съветвате хората какво да си купят, да си направите труда ида проучите кое е най-доброто.
    Последно редактирано от mitew : 07-10-2007 на 13:44

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: На какъв матрак спите?

Цитирай Първоначално написано от mitew Виж мнението
    Приятели най-добрата компания производител на мемори е щведската ТЕМПУР те са закупили оригиналната технология от НАСА всичко друго е копи кат, ако някои не е съгласен съм готов да споря до смърт. Не знам защо не присъства сред марките които сте поставили в началото на темата. Нормално е като съветвате хората какво да си купят, да си направите труда ида проучите кое е най-доброто.
    Въпроса е дали го има в Англия и да не струва колкото совалка на НАСА.

winner Аватара на ianche
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Да темпур са най-добрите,но мани тази работа,2000 паунда за матрак не давам.Спинкаме си на икейски матрак,взехме си и топер за отгоре и така.Пак ако вземем,че спечелим от тотото и Темпур ще има.
    I can

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

абе не им знам марките, ама аз спя на Foam-mattress и съм супер доволна + че няма кво да скърца - то просто няма никакви метални пружини и други глупости
    Последно редактирано от RNOH : 10-10-2007 на 22:38
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

27. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!
    Някой има ли впечатления за матраците Дормео? Правят им много реклами, разгледах и сайта. Ако някой е имал такъв, независимо от модела или е чувал отзиви, моля споделете).

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Az spa na matrak TED - za6toto sa udobni
    Mejdu drugoto ako si tyrsite matrak zadyljitelno posetete novia i edinstven vyv Varna show-room na matraci TED. Namira se na bul. Vladislav do bivshata sgrada na Vamo /koqto ve4e qnqma/. Show-room-a e super i obslujvaneto sy6to!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Спа на матрак Tempur, kupen v BG oт магазин Happy Dreams. Много са добри, изчезна честото ми главоболие! Сайта където може да прочетете повече е:http://www.tempur.com/page2440.aspx. А за магазините в BG може да погледнете и http://www.happydreams-bg.com/

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Съвет за матрак
    От leda82 във форум Всичко за дома
    Отговори: 3
    Последно мнение: 18-09-2010, 14:22
  2. Защо не спите 3
    От papinbg във форум Общ форум
    Отговори: 16
    Последно мнение: 12-11-2009, 00:06
  3. Защо не спите?
    От penelopa във форум Общ форум
    Отговори: 57