Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране образователен портал на МОН

МОН бил похарчил близо половин милион лева за образователен портал. Официалното пускане на портала е било вчера, днес един ден по-късно се опитах да го разгледам и той не работеше! Още не съм преровил да видя дали не работи щото е хакнат или е предназначен само за вътрешен трафик, но все пак половин милион от парите на данъкоплатците очевидно хвърлени на вятъра е просто зимане на ташак!

грешен линк - работи си сайта
    start.e-edu.bg

ПП половин милион за тоя боклушки сайт!
    Последно редактирано от CYPER : 07-12-2006 на 20:29
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: образователен портал на МОН

Мисля този е официАлният адрес: http://www.prosveta.eu/
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: образователен портал на МОН

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    Мисля този е официАлният адрес: http://www.prosveta.eu/
    И този е интересен:
    http://www.e-edu.bg/flashsite/index.html

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране AПЕЛ

ВЕЧЕ, ЕДВАМ ИЗДЪРЖАМ НА ГЛУПОСТТА, А СЪМ ЕДВА НА 26 ГОДИНИ. ВСИЧКО В БЪЛГАРИЯ Е ОТДАВНА ИЗПОРТЕНО, НО ОБРАЗОВАНИЕТО БИЕ ВСИЧКИ РЕКОРДИ. ТО НЕ БЯХА ПРОСТОТИИ, ТО НЕ БЕШЕ ЧУДО ! СМЯТАМ, ЧЕ Е ВРЕМЕ НА ТОЗИ НЕКАДЪРНИК, НАЙ-ГОРЕ, ДЪРПАЩ КОНЦИТЕ НА БЕДНИТЕ И ИЗТОРМОЗЕНИ УЧИТЕЛИ ДА МУ СЕ КАЖЕ, ЧЕ Е ЕДНО ПРОСТО МОМЧЕ, НЯМАЩО МЯСТО В СРЕДИТЕ НА ИНТЕЛЕКТУАЛИЗМА. НАДЯВАМ СЕ НА СЕРИОЗНА ГРАЖДАНСКА ПОЗИЦИЯ НА НЕБЕЗРАЗЛИЧНИТЕ В СФЕРАТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО БЪЛГАРИ !!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: образователен портал на МОН

Амайкооо , половин милион ? Искам да кажа нещо бързо и ясно - в образованието липсва тази думичка наречена яснота. Каквото и да видя свързано с тази насока изглежда много сложно и оплетено, а всичко би трябвало да е ленсо и просто, но не е. Европарите от МОН - гавра с нас, студентите, Оправили пбщежитията - в една къща за кучета се влага повече коректност от оправените общежития (поне в Русе), Мижави стипендиики дори за отличниците. Добри специалисти по инженерни науки в средните училища - има, ама само в приказките. Материална база във висшите учебни заведения - тук приказките ми се виждат даже реалистичен вариант. Защо искат да направят Българският ученик (студент) прогресивно затъпяващ по подобие на САЩ или по-близка до нас страна - Швеция, защо никой не се хване да направи нещо, за което д аму се каже - благодаря? Има ли такъв, е... поне аз не познавам все още. Не е вярно, че Българина все мрънка, той просто мрънка не повече от останалите си колеги бозайници по цялата Земя - мрънка когато има защо, е в България явно постоянно има защо. Така не ми се напуска тази страна.... Ходих в Родопите,ходих на Белоградчишките скали, ходих на морето, на планината страната е просто... абе ХУБАВА е ..... и така не мис е тръгва, но кой ми оставя друг шанс?!?!?1 Кой бееее питам ония горе на върха на стълбата и им казвам, че няма да се кача по нея и да ми вземат всичко по пътя, няма да се оставя да ме разиграват като куче, което ходи, където му свирнат - искам да се хвърли яснота върху проблема с образованието... даже повече - искам решение! Искам някой да се изправи и да каже смело аз ще ви поведа, а не... "Ами то текат проверки в МОН и затова се бавят нещата" това е стандартен отговор за повече от 60% от въпросите, писна ми! Писна ми да се крадат пари от всяко министерство, Искам да се обърна лично към г-н Бойко Борисов и да му кажа - Баща ми те помни като взводен и те помни като решителен и справедлив човек.. Не го разочаровай! Не разочаровай милионите вперени очи в теб, стегни нещата и обърни внимание на тия тука долу дето все нещо си пишат и четат, ние сме бъдещето, ако продължава да се съсипва всичко и да се водии народа към затъпяване лично аз не искам да съм част от това бъдеще, не искам да съм Българин! Ясно ли ти е... Сините обещаваха и се усраха, червените обещаваха и те направиха същото, сега ако и Вие г-н Борисов се провалите просто няма да гласувам никога повече и отлитам нанякъде, но не и тук... моля Ви, не убивайте това, което е останало от тази страна, не убивайте нас...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. ОБРАЗОВАТЕЛЕН КУРС ЗА МЪЖЕ
    От piglet във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 2
    Последно мнение: 18-04-2009, 21:42
  2. Образователен курс за мъже
    От Charlotte във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 1
    Последно мнение: 05-07-2006, 18:32
  3. Портал на Българите в Usa
    От DARK WARRIOR във форум Общ форум
    Отговори: 5