Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910
Резултати от 226 до 237 от общо 237
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Как да сваляме филми от интернет. (стъпка по стъка by xb00t)

Цитирай Първоначално написано от Krasimir77 Виж мнението
    Здравейте!
    До вчера ползвах Тор браузера за да отварям бг торентс и от там някоя от замундите,до днес когато и това не сработва.
    Някой с нови предложения
    Работи си нормално, било е временен бъг.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Sarah
    Guest

По подразбиране За: Как да сваляме филми от интернет. (стъпка по стъка by xb00t)

Преди влизах в замундата през някаква zelka.com...нямам идея какво беше това и как ставаше, ама вече не мога. Съществува ли все още замунда подвизава ли се с друго име, някой някква идея?

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Има си я Замундата, но е блокирана от интернет доставчиците в Англия (или поне от Върджин, които аз ползвам). Вкъщи на лаптопа имам добавка към Мозилата - Hoxx VPN, с която като мина на руски сървър, Замунда си се отваря.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Преди влизах в замундата през някаква zelka.com...нямам идея какво беше това и как ставаше, ама вече не мога. Съществува ли все още замунда подвизава ли се с друго име, някой някква идея?
    https://www.bgproxy.org

Пишеш си в правоъгълника под ,,Enter URL":

zamunda.net

и си ти.

5. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Има си я Замундата, но е блокирана от интернет доставчиците в Англия (или поне от Върджин, които аз ползвам). Вкъщи на лаптопа имам добавка към Мозилата - Hoxx VPN, с която като мина на руски сървър, Замунда си се отваря.
    Не е блокирана от Англия, а от Замунда. Проксито лъже техниката, че на Сара лаптопа не е в Шотландия.

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    https://www.bgproxy.org

Пишеш си в правоъгълника под ,,Enter URL":

zamunda.net

и си ти.
    Тя взе , че се отвори. Обаче не си знам паролата а не ме пуска да си я възстановя, а не ме дава и да си направя нова регистрация, досега пробвах всички пароли дето ги помня. Язък.

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Не е блокирана от Англия, а от Замунда. Проксито лъже техниката, че на Сара лаптопа не е в Шотландия.
    Така беше, да. Други сайтове, за гледане на спорт бяха блокирани от доставчика и затова съм сбъркал, но лека е същия. Виж за забравена парола вече не мога да помогна.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Sarah
    Guest

Така беше, да. Други сайтове, за гледане на спорт бяха блокирани от доставчика и затова съм сбъркал, но лека е същия. Виж за забравена парола вече не мога да помогна.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Проблема беше, че те препраща и се отваря нова страница която въобще не отваря нищо когато искаш да си направиш рег или за нова прола. А днес дори и самата страница не ми се отваря нещо. Ккто и да е, мерси.
    Има ли някой да отваря по -друг начин ?

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Добре е да споменеш за какво устройство, с какъв софтуер става въпрос.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Sarah
    Guest

Добре е да споменеш за какво устройство, с какъв софтуер става въпрос.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Верно, прав си, аз си мисля, че всички са с лаптоп ACER, не ме питай какъв точно защото не знам. Софтуера е Windows 10

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Пробвай метода който аз използвам, с ВПН добавка към браузъра. За всички браузъри има безплатни такива.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

13. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Има си я Замундата, но е блокирана от интернет доставчиците в Англия .
    Това е много отдавна!
    Пък и защо да сваляте филм, а после са гледате, при наличието на толкова сайтове за „Филми онлайн”! Потърсете в Мрежата!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нова рубрика по BBRTV Стъпка по стъпка с Атанас Шиков
    От lordm във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 19
    Последно мнение: 22-05-2015, 19:27
  2. Отговори: 82
    Последно мнение: 27-01-2014, 19:26
  3. Отговори: 45
    Последно мнение: 24-05-2013, 06:03
  4. Аванта за сваляне музика и филми
    От lordm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2