Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 2 от 10 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 237
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

http://torrents.bol.bg айде де - много неща само че липсват пеерс нещо.

закачаите се
    Последно редактирано от Ivan : 16-04-2005 на 12:02 Причина: кирилица

2. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Значи Xp Home Edition си върви с лаптопа и го имам на диск, ама е само за Acer, но можеш да го свалиш от торентите. Тази тарсачка най-я уважавам http://w3.isohunt.com/ или www.demonoid.com
    OK,благодаря,но аз си го взех от Иван вече...
    Мерси много,Ванка!!!
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

Напреднал Аватара на Ivan
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от DARK WARRIOR
    OK,благодаря,но аз си го взех от Иван вече...
    Мерси много,Ванка!!!

Няма проблеми. За теб винаги
    Последно редактирано от Ivan : 16-04-2005 на 12:05

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

Unhappy

Цитирай Първоначално написано от pixel4o
    http://torrents.bol.bg айде де - много неща само че липсват пеерс нещо.

закачаите се
    Абе правя нещо грешно ли, що ли, ама освен заглавието на филма, нищо друго не се качваааааа

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Бароне мани ги тези бол, там първо дето почти нищо няма, ами и никой не сийдва. Регистрирай се в www.demonoid.com, а за онези "глупавите" филми, в които нищо смислено не казват, а направо действат ей тва е истината http://adultsins.net/ и в www.thepiratebay.org има доста неща.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

По подразбиране

абе кви са тия Торенти,кво е тва чудо?!
    ок,връзката е горе-долу добра(като се има предвид,че тегля и с DC++ в същото време),но всичко пристига на парчета! всичко е раздробено и разфасовано на съставните си части.
    вчера свалих Blade Trinity. ми той във всеки от двата диска(папки) има по 20-30 RAR файла,ходи ги сглобявай! отделно има папка за субтитрите-архивирани,много ясно, и още един-два фаила отделно... колко е голям тоя филм,при положение,че така надробен ми беше 1,4ГБ?!
    с ква програма да събера всички тия парчета в един филм?имам WinRAR,ама нещо не става...разархивирах няколко парчета,излезе картина,ама звука го няма.сигурно е на друг файл?..пък може ли всяко парче да го разархивирам отделно?! не смятам,че това е начина.
    ДиСи-то си е ''пей сърце''
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

Post Thanks / Like

По подразбиране

Виж сега като отвориш папката на CD1 например и на първия архивиран файл кликваш с десния бутон и избираш extrakt here и то почва да си разархивира всичко, трябва да получиш два нови файла (BINfile and CUEfile), след това отваряш BIN file с Deamon tools и готово. Ако нещо нестава пиши.

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Виж сега като отвориш папката на CD1 например и на първия архивиран файл кликваш с десния бутон и избираш extrakt here и то почва да си разархивира всичко, трябва да получиш два нови файла (BINfile and CUEfile), след това отваряш BIN file с Deamon tools и готово. Ако нещо нестава пиши.
    И аз имам главоболия с един торент от Деамонд-а. Свалих си 911_in_Plane_Site за ОГРОМНО време, това първо. Второ, 5 пъти се опитвах да го отворя и 5 пъти ми блокирва компа Най-накрая заработи но нямаше звук и то само 10 минути. Някой от вас да е имал подобни проблеми с тоя или някои други торенти на Даемонд????

Post Thanks / Like

По подразбиране

Нямам обяснение за това, такова чудо не ми се е случвало.

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране :)

Аз пък тегля Age Of Mythology - The Titans, тоест го изтелих вече, а сега тегля Age Of Mythology, защото за да тръгне expansion-а иска оригиналната игра.
    Върви с 115KB/s

След това пускал Half Life 2

Изтеглих е Half Life 1 + CS 1.5

Абе тегля си там - кво се занимавате с тези торенти.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

мамче Аватара на Роси
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Red face

Би ли обяснил по по-дробно за настойките на стронг дс++?
    моля
    Защото аз след като го инсталирах всичко е наред ама един изтеглен файл не се отвори, а друг за момента не съм изтеглила.
    И нещо скоростя не е както трябва
    И още много теглят от мен а аз не видях как да си регулирам слотовете
    Мерси

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

без да претендирам за кой знае какви компютърни способности ще споделя моя опит в даунлоуд-а - аз ползвам e-donkey 2000 и съм доста доволен - каквото съм потърсил - винаги го е намирало - оркестър без име, опасен чар, войната на таралежите, васко да гама от село рупча, всички холивудски филми + руския "звезда", но върха на всичко беше италианския "Ултра" - филм от 90-та година, който много трудно се намира въобще. скоростта е доста прилична - например вчера свалих "Downfall" за около 10 часа - 950 мегабайта е, а освен това и шервам връзката със съквартиранта, който също дърпа. незнам дали това е най-доброто, но със сигурност за мен е съвсем прилично.
    всеки може да опикае пода - бъди герой, осери тавана!!!

...
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от M_P_C
    без да претендирам за кой знае какви компютърни способности ще споделя моя опит в даунлоуд-а - аз ползвам e-donkey 2000 и съм доста доволен - каквото съм потърсил - винаги го е намирало - оркестър без име, опасен чар, войната на таралежите, васко да гама от село рупча, всички холивудски филми + руския "звезда", но върха на всичко беше италианския "Ултра" - филм от 90-та година, който много трудно се намира въобще. скоростта е доста прилична - например вчера свалих "Downfall" за около 10 часа - 950 мегабайта е, а освен това и шервам връзката със съквартиранта, който също дърпа. незнам дали това е най-доброто, но със сигурност за мен е съвсем прилично.
    i kak e filma downfall ako si go gledal?

Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз предимно ползвам торентие: софтуер, нови филми, музика, а бг неща от ДС++ - също така, сръбски филми, музика. Но с ДС++ ми е по - трудно. Фен съм на торентите, е вчера свали мистър и мисис Смит 1,4 гб със скорост 230-250 кб/с, много бързо за 3 часа горе долу.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Geronimo
    i kak e filma downfall ako si go gledal?

ами доста разтърсващ и много стойностен, абсолютно действителен и исторически. определено си заслужава, но ако търсиш бойни сцени няма да ги намериш в даунфол. това е филм за рухването на един мит, историята на трансформирането на голямата надежда в огромно разочарование, породена от истерията на едно болно съзнание
    всеки може да опикае пода - бъди герой, осери тавана!!!

...
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от M_P_C
    ами доста разтърсващ и много стойностен, абсолютно действителен и исторически. определено си заслужава, но ако търсиш бойни сцени няма да ги намериш в даунфол. това е филм за рухването на един мит, историята на трансформирането на голямата надежда в огромно разочарование, породена от истерията на едно болно съзнание
    emi az zatva govoreh ne mi trqbvat boini sceni.Mersi za infoto mate.6te go gledam zna4i znaeh si 4e si zaslujava

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

a be to hubavo az install-nah Bit Comet , namerih si torent i se poqvi tam v programata da se svalq ama ne6to ne 6te da trugne . kvi o6te nastroiki tria da naprava.???

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

CYPER kak tegli6 igri ot DC++ 6oto az ne moga da namera ciala igra ili pak kat iztegla ne6to to si e arhiv i kat go razarhiviram i puskam . exe i mi dava 4e nqkoi si tam fail libsvalo . ??????what da fuck

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Това с игрите си е цяла философия. По принцип търси архиви - те са най-удобни. Трябва да има crack в папката - ако няма си търсиш отделно.

Аз примерно 2 месеца се мъчих да си изтегля Counter Strike 1.6 и все нищо не ставаше. Накрая от Ebay си купих напълно легален CD Key, с който се регистрираш в Steam (програма на Valve) и си теглиш игрите от сървъра на прозиводителя - абе всичко легално. И сега нямам никакви проблеми. А цената беше само 4.99 паунда за 3 игри - верно са бая стари, но още се играят супер много.
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

a we tfa Steam bqh go izteglil ma nz za kvo e i se bqh registriral i zeh 4e go iztrih.pfuuu 4e sum prost.ina4e az CS si q izteglih s arhiv ama drugite igri se ne6to im libsva v papkata..

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

В Steam си правиш account, чрез който регистрираш и съответно след това играеш закупените от теб игри или пък закупуваш нови игри. След регистрация или покупка и регистрация на игра програмата я изтегля на хард диска ти и ти я играеш. Няма как с изтеглена пиратска игра да играеш на техните сървъри или да ползваш Steam - за тая цел има пиратски сървъри, които са много по-малко от легалните (около 20000 са само за CS 1.6).

Иначе след покупна на минималния пакет има крак програми от сорта на SixSteam и SteamDown, с които можеш да изтеглиш всички други игри безплатно.

Това е накратко.
    BGHelp Търсачка

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

axam qsno ..

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    В Steam си правиш account, чрез който регистрираш и съответно след това играеш закупените от теб игри или пък закупуваш нови игри. След регистрация или покупка и регистрация на игра програмата я изтегля на хард диска ти и ти я играеш. Няма как с изтеглена пиратска игра да играеш на техните сървъри или да ползваш Steam - за тая цел има пиратски сървъри, които са много по-малко от легалните (около 20000 са само за CS 1.6).

Иначе след покупна на минималния пакет има крак програми от сорта на SixSteam и SteamDown, с които можеш да изтеглиш всички други игри безплатно.

Това е накратко.

Cyper не те разбирам напълно, казваш "Накрая от Ebay си купих напълно легален CD Key, с който се регистрираш в Steam (програма на Valve) и си теглиш игрите от сървъра на прозиводителя - абе всичко легално. И сега нямам никакви проблеми"

До тук добре, а в последния си пост казваш "Няма как с изтеглена пиратска игра да играеш на техните сървъри или да ползваш Steam - за тая цел има пиратски сървъри, които са много по-малко от легалните (около 20000 са само за CS 1.6)."

От първия ти пост разбрах, че си изтеглил пиратски CS и със закупените СД кийс си я регистрирал в Steam, а от втория, че не можеш да играеш пиратски изтеглена игра през Steam.

Изпускам ли нещо тук или има противоречие ?

Мерси.

П.С. Ще си чукнем един спаринг като си оправя и аз инсталацията ако искаш
    Кои карти са ти любими?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

moq CS e izteglen ot DC++ no ne moga da igraq v mreja. kak da stane tfa..kajete kvo to4bo da napi6a da tursa v Search v DC++.ako nqkoi si e teglil CS ot DC++ i s negovata moje da igrae v mreja da kaje to4no kak se kazva

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Svilenm
    Cyper не те разбирам напълно, казваш "Накрая от Ebay си купих напълно легален CD Key, с който се регистрираш в Steam (програма на Valve) и си теглиш игрите от сървъра на прозиводителя - абе всичко легално. И сега нямам никакви проблеми"

До тук добре, а в последния си пост казваш "Няма как с изтеглена пиратска игра да играеш на техните сървъри или да ползваш Steam - за тая цел има пиратски сървъри, които са много по-малко от легалните (около 20000 са само за CS 1.6)."

От първия ти пост разбрах, че си изтеглил пиратски CS и със закупените СД кийс си я регистрирал в Steam, а от втория, че не можеш да играеш пиратски изтеглена игра през Steam.

Изпускам ли нещо тук или има противоречие ?

Мерси.

П.С. Ще си чукнем един спаринг като си оправя и аз инсталацията ако искаш
    Кои карти са ти любими?
    Ето го по стъпки:
    1. - Купуваш от някъде легален CD Key за CS 1.6, CS:CZ и CS:CZ Deleted Scenes
    2. - Изтегляш програмката Steam от ТУК
    3. - Инсталираш я
    4. - Пускаш я и първото нещо, което правиш е да си създадеш account
    5. - След като си създадеш акаунт се логваш във програмата и ти излиза едно меню, от което избираш Browse Games.
    6. - В прозореца, който се отваря най-долу избираш - "Register a product I already own"
    7. - Вкарваш закупения CD Key
    8. - Програмата ти казва, че с този CD Key притежаваш и можеш да играеш игрите, които съм написал по-горе
    9. - После програмата почва да тегли игрите от Content сървърите на Valve (ти можеш да избираш коя игра да тегли, коя не и т.н - естествено само тези, които притежаваш със CD Key-я)
    10. - След като се изтегли кликаш на Play Games и от менюто с игри си пускаш играта.

Това е.

Иначе в менюто за избиране на игри има и други - безплатни като Half Life 2 Demo и платени, които можеш да закупиш през същата програмка, но няма смисъл. Винаги можеш да купиш игра от Ebay и да я регистрираш по гореописания начин с Register a product I already own.

Иначе за двете програмки - SixSteam и SteamDown - с тях след тези стъпки горе можеш да изтеглиш и другите платени игри като CS: Source и Half Life 2 без пари - но това си е вече пиратсто, пък и лаптопа ми няма толкова хубава видео карта, че да мога да ги играя.

Иначе любимите ми карти са много.
    BGHelp Търсачка

Страница 2 от 10 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Нова рубрика по BBRTV Стъпка по стъпка с Атанас Шиков
    От lordm във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 19
    Последно мнение: 22-05-2015, 19:27
  2. Отговори: 82
    Последно мнение: 27-01-2014, 19:26
  3. Отговори: 45
    Последно мнение: 24-05-2013, 06:03
  4. Аванта за сваляне музика и филми
    От lordm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2