Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 52
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Трудовият пазар на Великобртания трябва да бъде отворен за българите

news.bg

Трудовият пазар на Великобртания трябва да бъде отворен за българите след присъединяването ни към ЕС.

Тази позиция ще защитава нашето посолство в Лондон на среща с представители на 50-тте най-големи британски компании следващата седмица, съобщи БНТ.
    Правителството на Тони Блеър още не е взело окончателно решение дали да въведе ограничения за наши работници и дали да премахне визите за българи преди края на годината.
    Според някои прогнози, визите ще паднат преди 1 януари.
    Българският посланик в Лондон се надява това да стане през втората половина на ноември.
    Премахването на визовия режим за българи и румънци е повод някои британски медии да плашат англичаните с вълна от имигранти.
    Говори се, че страната ще въведе т.нар. точкова система за ограничаване на чуждите работници. Вероятно ще се търсят основно кандидати с добро образование и трудов стаж. Или работници в зависимост от нуждите на британския пазар в момента.
    "От нашите земеделски, сезонни работници в земеделието, има голяма нужда и това беше изтъкнато от маса работодатели", каза посланик Лъчезар Матев.
    Българските работници във Великобритания са най-безпроблемната имигрантска общност, сочи официалната статистика. Този факт обаче не пречи на някои медии тук да поддържат негативни настроения към страната ни.
    "В много случаи се търсят нашите коментари по повод подготвянето на материали за България, много случаи има когато в телевизиите, свързано със състоянието в детските заведения за деца с проблеми или организираната престъпност, нашият коментар се търси, но той после не се излъчва", каза още Матев.
    Само за последните няколко месеца над 40 журналистически екипа са пожелали да направят материали за България.
    До 1 януари посолството ни в Лондон е планирало силна информационна кампания - британците ще се запознаят с възможностите за бизнес у нас, ще чуят българска музика и ще опитат българската кухня.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Трудовият пазар на Великобртания трябва да бъде отворен за българите

Ще има оооооощеееееееееееее мноооооооооооого да чааааааакаш

shiroko scroen Аватара на golemiaK
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Трудовият пазар на Великобртания трябва да бъде отворен за българите

добре де и кво кат паднат кво ше се промени кой го мързи ше стане директор а другите ше къртят мивки ...никво значение - формалности са тва
    OSHTE chakam izvinenie ot plamenos !!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от golemiaK Виж мнението
    добре де и кво кат паднат кво ше се промени кой го мързи ше стане директор а другите ше къртят мивки ...никво значение - формалности са тва
    И да паднат,мислиш ли,че някой англичнин ще вземе българин на работа.

Град
    earth
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    шлушаи номера е ти да земеш англичанина на работа а не той тебе е тва ако имаш акъл да го напраиш моите уважения тва е тънкото ем чужденец ем да бачкат за теб

6. БЛАГОДАРЯ Nikolay Nenov, zmei4o_pk, elicka thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Що, българинът да не е крастав или нещо? Моят шеф е англичанин, аз съм българин. Не всеки работи при албанците по автомивките, предостатъчно българи има, които работят за англичани, така че предположението ти е доста неуместно.

8. БЛАГОДАРЯ plamenos, zmei4o_pk, elicka thanked for this post
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wheeler Виж мнението
    Що, българинът да не е крастав или нещо? Моят шеф е англичанин, аз съм българин. Не всеки работи при албанците по автомивките, предостатъчно българи има, които работят за англичани, така че предположението ти е доста неуместно.
    by the way ti shto jiveish na vauxhall

Старо куче
    Post Thanks / Like

by the way ti shto jiveish na vauxhall
    Както каза снощи, свободна държава е, ще си живея където си искам! Някакъв проблем ли има?

Не това е темата!

Post Thanks / Like

Аз все си мисля,че англичанина има непоносимост към българина,а българина има непоносимост към всеки който се опитва да го направи европеец.Ние българите все на терикати се правим,бизнесче,далаверки и всичко на тънкана,а това англичанина това не го харесва.

12. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

Аз все си мисля,че англичанина има непоносимост към българина,а българина има непоносимост към всеки който се опитва да го направи европеец.Ние българите все на терикати се правим,бизнесче,далаверки и всичко на тънкана,а това англичанина това не го харесва.
    да мой човек прав си за тва са изостанали ти ко мислиш че ние сме имислили топлата вода тя не са корумпирани немат престъпност и кво там още верно по тъпи са от нас неее ние сме как казваш тарикати тия са баш балъци

Град
    earth
    Post Thanks / Like

Както каза снощи, свободна държава е, ще си живея където си искам! Някакъв проблем ли има?

Не това е темата!
    да бе верно отплеснах се ама хоиш ли там в червената кръчма иначе

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ми аз съм българин, ама не се припознавам в твоето описание. Как пък реши, че англичаните имат лошо отношение към нас??? Всичките ми познати и приятели тук са британци и досега не съм имал проблеми с отношението към мен.

Може би трябва да помислиш за твоето отношение към тях като причина за лошото им отношение към теб!

16. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Чакам 100 паунда от Elina Аватара на DarkFallout
    Град
    Era of Austerity and Retrenching
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    news.bg

Трудовият пазар на Великобртания трябва да бъде отворен за българите след присъединяването ни към ЕС.

Тази позиция ще защитава нашето посолство в Лондон на среща с представители на 50-тте най-големи британски компании следващата седмица, съобщи БНТ.
    Правителството на Тони Блеър още не е взело окончателно решение дали да въведе ограничения за наши работници и дали да премахне визите за българи преди края на годината.
    Според някои прогнози, визите ще паднат преди 1 януари.
    Българският посланик в Лондон се надява това да стане през втората половина на ноември.
    Премахването на визовия режим за българи и румънци е повод някои британски медии да плашат англичаните с вълна от имигранти.
    Говори се, че страната ще въведе т.нар. точкова система за ограничаване на чуждите работници. Вероятно ще се търсят основно кандидати с добро образование и трудов стаж. Или работници в зависимост от нуждите на британския пазар в момента.
    "От нашите земеделски, сезонни работници в земеделието, има голяма нужда и това беше изтъкнато от маса работодатели", каза посланик Лъчезар Матев.
    Българските работници във Великобритания са най-безпроблемната имигрантска общност, сочи официалната статистика. Този факт обаче не пречи на някои медии тук да поддържат негативни настроения към страната ни.
    "В много случаи се търсят нашите коментари по повод подготвянето на материали за България, много случаи има когато в телевизиите, свързано със състоянието в детските заведения за деца с проблеми или организираната престъпност, нашият коментар се търси, но той после не се излъчва", каза още Матев.
    Само за последните няколко месеца над 40 журналистически екипа са пожелали да направят материали за България.
    До 1 януари посолството ни в Лондон е планирало силна информационна кампания - британците ще се запознаят с възможностите за бизнес у нас, ще чуят българска музика и ще опитат българската кухня.
    който е искал да дойде тук е дошъл, ограниченията не работят, а служат на политиците да обясняват колко са загрижени за трудовия пазар и как подпомагат местните ...

респективно ограниченията ще останат до последния възможен момент, защото иначе хората ще се сърдят как на още 30 млн души им е отворен лесния достъп до бенефити и как те ще 'откраднат' британските работни места ... колко е вярно това е друг въпрос ... в политиката е важно в какво вярват хората, а не колко са верни или правилни нещата ...
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

“Good fences make good neighbors."

“Those who attempt to level never equalise.”

"If you pay people not to work and tax them when they do, don't be surprised if you get unemployment.... "

18. БЛАГОДАРЯ golemiaK thanked for this post
    Аз съм щастлив татко Аватара на Татко Барба
    Град
    В нас
    Post Thanks / Like

Трябва да го отворят пазара за нас,но не го правят.Плашели се от емигрантски вълни и прочие боза.Така или иначе като го отворят пак ще има наплив.Разликата е във времето.И какво печелят като ни бавят?Според мен туй е въпроса.
    Когато видиш някъде да ядат и пият - приближи се, ако видиш, че работят -тръгни си да не пречиш !
    Щедрият човек забравя какво е дал,но помни какво е получил.
    БЕБО Е МЪЖКАР
    Ако немаш проблеми,провери дали имаш пулс.-Пинко розовата пантера.
    "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп!"
    http://www.youtube.com/watch?v=MUjpNdOBImc

20. БЛАГОДАРЯ plamenos thanked for this post
    Post Thanks / Like

Само едно нещо не мога да разбера,как 2004,когато приеха Чехия,Полша и още колко държави,не ги беше страх,а сега ги е страх за нас.

Град
    earth
    Post Thanks / Like

Само едно нещо не мога да разбера,как 2004,когато приеха Чехия,Полша и още колко държави,не ги беше страх,а сега ги е страх за нас.
    ти знайш ли че тве е нарочно заради България и мамалигите го ядат. на лична основа щот са яли бухане от нас виж историята кралското семейство никога нее имало близки отношения чак до ся до сватбата на принца .след тва колко пъти България е прецаквана от UK а виж и ниойския договор тва е омраза ше стане нема на къде щот ги натискат обаче как и кога на тях им е кеф кво каза оня пич това нее европейски съюз тва е UK нали

Старо куче
    Post Thanks / Like

ти знайш ли че тве е нарочно заради България и мамалигите го ядат. на лична основа щот са яли бухане от нас виж историята кралското семейство никога нее имало близки отношения чак до ся до сватбата на принца .след тва колко пъти България е прецаквана от UK а виж и ниойския договор тва е омраза ше стане нема на къде щот ги натискат обаче как и кога на тях им е кеф кво каза оня пич това нее европейски съюз тва е UK нали
    Ми естествено, че е UK. Благодари се, че UK е още в EU, както и че EU по една случайност допусна България. Защото ако не беше така, още щеше да си в някоя панелка в Обеля. Тогава нямаше да се молите да падат ограничения, ми за виза за влизане в страната.

24. БЛАГОДАРЯ rex thanked for this post
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

Ми естествено, че е UK. Благодари се, че UK е още в EU, както и че EU по една случайност допусна България. Защото ако не беше така, още щеше да си в някоя панелка в Обеля. Тогава нямаше да се молите да падат ограничения, ми за виза за влизане в страната.
    алоо гейчето аз съм тука 0т 82 година бе бате ти къде беше тогава ааа

Напреднал Аватара на bojola
    Post Thanks / Like

Ха ха това ми харесасори за спама

Старо куче
    Post Thanks / Like

И като си тук какво точно направи? Взе си Council flat и се издържаш от benefits? Браво, та ти си преуспял! Ако имах твоята идея за успялост, бих си теглил куршума на минутата. Или пък бих се хвърлил от 1 Canada Square, че ще е по-spectacular!

Давам ти идеи само, да не се мъчиш!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bojola Виж мнението
    Ха ха това ми харесасори за спама
    Извинен/а си! Както и за плиткостта ти, тя си е по рождение явно!

29. БЛАГОДАРЯ smartybonita thanked for this post
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

И като си тук какво точно направи? Взе си Council flat и се издържаш от benefits? Браво, та ти си преуспял! Ако имах твоята идея за успялост, бих си теглил куршума на минутата. Или пък бих се хвърлил от 1 Canada Square, че ще е по-spectacular!

Давам ти идеи само, да не се мъчиш!
    не отворко внасям петрол от 22 години и бях аташе на павителството в няколко други държави доволен искаш ли да те разведа утре да се огледаш в звездите

Старо куче
    Post Thanks / Like

не отворко внасям петрол от 22 години и бях аташе на павителството в няколко други държави доволен искаш ли да те разведа утре да се огледаш в звездите
    Благодаря, имам си огледало!

P.S. Грамотността ти, взета заедно с позицията, която си заемал, са показателни за ситуацията в България!

32. БЛАГОДАРЯ golemiaK thanked for this post
    Град
    earth
    Post Thanks / Like

Благодаря, имам си огледало!

P.S. Грамотността ти, взета заедно с позицията, която си заемал, са показателни за ситуацията в България!
    бягай за памперси
    отдавна ви гледам писаниците добре се развива Българската младеж в странство ти на гурбет ли си дошъл има потенциал в тебе ама тряа да смениш района там тоя most нее добра партия и околните спа центрове
    да знайш

Старо куче
    Post Thanks / Like

бягай за памперси
    отдавна ви гледам писаниците добре се развива Българската младеж в странство ти на гурбет ли си дошъл има потенциал в тебе ама тряа да смениш района там тоя most нее добра партия и околните спа центрове
    да знайш
    Хаха, не съм паднал толкова ниско, че да ходя по ''спа'' центрове, както ги наричаш.

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Истината такава, каквато трябва да бъде!...
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 12
    Последно мнение: 11-05-2013, 10:23
  2. какво трябва за да бъде България!
    От golemiaK във форум Общ форум
    Отговори: 72
    Последно мнение: 16-04-2011, 08:27
  3. Отговори: 24
    Последно мнение: 06-11-2008, 11:46
  4. Отговори: 8
    Последно мнение: 30-10-2007, 23:15
  5. Отговори: 11