Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?

Гласували
338. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не

137 40,53%
  • Да ще гласувам за Неделчо Беронов - Юлиана Николова

29 8,58%
  • Да ще гласувам за Георги Първанов - Ангел Марин

56 16,57%
  • Да ще гласувам Григор Велев - Йордан Мутафчиев

1 0,30%
  • Да ще гласувам за Волен Сидеров - Павел Шопов

73 21,60%
  • Да ще гласувам за Георги Марков - Мария Иванова

6 1,78%
  • Да ще гласувам за Любен Петров - Нели Топалова

0 0%
  • Да ще гласувам за Петър Берон - Стела Банкова

1 0,30%
  • Да ще гласувам но не зная за кого още

11 3,25%
  • Двуoмя се дали да гласувам или не

24 7,10%
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 27
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?

Нека с тази анкета се опитаме да видим какво е настроението ни около предстоящите президентски избори на 22 Октомври.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ще гласувате ли на 22 отомври за Президент?

Цитирай Първоначално написано от lordm
    Нека с тази анкета се опитаме да видим какво е настроението ни около предстоящите президентски избори на 22 Октомври.
    настроенито ми е приповдигнато!
    а ти вместо да се чудиш за кой да гласуваш,мисли какъв подарък ще ми купиш,щото тогава имам рожден ден!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

аз Снежанка!!!! Аватара на Mudkip
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman
    а ти вместо да се чудиш за кой да гласуваш,мисли какъв подарък ще ми купиш,щото тогава имам рожден ден!

чекай да сложа 1 торта и аз от сега

Последно редактирано от Mudkip : 25-09-2006 на 21:46

Напреднал Аватара на frost
    Град
    London
    Post Thanks / Like

hugger-mugger Аватара на Sister
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?

Кептън, лично аз съм седнала да мисля какво може да ти се купи за рождения ден. Седя от доста време и съвсем не знам.
    Май ще взема да гласувам накрая... :-)

п.п. (а ти какво си си пожелал?)
    The severity of the itch is proportional of the reach.

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sister
    Кептън, лично аз съм седнала да мисля какво може да ти се купи за рождения ден. Седя от доста време и съвсем не знам.
    Май ще взема да гласувам накрая... :-)

п.п. (а ти какво си си пожелал?)
    значкиии, фанелкиии.....!!
    Sub Footage

Град
    Post Thanks / Like

STONE ISLAND!!!

алтернативата е зелник с точени кори!!!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Post Thanks / Like

Изненадани ли сте от резултатите на анкетата??

nik67
    Град
    london
    Post Thanks / Like

Poznai umniko dali ste glasuvam.

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mudkip
    Изненадани ли сте от резултатите на анкетата??

Аз съм изненадана определено.

Нов човек Аватара на violinivo
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Ей, не мога да ви разбера логиката - като няма да гласувате как то4но ще помогнете- мислите 4е:
    няма да се избере президент, или
    ще затворят народното събрание, или
    пак ще дойде в последния момент на бял кон перфектния "цар" кандидат, на който вси4ки ще му се поклонят и повярват и ще плеснем доволно с ръце....

Не, недейте да гласува- ама тогава и не се оплаквайте който и да се избере, щото така или ина4е няма да имате "пръст" в цялата работа и няма да сте вие "виновните" и ще може колкото си искате да плиуете по който и да се избере, без поемане на никаква гражданска отговорност както досега- най-лесно, оправдавайки се с това 4е пак "нямало за кой да се гласува"...то по вашата логика НИКОГА няма да има за кого да се гласува!
    Всъщност ние си заслужаваме съдбата, като не искаме да гласуваме трябва да ни отнемат това право и гражданска отговорност, и да ни "поробят" официално, тогава вси4ки ще сме много доволни и няма да я има тая дилема, защото в това отношение Българите имаме "робско" мислене.
    Последно редактирано от violinivo : 28-09-2006 на 10:57

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от violinivo
    ...бла-бла-бла...етс...
    Всъщност ние си заслужаваме съдбата, като не искаме да гласуваме трябва да ни отнемат това право и гражданска отговорност, и да ни "поробят" официално, тогава вси4ки ще сме много доволни и няма да я има тая дилема, защото в това отношение имаме "робско" мислене.
    e като имате робско мислене и искате да гласувате,защо се сърдите на хората които мямат робско мислене и очевидно няма да гласуват???
    завиждатели им?

ПП или ти па май искаш да гласуваш,ама нещо те спира...не ти разбирам постинга...
    ми що не идеш да опънеш една струна пред посолството в деня на изборите???аз може да дойда да интерпретиран танцуваща мечка(50-50 разбира се)
    Последно редактирано от captain caveman : 27-09-2006 на 22:31
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

e като имате робско мислене и искате да гласувате,защо се сърдите на хората които мямат робско мислене и очевидно няма да гласуват???
    завиждатели им?
    Напротив, то4но защото нямам робско мислене ще изразя вота си.
    Добре ви беше при Комунизма на вас, тая процедура изобщо не съществуваше, и виждам 4е е жалко за много хора 4е времената се промениха...

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

ми що не идеш да опънеш една струна пред посолството в деня на изборите???аз може да дойда да интерпретиран танцуваща мечка(50-50 разбира се)
    Нямаш проблем затова, и две струни ако треба ще опънем, само не знам как ще разпозная кой кои е, като докараш ме4ката

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

ако трябва и със сажди ще ви помажем, всичко да си е едно към едно
    Sub Footage

Post Thanks / Like

резултатите от анкетата до сега изненадващо интересни!
    Волен Сидеров - Павел Шопов водят над Първанов и Марин

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

За тези които ще гласувате за Сидеров- про4етете това и ако не ви пука, въпреки вси4ко което пише вътре- гласувайте с 4иста съвест.

Сидеров задмина царя по обещания

Волен може да изпълни само една от предизборните си закани - да смени тв екрана

Юлиана ОНЧЕВА

Ако стане президент, Волен Сидеров може да говори всяка вечер по БНТ. Защото държавният глава има право на обръщения към нацията, а нито в конституцията, нито в друг закон има ограничения колко често да става това. Очевидно законодателите не са очаквали, че толкова хиперактивен човек ще се настани на "Дондуков" 2. Но едва ли пък някой ще откаже на президента да си каже думата, когато реши.
    Това обаче е единственото почти изпълнимо обещание, дадено от Сидеров на народа. Другите заявки "подкрепете ме, защото..." са в стил Симеон Сакскобургготски. Както стана ясно след вот 2001, мнозинството хора са гласували за царя, защото са разбрали, че ще им оправи живота за 800 дни, той пък имал предвид да се оправят сами за този период.
    Така е и с Волен Сидеров. Това, което той обявява в различни варианти по площади и зали, означава в честен превод само едно - ще питам този или ще сезирам онзи.
    В интерес на истината трябва да се признае, че лидерът на "Атака" е направил всичко възможно, за да звучат обещанията му изпълнимо. Защото е посочил и конкретен начин или средство, чрез което ще ги изпълни. Пропуснал е обаче точно онези подробности, в които е

скрита същността на неистината

Така всичко, казано и написано по темата "като държавен глава ще работя за... чрез..." се свежда всъщност до "иска ми се, но няма как да стане".
    Например "обявяване на ДПС за неконституционна партия в нарушение на чл. 11, ал. 4 от конституцията - чрез сезиране на Конституционния съд". Подобно сезиране вече е имало преди години. Но дори и човек да пренебрегне този факт, няма как да не си зададе въпроса - и какво от това, освен провокирането на ново напрежение в обществото.
    Или "сваляне на новините на турски език от екрана на БНТ чрез президентската квота в СЕМ". В състава на Съвета за електронни медии обаче държавният глава определя трима човека - очевидно недостатъчни за прокарването на каквото и да е решение, дори да приемем, че президентът Волен ще си назначи кукли на конци, които да изпълняват безропотно заповедите му.
    По същия начин стои и въпросът със "смяната на това продажно и небългарско правителство с българско, национално отговорно чрез сезиране на Конституционния съд и вето над законите на кабинета". Президентското вето, както е известно, има само отлагателна роля. Тоест - то е нещо като поправителен за законодателите, които обаче имат право да си пуснат закона в същия вид, без да бъдат оценявани втори път. И държавният глава

може само да им се разсърди

- като на ученици, които не проявяват уважение към мнението на учителя си.
    Още по-абсурдно звучи "връщане на 10-те милиарда долара, които Турция ни дължи за имотите на тракийските българи от 1913 г. - чрез правомощията на президента да представлява България в международните отношения".
    Представителните функции, които Волен иска да придобие, не са никаква гаранция, че ще постигне какъвто и да е успех в международен план, особено пък на фона на дипломатическите умения, демонстрирани от него досега.
    Що се отнася до "привличането и настаняването на около 2 милиона българи зад граница у нас - чрез правомощията на президента да дава гражданство", достатъчно е само да се отбележи, че първо тези хора трябва да пожелаят да се заселват у нас. После обаче президентските правомощия няма как да им осигурят нито пари, нито каквото и да било за привлекателното им устройване в страната.
    А "възстановяване на държавността и търсене на отговорност от мафиотите, като създам специално бюро за разследване и връщане на откраднатите капитали от българския народ - чрез спецслужбите, подотчетни на президента"

не означава съвсем нищо на практика

Казано без толкова увъртания - комисии и разследващи си имаме и сега, а спецслужбите все така се отчитат на президента.
    Спасяването на АЕЦ "Козлодуй" не е приоритет единствено на Сидеров в тази кампания, дори актрисата и кандидат за вице Нели Топалова вече няколко пъти спаси атомната централа в медиите.
    Дори обещаваните референдуми от Волен хич не са сигурни - защото в правата на президента е само да предлага да се проведе допитване до народа на депутатите. Пък след това - каквото парламентът покаже.
    Накратко - всички обещания, с които въодушевява масите Волен Сидеров, се свеждат до три неща: ще попитам, ще сезирам, ще предложа. И е добре българите да са наясно отсега, че повече от един гневен разговор - от тв екрана, лидерът на "Атака" не може да им осигури. Впрочем той го дава на желаещите и сега, само че по кабеларката "Скат". Сиреч - ако Волен стане президент, ще смени "Скат" с Канал 1.
    За съжаление обаче избирателната бюлетина не е дистанционно с повече или по-малко копчета.

http://www.standartnews.com/bg/artic...article=163915

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от violinivo
    За тези които ще гласувате за Сидеров- про4етете това и ако не ви пука, въпреки вси4ко което пише вътре- гласувайте с 4иста съвест.....bla, bla, bla
    Всичко което си цитирал са внушения на хора с болни мозъци.
    Тия хидроцефали виждат края си и акат на поразия.
    И стига си хленчил против моя избор а и на повечето хора моля
    Земи направи преврат като стане президент, не се сили тук, ставаш смешен.
    "Особено ни вълнува поправянето на неправдата извършена срещу България" Адолф Хитлер 1941г.

Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Red Baron
    Всичко което си цитирал са внушения на хора с болни мозъци.
    Тия хидроцефали виждат края си и акат на поразия.
    И стига си хленчил против моя избор а и на повечето хора моля
    Земи направи преврат като стане президент, не се сили тук, ставаш смешен.
    Радвам се 4е намираш нещо смешно в цялата работа, дано и след изборите да ви е до смях, и ви държи приповдигнатото настроение за дълго, пък ако ви мине винаги може да погледнете натуристи4ните сним4ици на Волен4о и си кажете - избрахме най-правилния 4овек който да ни представлява нас като нация пред света

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

С Ъ О Б Щ Е Н И Е
    ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ
    БЪЛГАРСКИ ПРЕЗИДЕНТСКИ ИЗБОРИ
    ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - 2006

Уважаеми сънародници,

На 22 октомври 2006 г. в Република България ще се проведат избори за президент и вицепрезидент. Българските граждани на територията на Великобритания ще имат възможност да упражнят правото си на глас в 4 избирателни секции:

Избирателна Секция № 1 - ЛОНДОН, ПОСОЛСТВО
    186-188 QUEEN’S GATE LONDON SW7 5HL

Избирателна Секция № 2 - ЛОНДОН, БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ
    Адрес: Еmbassy of the Republic of Bulgaria-Bulgarian School
    186-188 QUEEN’S GATE LONDON SW7 5HL

Избирателна Секция № 3 - ЛОНДОН, БАРКИНГ
    /до магазина за български хранителни стоки/

Избирателна Секция № 4 - ДЪНДИ, ШОТЛАНДИЯ
    NEWPORT ON TAY, SCOTLANDD6 8NR
    /в почетното консулство на Р.България в Шотландия/

Право на глас в изборите имат всички български граждани, които са навършили 18 години към датата на изборния ден включително. Българските граждани в чужбина гласуват само с валиден документ за самоличност - паспорт, дипломатически паспорт, служебен паспорт, моряшки паспорт или военна карта за самоличност. В случаите на изтекъл срок на валидност на паспорта, ще може да се гласува с паспорта и удостоверение, издадено от посолството, че избирателят е подал документи за продължаване срока на валидност или за издаване на нов паспорт.
    Гласуването ще се извърши от 06.00 до 19.00 часа.
    За включване в избирателните списъци може да се регистрирате до
    20 октомври 2006 год. Невключени в избирателните списъци български граждани, явили се да гласуват в изборния ден, се дописват в избирателния списък и могат да гласуват.
    “Заявление за регистриране за изборите” може да копирате от интернет-страницата на посолството www.bulgarianembassy.org.uk и изпратите в посолството на Република България лично, по пощата на адрес: BulgarianEmbassy, 186-188 QueensGate, LondonSW7 5HL, по факс 020 7584 4948 или в електронна форма, от която е виден саморъчния подпис на заявителя (e-mail: [email protected] ).
    Може да получите допълнителна информация по телефон 020 7584 9400.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

the Wonderful Аватара на Alice
    Град
    Fulham
    Post Thanks / Like

хвани единия-блъсни другия ли се казваше
    ?
    Рождения ден ще е по-голямо събитие

The truth is the truth and all you can do is live with it

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Alice
    хвани единия-блъсни другия ли се казваше
    ?
    Рождения ден ще е по-голямо събитие

Предагам да отпразнуваме по форумски РД, в такъв случай анкетата трябва да претърпи лека корекция,т.с. да се добави още 1 отговор към останалите като например-
    няма да гласувам,щото ще празнувам РД или двуoмя се дали да гласувам или да празнувам РД........................................

войвода Аватара на p-m-p
    Град
    West Midlands
    Post Thanks / Like

Моя фаворит е Доган.
    Жалко но не е в списака .
    т.с. до следващите избори

Нов потребител
    Post Thanks / Like

БГ емигранти - 90% -за нищо не стават ( виж гласуването по-горе )
    Ами вие сте си добре в Лондон парички си имате и за политика не ви пука , но паричките идват само с добри политици начело на дадена държава . Предлагам да направим замяна - пратете ни в България Кралицата с правителството и , пък вие вземете Първанов,Станишев,Доган и за капак Волен и да видим след година дали няма да драпате да се връщате тук .

double trouble Аватара на redhead
    Post Thanks / Like

ами прав си, политиката не ме вълнува и с кралицата ми е добре.
    само едно ще те питам- кой ги избра първанов, доган и сие?

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Изборите за президент в България ще са на 23 октомври, неделя
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 13
    Последно мнение: 21-06-2011, 00:42
  2. За кого ще гласувате на предстоящите избори?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 261
    Последно мнение: 09-07-2009, 18:31
  3. Моля да гласувате за моето бебе
    От Toni във форум Мама
    Отговори: 22
    Последно мнение: 25-05-2006, 18:59
  4. Бихте ли си изтеглили паспорта за да гласувате?
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 26
    Последно мнение: 05-06-2005, 00:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker