Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    Напреднал Аватара на dolphain
    Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ielts резултат

Днес си получих сертификата за ИЕЛТС и света се срина ,защото вярвах ,знаех ,че ще имам необходимите 7.За съжаление резултата е 6,5.
    И сега съм сама в къщи и няма и един приятел он лайн с когото да споделя,та реших тук да си излея мъката.
    И така де -когато живееш с очаквания неминуемо има разочарования.А колко хубаво е написано в мъдрите книги.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ielts резултат

sorry,наистина съжалявам за тебе!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е ти пък, вдигай глава !!!
    Следващият път вярвай (бъди сигурна), че ще имаш 8 и нещата ще се оправят !!! Тая стратегия винаги работи безупречно.

Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

Аз много ви благодаря капитане и munchkin.За 7 бях сигурна ,че мога да изкарам и затова вярвах.А за 8?Това значи ли ,че в живота трябва да поставяме летвата над възможностите ни ,за да можем да достигнем всъщност желания резултат?А вие излъчихте съчувствие в пространството и то искрено и още веднъж благодаря.В най-скоро време ще ви се върне двойно.Аз не съм човек ,който търси съчувствие или се оплаква,но когато някой ,който дори и не го познава му изкаже такова е ценен дар.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dolphain
    ...За 7 бях сигурна ,че мога да изкарам и затова вярвах.А за 8?Това значи ли ,че в живота трябва да поставяме летвата над възможностите ни ,за да можем да достигнем всъщност желания резултат?
    Винаги е така. Целиш се високо - не мислиш как да избегнеш провала, а как ще се насладиш на успеха !!! Всичко останало е много, много як труд !!!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

бе човек никога не знае,какво печели,когато губи!аз съм малко фаталист и вярвам в това,че всичко което ни се случва-лошо или добро е за наше собствено добро.
    можеби наистина е трябвало да те скъсат за да се предпазиш от нешто много,много лошо,което е можело да ти се случи.така че вместо да ти е гадно,се оказва че по-скоро имаш повод за радост.
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

7. БЛАГОДАРЯ frost, ESHI thanked for this post
    Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman
    бе човек никога не знае,какво печели,когато губи!аз съм малко фаталист и вярвам в това,че всичко което ни се случва-лошо или добро е за наше собствено добро.
    можеби наистина е трябвало да те скъсат за да се предпазиш от нешто много,много лошо,което е можело да ти се случи.така че вместо да ти е гадно,се оказва че по-скоро имаш повод за радост.
    Много си прав капитане.Ние не винаги разбираме ситуациите и случките около нас ,които се случват и понякога се ядосваме,тъгуваме,а след това виждаме ,че това е било най-добрия вариант.Но когато израснем дотолкова ,че да не съдим ситуациите и себе си и хората около нас,тогава можем да осъзнаем.В моя случай за регистрация като мед сестра в НМС-Лондон ми трябваше ИЕЛТС-6.5(академик)Тоест резултата ми е ок.
    Но за да правя една програма която се нарича ОНП в университета в Дерби изискванията за ИЕЛТС от септ са вече 7.Главата ми не го побира все още какво да предприема-много е рано ,а и много сълзи снощи изплаках полети обилно с чаша вино и......Дали да не напиша къмплейн за преразглеждане на писмената ми работа особено,защото знам ,че е добра ,особено 2 таск?На мен ми трябват само 4 точки ,за да имам 7,дали да не взема да търся уни който все още приема със 6,5?Но това значи да съм много далеч от градът в който живея.И естествено другият вариант е отново да се явя,който ама никак не ми харесва,но ако се наложи...Ще приема с радост съвети и ще поднеса за вниманието ви.Иронията на вчерашния ден е ,че връщайки се от Стоунхендж където прекарах деня( и се бях извисила духовно високо, високо) в къщи и виждайки резултата -се забих надълбоко в дебрите на тъгата и отчаянието.Е,поне не може да се каже ,че водя скучен живот.
    .

Напреднал
    Post Thanks / Like

Така е!!! Кептъна е АБСОЛЮТНО прав! Аз съм на съштото мнение.Всъщтност това е точно поговорката Всяко зло за добро!Горе главата! Тегли им 1 майна на Глиганите, усмихни се и си направи нова стратегия на подготовка така че да ги смачкаш. Ще успееш няма съмнение само че според мен със смяна на метхода на подготовка.
    Васето

10. БЛАГОДАРЯ bvb777 thanked for this post
    Bella Аватара на Picerella
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dolphain Виж мнението
    .В моя случай за регистрация като мед сестра в НМС-Лондон ми трябваше ИЕЛТС-6.5(академик)Тоест резултата ми е ок.
    Но за да правя една програма която се нарича ОНП в университета в Дерби изискванията за ИЕЛТС от септ са вече 7.Главата ми не го побира все още какво да предприема-много е рано ,а и много сълзи снощи изплаках полети обилно с чаша вино и......Дали да не напиша къмплейн за преразглеждане на писмената ми работа особено,защото знам ,че е добра ,особено 2 таск?На мен ми трябват само 4 точки ,за да имам 7,дали да не взема да търся уни който все още приема със 6,5?Но това значи да съм много далеч от градът в който живея.И естествено другият вариант е отново да се явя,който ама никак не ми харесва,но ако се наложи...Ще приема с радост съвети и ще поднеса за вниманието ви.Иронията на вчерашния ден е ,че връщайки се от Стоунхендж където прекарах деня( и се бях извисила духовно високо, високо) в къщи и виждайки резултата -се забих надълбоко в дебрите на тъгата и отчаянието.Е,поне не може да се каже ,че водя скучен живот.
    .
    Dolphain, би ли споделила как се развиха нещата по - натам. Интересувам се, защото на мен също ми предстои явяване на IELTS, а също така ми е необходим score 7.0 за postgraduate диплома...след разговори с конкретните университети , в които кандидатствам, стана ясно, че в някои случаи допускат изключение от об6тия принцип и, въпреки че имаш по - нисък резултат, е възможно да започнеш курса, на твоя отговорност, разбира се...

Колко време ти отне приблизително подготовката, ясно е, че за всеки е индивидуално, в зависимост от нивото на владеене на езика, но все пак в об6ти линии.
    Forgive me now. Tomorrow I may no longer feel guilty...

Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Picerella Виж мнението
    Dolphain, би ли споделила как се развиха нещата по - натам. Интересувам се, защото на мен също ми предстои явяване на IELTS, а също така ми е необходим score 7.0 за postgraduate диплома...след разговори с конкретните университети , в които кандидатствам, стана ясно, че в някои случаи допускат изключение от об6тия принцип и, въпреки че имаш по - нисък резултат, е възможно да започнеш курса, на твоя отговорност, разбира се...

Колко време ти отне приблизително подготовката, ясно е, че за всеки е индивидуално, в зависимост от нивото на владеене на езика, но все пак в об6ти линии.
    Оставих ти преди известно време съобщение на лични.На мен ми беше най-трудно писането,защото времето е ограничено и трябва да напишеш (отговориш на въпроса)тема с не по малко от 250 думи,но и да не не са много повече от 250,защото вземат точки.Нямаш право да вземеш нищо със себе си в залата.Трябва да имаш документ за самоличност.Както писах и на лични-питай и каквото знам ще ти кажа.

стара дръглива кучка Аватара на musholina
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ielts резултат

Съжалявам че не си получила резултата, на който си се надявала, но 6.5 не е никак зле и с него ще те приемат много специалности. Мисля че само за право се изисква 7, за всчки други BA degrees се изисква 6.5.

Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Ielts резултат

Цитирай Първоначално написано от musholina Виж мнението
    Съжалявам че не си получила резултата, на който си се надявала, но 6.5 не е никак зле и с него ще те приемат много специалности. Мисля че само за право се изисква 7, за всчки други BA degrees се изисква 6.5.
    Благодаря Мушолина.Иронията е в това ,че в последствие университета в Дерби намали на 6.5,кандидатствах за въпросната програма (за регистрация на мед сестри),писах допълнителни есета след което ми писаха, 4е ме приемат,и 4 дена преди да започне курса (края на януари 2007)NMC ми изпрати писмо ,че такава програма повече няма да се признава,така ,че ако съм я започнала да я приключвам и да попълвам ново заявление.Има много мед сестри във форума предполагам и те знаят какво ходене по мъките е това кандидатстване.Но върха на сладоледа бе6е ,когато след около 2 месеца получих ново писмо от въпросната организация,която ме уведомяваше,че отново може да се прави въпросната програма,но курса трябва да бъде приключен до края на юни.След което тази програма повече няма да е актуална за тези от Бг и Румъния.
    Сами се досещате,че писмото ми го пратиха прекалено късно и аз нямах никакъв шанс да започна курс който да свърши края на юни.
    А и също-NMC и всички университети увеличиха ИЕЛТС отново-7.
    И както казват англичаните-Everything happens for a reason.
    ПП Още не съм разбрала причината де

стара дръглива кучка Аватара на musholina
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ielts резултат

Ами ако имаш време за отлагане с още една година, мога те посъветвам да запишеш един Access to Nursing фул тайм курс, който се признава за 3 А-левелс, служи като "мост" към университета и след като си получиш дипломата от него, няма да имаш нужда от ИЕЛТС или друга квалификация по английски. Признава се. ИЕЛТС било само са хора, които не са взимали друга квалификация в ЮК, така ми казаха.
    Последно редактирано от musholina : 07-06-2007 на 19:37

Град
    East Midlands
    Post Thanks / Like

Ами в интерес на истината ИЕЛТС вече не ми е необходим за да се регистрирам като мед.сестра.След като влязохме в ЕС отпадна изискването за него.Проблема беше ,че трябва да се подават отново документи ,които на практика вече са правени,но какво да правиш.администрацията е тромава навсякъде-за съжаление.

a/s/d
    Град
    London
    Post Thanks / Like

пиши 6.5 в документите.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Ielts резултат

Цитирай Първоначално написано от dolphain Виж мнението
    Ами в интерес на истината ИЕЛТС вече не ми е необходим за да се регистрирам като мед.сестра.След като влязохме в ЕС отпадна изискването за него
    изпита наистина не е необходим за регистрацията, но бих те посъветвала да провериш как стои въпроса при търсене на работа за мед. сестри, защото и при нас регистрацията не изисква минаването на изпита, но като започнеш да търсиш работа /особено в НЧС/, работодателя изисква да си го взел със съответния резултат.
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Херния в резултат на работа
    От orange19 във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 4
    Последно мнение: 26-09-2014, 08:55
  2. Резултат от цитонамазка
    От Kamila във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-04-2011, 20:01
  3. Търся точен резултат...
    От Всезнайко във форум Спорт
    Отговори: 4
    Последно мнение: 17-06-2008, 19:22
  4. някой да има резултат
    От pupi във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство