Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 13 от общо 13
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Водафон Контракт

Приключва ми контракта с Водафон,писах им,че искам да ги напусна,дори ми пратиха ПАС.......обаче ми казват,че ако имам друга оферта могат да се опитат да ми предложат същото....даите идея какво мога да си поискам,но да се има предвид,че офертите им в уеб саита им не са атрактивни.А и съм вече 6 г с тях......

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Водафон Контракт

02

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Tuti
    02
    Аз имах с 02,ама нищо хубаво не ми предложиха...

Post Thanks / Like

Искай да ти намалят цената на контракта , фрее смс и още още фрее минутиАз пробвах с този номер при ориндж и взе 4е мина

Post Thanks / Like

Еи сега ми се обадиха и ми предлагат 350 мин за 20 лири,ама не разбрах има ли смс,или същото,но с нов телефон(Нокиа 6131) ,но 20 лири за 6 месеца и следващите 6 по 40.......Водафон е изгоден като се пътува в чужбина и в страните където има Водафон,затова ми се ще да стоя с тях...а и момента имам една Нокия 6230i само на 1 месец и маи не съм в нужда за нов телефон. Имам време да мисля до утре.

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Има договори с cashback, които ти излизат безплатни, че и дори на далавера Аз съм с такъв в момента:
    първите 3 месеца по 500 минути, останалите 9 месеца по 250 на o2. 35 паунда на месец, като ми ги връщат всичките + Motorola L6, която продадох за 60 паунда + още 30 паунда за recommend a friend. Като цяло договора ще ми излезе 90 паунда за мен Плащат ми да говоря

Не вярвам да могат да ти предложат нещо толкова добро
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    Има договори с cashback, които ти излизат безплатни, че и дори на далавера Аз съм с такъв в момента:
    първите 3 месеца по 500 минути, останалите 9 месеца по 250 на o2. 35 паунда на месец, като ми ги връщат всичките + Motorola L6, която продадох за 60 паунда + още 30 паунда за recommend a friend. Като цяло договора ще ми излезе 90 паунда за мен Плащат ми да говоря

Не вярвам да могат да ти предложат нещо толкова добро
    Прав си,имала съм и такива,ама някак си като,че ли не ми харесва да плащам,пък да чакам да ми върнат.....

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Ами аз не виждам проблем - Mobileshop.com са железни засега от към cashback claims - верно бавно става, но връщат. Защо трябва да им плащам, като може те да ми плащат?

Ето ти един полезен линк - Batter down your annual mobile phone contract costs by up to Ј600
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

И аз по същия начин получих много изгодна оферта от Carphone Warehouse. Купих си телефон от www.e2save.com на о2, като провайдъра ми беше CW. След една година(юни '06) се обадих да си прекратявам контракта. Предложиха ми фрии телефон(Samsung D800-продадох го вече за 140 паунда) 400min Xnet, и 150 паунда cashback, за 10 паунда на месец. Т.е. в крайна сметка съм почти 200 паунда напред, само защото си продължих контракта.
    Vodafone определено са най-неизгодни откъм специални оферти, но ти казваш, че си имаш други предимства(разговори в чужбина), а и Мтел имат партньорство с тях. Но пък в момента една ПРИМА е 10лв, с 15лв разговори в нея... ти си прецени
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Зъбаря
    И аз по същия начин получих много изгодна оферта от Carphone Warehouse. Купих си телефон от www.e2save.com на о2, като провайдъра ми беше CW. След една година(юни '06) се обадих да си прекратявам контракта. Предложиха ми фрии телефон(Samsung D800-продадох го вече за 140 паунда) 400min Xnet, и 150 паунда cashback, за 10 паунда на месец. Т.е. в крайна сметка съм почти 200 паунда напред, само защото си продължих контракта.
    Vodafone определено са най-неизгодни откъм специални оферти, но ти казваш, че си имаш други предимства(разговори в чужбина), а и Мтел имат партньорство с тях. Но пък в момента една ПРИМА е 10лв, с 15лв разговори в нея... ти си прецени
    За чужбина имах предвид напр. Италия,Андора,Австрия,Унгария ,те имат Водафон и роуминга,когато се налага да го ползвам е доста по изгоден. Досега съм имала 3 или 4 контракта с дialaphone и не съм имала никакъв проблем с кашбак....обаче днес четох за тази схема и ставаше дума за дилъри в Бирмингам(чрез уебсаитове) продавали на Ориндж,обаче Ориндж нещо ги издънили и сега няма за хората пари обратно. Верно,че саитовете са световно неизвестни.....ама хората изгоряли.....
    За БГ си имам телефон на контракт,които си го поддържам вече 7 години.......
    Ще се опитам да ги 'изнудя' за нещо по добро......Другото,мъжа ми има Т-Мобил и в къщи и наоколо няма връзка,да не говорим,че много често се губи,та ми остава 02 и Водафон...

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

Ами може, аз просто чух за Бг, но то е ясно че за там лесно може да се намери. А и ти казваш, че направо си пазиш контракта там. А може ли да кажеш за кои дилъри точно става въпрос? Някакви конкретни сайтове?
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Зъбаря
    Ами може, аз просто чух за Бг, но то е ясно че за там лесно може да се намери. А и ти казваш, че направо си пазиш контракта там. А може ли да кажеш за кои дилъри точно става въпрос? Някакви конкретни сайтове?
    Ами то е с Мтел и го имам от 7 г,сестра ми плаща таксата.Всъщност досега го спирах за 6 м,бачка после 1 седмица и пак го спирам. Ама сега няма да го спирам,таксата е 10 лв. Иначе виж Технополис...честно казано нямам идея за други...

the Wonderful Аватара на Alice
    Град
    Fulham
    Post Thanks / Like

И моя контранкт скоро приключи и понеже взех да плащам доста над реших да изнудя моята 3ка за по-ниска тарифа и някой от новите убийци телефони.Ама Нокиа много се излагат и ги изоставих..Сони Ериксон К800и е трепа4 с 3.2 мег камера,Нокиа ряпа да яде!
    Това удоволствия фри +900мин х-нет за 26 кинта на месец за разговорливата ми натура.
    Каш бак не го признавам аз,набутах се така веднъж.

The truth is the truth and all you can do is live with it

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Контракт с Т-Mobile
    От Zara във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 8
    Последно мнение: 21-01-2012, 23:41
  2. Бизнес тарифи за контракт?
    От DIGIGI във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-03-2011, 18:20
  3. номер за звънене до българия от безпл. минути на Водафон
    От gal1n във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 0
    Последно мнение: 29-06-2009, 08:50
  4. За потребителите на Водафон
    От Zara във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 0
    Последно мнение: 26-10-2005, 08:56
  5. Спестете стотици паунди с изгоден контракт за Gsm.
    От lordm във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 1
    Последно мнение: 08-02-2005, 21:37

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker