Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38

Тема: Блондинки

Малката Кибритопродавачка Аватара на Mel
    Град
    NW(NORTH-WEST) LONDON
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Dve blondinki si govorqt. Ednata pita drygata.
    -Abe ti ne se li interasuva6 ot filmi, muzika, kozmetika, abe izob6to ot ne6to?
    -Razbira se. Ot filmi.
    -Togava koi ti e lubimiqt film?
    -Titanik.
    -A lubimata ti scena v Titanik?
    -Mnogo mi haresva taq na koraba.
    Shop, shop, till I drop!!!

:tonqe:

Малката Кибритопродавачка Аватара на Mel
    Град
    NW(NORTH-WEST) LONDON
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Една блондинка разказва .......
    Вървя си аз по улицата и виждам една банкнота от 50 лв на тротоара. Навеждам се аз да взема парата и ... усещам как я заработвам!
    !!"
    Shop, shop, till I drop!!!

:tonqe:

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Блондинки

Един случай с блондинка!

http://www.itv.com/news/2016-11-01/w...up-on-her-lap/

Woman suffers third-degree burns after dropping Costa Coffee on her lap

Кой и е виновен!?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Блондинки

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Един случай с блондинка!

http://www.itv.com/news/2016-11-01/w...up-on-her-lap/

Woman suffers third-degree burns after dropping Costa Coffee on her lap

Кой и е виновен!?
    По погледа личи

5. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Блондинки

не мога да разбера какво общо има със слу4ая коста
    кафето винаги е горещо - ако го е държала в ръка в кола /тъпо/, и гаджето е набило спира4ките - или той или това което го е накарало да набие спира4ките са виновни
    въпреки 4е пак остава въпроса - с какъв акъл си държи мега горещото кафе в ръката / между краката в движеща се кола
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

7. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    кафето винаги е горещо - ако го е държала в ръка в кола /тъпо/, и гаджето е набило спира4ките - или той или това което го е накарало да набие спира4ките са виновни
    въпреки 4е пак остава въпроса - с какъв акъл си държи мега горещото кафе в ръката / между краката в движеща се кола
    Може изведнъж да се е почувствала самотна и да е решила да претопли манджата!��

Старо куче
    Post Thanks / Like

Защо никой не прави снежен човек блондинка?
    -Защото е мн трудно да се направи куха снежна топка.

Sent from my I phone

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Нали ако няма предупреждение, че й се дава гореща течност, тя може да им търси отговорност, включително и съдебна. По същата логика в обществените заведения в тоалетните, например, има надписи "Внимание, водата е МНОГО гореща". В Щатите се съдят по този въпрос успешно още от миналия век.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Било е чай, кафето не стига чак такива температури или поне не за дълго, защото сместта не е толкова еднородна.
    Това хич не е шега работа. На мен също ми се случи, въпреки че не съм блондинка, след едно парти миналия хелоуин. Имах втора степен и още имам леки белези.
    В такива случаи (ако ви се случи с деца) е много важно бързо да свалите дрехите, защото те са тези, които допринасят за по-високата степен изгаряне.

12. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Нали ако няма предупреждение, че й се дава гореща течност, тя може да им търси отговорност, включително и съдебна. По същата логика в обществените заведения в тоалетните, например, има надписи "Внимание, водата е МНОГО гореща". В Щатите се съдят по този въпрос успешно още от миналия век.
    съгласна
    но станалото не е на територията на заведението и ако има надпис - "хот" и да внимава - няма как заведението да е виновно.
    просто недоумявам с какъв акъл ще седнеш в движеща се кола с горещ 4ай в краката?
    и да взема кафе докато съм на път или ще го изпия преди да тръгна, или ще го сложа в страни, където има поставка за 4а6ата и пййваш по малко - пак я слагаш там и така

каката сигурно ще се пробва да изкрънка нещо от коста, особено ако нямат надписи 4е напитката е гореща
    но истинаа е 4е собствената й глупост е при4ината за тази ситуация

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

съгласна
    но станалото не е на територията на заведението и ако има надпис - "хот" и да внимава - няма как заведението да е виновно.
    просто недоумявам с какъв акъл ще седнеш в движеща се кола с горещ 4ай в краката?
    и да взема кафе докато съм на път или ще го изпия преди да тръгна, или ще го сложа в страни, където има поставка за 4а6ата и пййваш по малко - пак я слагаш там и така

каката сигурно ще се пробва да изкрънка нещо от коста, особено ако нямат надписи 4е напитката е гореща
    но истинаа е 4е собствената й глупост е при4ината за тази ситуация
    И аз мисля, че ще се опитва да изкрънка обезщетение от Коста. То не е ясно дали не е на територията на заведението:

Melissa Postello was in the passenger seat at a drive-through in Sheffield's Meadowhall when she lost grip of the cup.

It spilled in the 23-year-old's lap causing her severe burns to her crotch area.
    Ако това е вярно, тя е изпуснала чашата, която е държала, на скута си, не пише да е било в движение на колата. Точно така изпуснах и аз чаша преди 2 месеца - вкъщи, и всичката течност отиде върху лаптопа, който беше пред мене, не в скута ми, но... сега си избирам нов. Не съм руса, ама такива неща се случват. Аз се чудя защо чашата й не е била с капак, нямаше как да се разлее толкова течност. Понякога тези капаци не прилягат особено добре.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

е в пасинджър сийт = не е карала тя
    драйв тру = о4евидно колата е била в движение, щото в драйв-тру се спира само за да поръ4а6 - взимаш нещата и потегляш, освен ако не се е заляла като са й подавали 4ашата, което може да се приеме за "грешка" на персонала. ина4е гажето е карало бавно, а на такива места ако реши някой да мине отпреде се налага да се набият спира4ки. но тази си е 100% руса блондинка между ушите

ами другия път си носи лаптопа в скута и гледай като ти подадат 4ашата с горещо кафе/4ай,д а я изпуснеш върху лаптопа, та коста да ти плати разходите за новия лаптоп. само си обуй 2-3 4ифта дънки или сложи нещо непромокаемо 4е да няма изгаряния

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Блондинки

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не съм руса, ама такива неща се случват. Аз се чудя защо чашата й не е била с капак, нямаше как да се разлее толкова течност. Понякога тези капаци не прилягат особено добре.
    То може да се случи на всеки... да се полеят и опарят, ама да си снимаш онази работа и се оплакваш по вестници и търсиш друг виновен ми е блондинска работа!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Блондинки шестват из София
    От Wolf във форум Светски новини
    Отговори: 8
    Последно мнение: 24-10-2010, 06:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •