Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
    Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Виж пич, в България едно време имаше едно предаване за фолклор - "Който може го може", демек - който може и знае едно нещо той просто го прави, а който неможе учи тругите. Аз Библията съм я чел само един път и мога да се обзаложа ,че съм по-праведен и по-чист(от към грехове) от тебе. Незабравяй че повторението е майка на знанието, но и баща на затъпяването. АКо наистина от 13 години насам четеш една и съща книга и още не си я разбрал, то тогава проблема е доста сериозен.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Вярвате ли в сънища ?

Да определено вярвам-пове4ето от сънищата които сънувам се случват.Но не винаги трябва да вярваме на тях,има и лъжовни,от царквата ги отричат,но господ се е явил точно така на Соломон.Каквото и да разглеждаме нищо не можем да променим,това което господ е отредил никой не е в състояние да промени.

стара дръглива кучка Аватара на musholina
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mel Виж мнението
    Сънувате ли? И вярвате ли в сънищата?
    Ако някой знае от къде мога да си сваля на бг-сановник нека да сподели.
    Кой сънища са на лошо или кой на добро
    ? :confused:
    Ами аз знам че ако сънуваш заби, е за лошо. Ако сънуваш че ти падат заби е много лошо -болест, смърт.

А ако сънуваш деца е за добро. Ама аз на такива неща не вярвам. Мисля че няма народен сановник, който да може да ти разтълкува сънищата. всичко зависи от контекста на личността. Най-добрия тълкувател на сънища си остава самият човек който ги сънува.

Форумен инспектор Аватара на **silvi**
    Post Thanks / Like

Question Относно: Вярвате ли в сънища ?

Здравейте.От доста време ме измъчва един и същи сън.Сънувам сграда(къща)най-вероятно,и по точно таванско помещение(виждам покрива от вътре в съня си)Та значи в този покрив има скеле-много дъски,сякаш се строи или се ремонтира,нещо като къща карабина.Това място и някъкви ронещи се скалисти брегове или не знам как да го опиша-възвишения-много често ми се явяват на сън.Ровила съм в съновници всякъкви,но още не съм намерила конкретно значение на тези сънища,а явно ми казват нещо,щом като се явяват толкоз често.Някои ако има поглед и яснота относно тези въпроси,нека пише-ще му бъда благодарна.

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от **silvi** Виж мнението
    Здравейте.От доста време ме измъчва един и същи сън.Сънувам сграда(къща)най-вероятно,и по точно таванско помещение(виждам покрива от вътре в съня си)Та значи в този покрив има скеле-много дъски,сякаш се строи или се ремонтира,нещо като къща карабина.Това място и някъкви ронещи се скалисти брегове или не знам как да го опиша-възвишения-много често ми се явяват на сън.Ровила съм в съновници всякъкви,но още не съм намерила конкретно значение на тези сънища,а явно ми казват нещо,щом като се явяват толкоз често.Някои ако има поглед и яснота относно тези въпроси,нека пише-ще му бъда благодарна.
    Здравей Силви, не съм сигурна, че разбирам ясно съня ти, но ако той се повтаря, определено се опитва да ти каже нещо за теб самата.
    Не разбирам къщата на брега на море ли се намира, близо до тези скали или ронещите се скали са на тавана? Малко е неясно или аз не мога да разбера. Можеш ли да обясниш повече?
    Предполагам първото нещо, което можеш да направиш е да установиш как те карат да се чувстваш тези неща в съня ти, ронещи се скали, таван, скеле.. Опитай се да тръгнеш от там. Когато разбереш какво чувстваш за всяко едно от тях, опитай се да си зададеш въпроса защо се чувстваш така, кое те кара да изпитваш това, което изпитваш. Страх ли е или изненада, самота или неспокойствие..Или може би спокойствие..
    Почни от там и ако може опитай да дадеш малко повече подробности ако си спомняш.
    Поздрави.

6. БЛАГОДАРЯ **silvi** thanked for this post
    Форумен инспектор Аватара на **silvi**
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Maria Виж мнението
    Здравей Силви, не съм сигурна, че разбирам ясно съня ти, но ако той се повтаря, определено се опитва да ти каже нещо за теб самата.
    Не разбирам къщата на брега на море ли се намира, близо до тези скали или ронещите се скали са на тавана? Малко е неясно или аз не мога да разбера. Можеш ли да обясниш повече?
    Предполагам първото нещо, което можеш да направиш е да установиш как те карат да се чувстваш тези неща в съня ти, ронещи се скали, таван, скеле.. Опитай се да тръгнеш от там. Когато разбереш какво чувстваш за всяко едно от тях, опитай се да си зададеш въпроса защо се чувстваш така, кое те кара да изпитваш това, което изпитваш. Страх ли е или изненада, самота или неспокойствие..Или може би спокойствие..
    Почни от там и ако може опитай да дадеш малко повече подробности ако си спомняш.
    Поздрави.
    Здравей Maria,права си че не разясних достатъчно.Това са като два отделни мотива понякога в един и същи сън,понякога ги сънувам поотделно.Много често върху скалите съм стъпила аз и те се ронят под краката ми,но не падам.А за къщата-акцента е във тавана,т.е.там се развива "действието"-то се изчерпва с присъствието ми и някaква потайна ,леко мистична и не толкова плашеща обстановка.По скоро мрак,но виждам повече от тъмносенките на това скеле,което е разположено на целия таван и сякаш усещам или търся някои между тези дъски.А чувството от самия сън е малко,как да кажа сякаш са ме побили тръпки-леко натръпчиво...незнам-странно.

Старо куче
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Сънувате ли често ? ..Вярваме ли в тълкуването на сънищата ?

Цитирай Първоначално написано от baba_qga Виж мнението
    :}
    Вярвам.Доста неща които съм сънувал са ставали в близко бъдеще,нещо като Дежаву.Според мен активността на мозъка по време на сън свързва пъзела от случки и вади логично заключение от всички дребни детайли които съм запомнил през седмицата/месеца/годината и охоп-батко е наследник на Баба Ванга

Нов потребител Аватара на cherry-blossom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Сънувате ли често ? ..Вярваме ли в тълкуването на сънищата ?

Когато човек сънува често, показва, че има неразрешени проблеми наяве. Има и сънища, които предсказват и обикновено след такъв сън се събуждаш и знаеш, че предвещава нещо. Чела съм, че ако сънуваш често кошмари, имаш проблем със стомаха. В различните държави тълкуването на един и същ сън е различно. Може би човек трябва да се осланя на собственото чувството, което му носи сънят, след като се събуди

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cherry-blossom Виж мнението
    Когато човек сънува често, показва, че има неразрешени проблеми наяве. Има и сънища, които предсказват и обикновено след такъв сън се събуждаш и знаеш, че предвещава нещо. Чела съм, че ако сънуваш често кошмари, имаш проблем със стомаха. В различните държави тълкуването на един и същ сън е различно. Може би човек трябва да се осланя на собственото чувството, което му носи сънят, след като се събуди
    От дете сънувам всяка вечер, май тогава съм нямала неразрешени проблеми. На какво се обосновава това твърдение? Всеки човек сънува почти всяка нощ, но не всеки помни, че е сънувал и какво е сънувал. Аз пък винаги помня.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. пост травматични стресови сънища (ПСС)
    От Vanilia във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 30
    Последно мнение: 10-07-2014, 00:19
  2. Сънища-или луди сънища свързани с Бг Хелп
    От penelopa във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 01-08-2011, 11:12
  3. Вярвате ли в Астрологията ... ?
    От Shewolf във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 21-07-2007, 17:32
  4. Вярвате ли в Бог? Защо??