Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 21 от общо 21
    user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

По подразбиране инциденти в Лондонското метрото

Интересно ми е кои колко неприятни случки е имал в Лондонското метро , на мен в рамките на 10 дни ми се случиха 3 , и чувствам как муничко почвам да се плаша от това транспортно средство . Едни ми казват , че това е нормално , други ми казват че никога не са имали проблеми . А на мен това са ми първите 10 дни в Лондон и все повече се убеждавам колко е хубава провинцията пред бляскавата столица.
    Искам да имам крила и да летя безгрижно навсякъде

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: инциденти в Лондонското метрото

Ами то в която и държава да отидеш провинцията е много по хубава и живота там е много по спокоен от колкото в столицата. Първите дни ще е така малко си, като заек на нива, но смело и смахнато карай напред .
    Колкото до метрото аз не съм имала някакви кой знае какви лоши случки и съм от 7 години тук в Лондон и ползвам метрото по 3-4 пъти на ден до Университета и до работа. Но като стане нещо бая се замисляш как ще се измъкнеш от там, чyвстваш се като мишле в бетонен капан направо. Но нали знаеш, като ти е писано да се удавиш няма да се убесиш, така че не бои се ползвай си метрото без да се замисляш много. Все пак е най бързия превоз в Лондон, ако ли пък имаш време на разположение най добре да ползваш автобусите, но за там трябва много търпение и здрави нерви иначе можеш да сучетаваш полезното (придвижването ти) с приятното (разглеждането на Лондон) .

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Зарежи Лондон и ела тук на село. И ще си живееш спокоино.

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara
    Така си е наистина. Спокойствие сигурно и тишинка блазя ви Zara . Тука е паплач, шум и гадни хора някои направо с мутри на рецидивисти .

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Soledo
    Интересно ми е кои колко неприятни случки е имал в Лондонското метро , на мен в рамките на 10 дни ми се случиха 3 , и чувствам как муничко почвам да се плаша от това транспортно средство . Едни ми казват , че това е нормално , други ми казват че никога не са имали проблеми . А на мен това са ми първите 10 дни в Лондон и все повече се убеждавам колко е хубава провинцията пред бляскавата столица.
    какви са тия инциденти които толкова са те стреснали?
    Лондон е идеално място за млад човек, провинцията е за улеганали хора и пенсионери. Не им обръщай внимание , те само си мрънкат

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Soledo
    на мен единствено ми се е случвало да разбият прозореца на вагона, в който пътувам в движение. и веднъж ме достраша от един арабин, който беше доста странен и гледаше някак си втренчено, носеше и куфарче и аз се постреснах да не е някоя бомба, че то от тези фанатаци всичко може да се очаква, но смених линията още на следващата спирка и така.
    Wild is the wind

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara
    О, да , определно е по-красиво и спокоино в недалечната от Лондон провинция .

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Сашо
    Лондон е идеално място за млад човек, провинцията е за улеганали хора и пенсионери. Не им обръщай внимание , те само си мрънкат
    Аз бях в провинцията , не съм пенсионер , но ми харесва повече .
    В Лондон е повече човек да разглежда или да се учи , но не и да тича на точният час на работа . А метрото колкото и да е бързо , като ти кажат "напусни станциатя или линията спира до тук " и губиш време да търсиш друг транспорт.
    А какви точно бяха инцидентите не знам , просто нещо или някого поради което последният път ни изгониха всички , дойде полиция, пожарна и затвориха станцията . А един младеж във влакчето докато излезем (защото не отвориха всички врати), се побърка и ми идеше да му зашлевя един , че да млъкне , защото седеше до мен и ми беше под ръка ,и реално повече той деистваше стресиращо на другите , а не факта че сме затворени и не знаем точно какво става .

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

Пример за "изгонване" от метрото:
    =пияни младежи натискат минимум два бутона за пожарно известяване, тогава гарата влиза в автомати4ен режим на евакуация:
    = реален пример за неспиране на влак на гара: открихме забравена картонена кутия от обувки, веднага след като бе репортната на Стейшън супервайзора, на влаковете бе забранено да спират на перона, самият перон бе затворен;
    = Още един реален: 10м от временното (правим ремонт и постоянното е свалено докато сложим ново) осветление на перона спря. Перона бе затворен и влаковете не спираха. При4ината беше лоша връзка в разпределителното табло
    =хипотети4но: стейшън супервайзора не идва на работа (закъснял, блъснал се с колата или др.): гарата щезатвори ако предишния супервайзор надмине 4асовете и няма замяна;
    = една от камерите на ОПО (вид система) спира да работи, вода4ите на влаковете отказват да карат влаковете докато не се оправи...

А ина4е и аз живея в провинцията, но всеки ден пътувам до центъра на Лондон да ремонтираме Метрото
    Последно редактирано от bulboy : 30-06-2006 на 09:04

Post Thanks / Like

аха, значи и ти си от тия лентяи които ги даваха миналата седница по ТВто как хъркат яко на нощна смяна и падали плочките по палтформите и тунелите, а те уж били там да ги лепят.
    ми точно вие носите най-голяма отговорност за неудобствата и инцидентите

Fly high touch the sky... Аватара на bulboy
    Град
    N=51.924208 E=-0.656691
    Post Thanks / Like

Ба4е, грешка мой 4овек. Явно не следиш редовно постингите.
    Аз съм от онези дето ритат на лентяите задниците за да работят. Колкото по-англи4анин или 4ерен толкова по-силно трябва да го ритнеш, щото го мързи.
    Само, 4е ако прекалиш ще те обвинят я в насилие я в расизъм.
    Така, 4е по-спокойно с приказките и бързите присъди...

Post Thanks / Like

добре, този път ти се размина

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

аха, значи и ти си от тия лентяи които ги даваха миналата седница по ТВто как хъркат яко на нощна смяна и падали плочките по палтформите и тунелите, а те уж били там да ги лепят.
    ми точно вие носите най-голяма отговорност за неудобствата и инцидентите
    eeeeee, по-кротко де !
    няма да се бием тука
    Последно редактирано от Soledo : 30-06-2006 на 20:41

Post Thanks / Like

айде много на сериозно се взимате
    Лондон било гадно и скучно място, метрото пълно с лунатици...

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

айде много на сериозно се взимате
    Лондон било гадно и скучно място, метрото пълно с лунатици...
    не ,не съм искала да казвам че е гадно , по скоро типично голям град - всичко може да видиш и всичко може да ти се случи , но все пак някои неща е нормално да ти се случват често , а други просто не е желателно да ти се случват често

Post Thanks / Like

ми вие си избирате начина по който да гледате.
    ти си от 2 седмици, тука и нито познаваш града нито нищо.
    тебе те плаши промяната сякаш ...

user Аватара на Soledo
    Град
    UK , BG
    Post Thanks / Like

ти си от 2 седмици, тука и нито познаваш града нито нищо.
    тебе те плаши промяната сякаш ...
    не ме плаши промяната , просто искам да видя града и през вашите очи , които го гледат от години - блясъкът му , сивотата му , ...
    Последно редактирано от Soledo : 30-06-2006 на 23:06

Post Thanks / Like

чакай де , не бързай толкова , разходи се за сега по Саутбанк , Ковънгардън, Ригеджентс парк.. дай го турист, после като си намериш добри дружки нещата ше тръгнат. Тука си има всичко само трябва да ти се покаже

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

На мен също Лондон много и харесва и ако някой ден трябва да го напусна ще ми бъде много мъЧно за него.Аз обиЧам големите градове и не бих могла да живея в малък град,в който нищо не се слуЧва .СкуЧни са ми такива места.

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

На мен Лондох също ми харесва.ОбиЧам големите градове и не мога да си представя да живея в малък град.Определено ще ми липсва един ден ако се наложи да го напусна.

friend Аватара на KASABLANKA
    Post Thanks / Like

Аз съм улегнал човек, но Лондон ми харесва. Шума и навалицата не ми пречат, само мръсотията по улиците ме дразни.
    Credo sed qui credas vide

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. работа в Лондонското метро
    От fashion_uk във форум Професии и работа
    Отговори: 12
    Последно мнение: 13-07-2015, 11:37
  2. Инциденти по пътищата
    От lin-100 във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 05-11-2009, 06:48
  3. пътни инциденти с животни в ЮК
    От captain caveman във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 4