Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Разговор между Мила и cenote

2 Съобщения на стена

1. благодаря за бързия отговор!проблема е че НЕ мога да покажа банкови извлечения,имам преведени пари само за няколко месеца(от 1 god съм тук)после дупка от 3 мес...незнам,дано да не се наложи да ги връщам.а за ученето-доколкото съм чела и питала-имам право да работя,но като наета-и оттам промяна на статус и тн..имам право на студент grant-самотна майка съм-но само ако не получавам child елемент от working tax...абе много е объркано.като цяло въпроса ми е не е ли по добре да се откажа и как от тези цредити,за да почна начисто като студент и да работя part-time employee.ще се радвам да ми пишеш тук ,не ми се дискутира във форума.благодаря пак!
  2. Здравей Мила!писах във форума и ми отговори само ти,но имам нужда от по-конкретен отговор.Получавам working и child tax credit,знам че правят проверки а аз не мога да докажа че съм работила освен с инвоисе-и,нямам много пари в банковата си сметка...какъв проблем ще е това?и още мисля да уча догодина и ако съм студент май не мога да получавам тези помощи,имам право на други..кой е най уда4ния начин да се справя със ситуацията?Моля за отговор когато е възможно,Благодаря!
Показва посетителски съобщения от 1 до 2 от общо 2
Top Worktops
eXTReMe Tracker