Инфо За UK Новини Запознанства Обяви EastE Работа Старт Строители Жълти страници Търси
  • Препоръчани обяви от EastE -   Пусни Обява  
  • Главно меню
  • Нови статии

• Статии RSS Feed

Брой прочитания: 104 

Второто поред шоу за българските деца в Лондон, организирано от BGHELP, ви кани да прекарате няколко забавни и незабравими часа с вашите деца. Шоуто ще се проведе на 27 септември от 14.30 до 16.00 часа. Мястото е същото, както предишния път, а билетите са по 6 паунда и може да си ги купите по интернет на адрес http://www.tickettailor.com/checkout...d/16861/chk/63 или на място. Шоуто ще бъде водено от клоуна Орхи и ще има доста лакомства и награди, осигурени от спонсорите Lycamobile, колеж Mont Rose и пекарна „Наслада“. Очаквайте много игри, песни, танци и още забавни неща за родители и деца. Първото подобно шоу се състоя на 31 май и организаторите решиха отново да зарадват българските деца и родителите им в Лондон.Заповядайте!Адресът е: 24 Haverstock Hill Chalk Farm London NW3 2BQ

Страница 1 от 36 12311 ... ПоследнаПоследна
  • Новини от България

• Новини от Великобритания

• Най-новото от форума

golda

бягство от България

Автор на темата: golda

Здравейте!Аз съм нова в този форум.По неблагоприятно стечение на обстоятелствата искам да изчезна от България и да си намеря работа в Англия с...

Последно мнение от: aspirinceto Днес, 18:17 Отиди до последното мнение
    MichaelaTD

Кандидатстващи за Великобритания 2015/2016

Автор на темата: MichaelaTD

Здравейте! UCAS вече пусна формата за кандидатстване за учебната 2015/2016 година и ето че дойде време на ежегодната тема, свързана с този...

Последно мнение от: жгмъц Днес, 17:53 Отиди до последното мнение
    KOCMOHABT

Как отказах работа в Хародс или за хотелите и ресторантите на острова.

Автор на темата: KOCMOHABT

Много често срещам въпроси за работа и шансове на тези, които възнамеряват да идват насам. Искам да обобщя моят личен опит тук. От 2 години съм в ЮК...

Последно мнение от: KOCMOHABT Днес, 17:42 Отиди до последното мнение
    Motovilkov

Страх ли ви е от СМЪРТТА!?

Автор на темата: Motovilkov

Убеден съм, че макар повечето тук сме сравнително млади и статистически имаме доста време до края, но всеки се замисля понякога - да, аз не съм...

Последно мнение от: jhoro Днес, 17:32 Отиди до последното мнение
    Scorpzou

Бъдещи студенти във Великобритания - багаж и документи

Автор на темата: Scorpzou

Правя темата по молба на няколко потребители :angel: Ако се сетите за нещо, което мога да добавя и да е от полза за останалите, пишете в...

Последно мнение от: jhoro Днес, 17:27 Отиди до последното мнение
    radost88

Бирмингам -квартира -СПЕШНО

Автор на темата: radost88

Здравейте на всички от BG-HELP ФОРУМ, Казвам се Радост и след 2 седмици ще пътувам за Бирмингам с баща ми. Имам място в университета на Бирмингам,...

Последно мнение от: jhoro Днес, 17:25 Отиди до последното мнение
    Nickholov

Изваждане на НИН след 1.01.2014 г.

Автор на темата: Nickholov

Здравейте, искам да попитам, след нова година, тоест 1 Януари 2014, ще трябва ли да имаме някакви документи за да започнем работа, трябва ли от сега...

Последно мнение от: aspirinceto Днес, 16:37 Отиди до последното мнение
    mate

Шотландия - референдум. Алекс Салмънд: Шотландия може да си позволи независимост

Автор на темата: mate

Държава: Шотландия (843г.) Население: 5,327,700 (към 30.04.2014) Територия: 78 387 km² Столица: Единбург Първи Министър: Алекс Салмънд

Последно мнение от: RNOH Днес, 16:21 Отиди до последното мнение
    Edna

Любители градинари,има ли такива тук?

Автор на темата: Edna

Моето хоби са цветята и за тях отделям не малка част от времето си. Дали има и други сродни души за да обменяме идеи? Ето и малко снимки :...

Последно мнение от: Rubber duck Днес, 15:31 Отиди до последното мнение
    Platinum

Учен откри Господ след среща със Сатаната

Автор на темата: Platinum

Учен откри Господ след среща със Сатаната Човека изобщо не е луд, но тези водещи в края на интервюто се държат меко казано наивно и без...

Последно мнение от: jhoro Днес, 14:40 Отиди до последното мнение
  • Opal Money Transfer
  • banner right php

• П О С О Л С Т В А

UK Embassy Bulgaria
    BG Embassy London
  • banner right php1

• banner right php2

• banner right php3

• banner right php4

• banner right php5

• Анкета

Ще гласувате ли на 05.10 в изборите (Гласове: 33)

1. Да (Гласове: 14)

2. Не (Гласове: 18)

3. Двоумя се (Гласове: 1)

eXTReMe Tracker