Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
  • Препоръчани обяви от EastE -   Пусни Обява  
  • Главно меню
  • Нови статии

• Започна фестивалът в Единбург и съпътстващия фестивал Fringe

Пускам темата, за да подсетя всички, че започна ежегодния фестивал в Единбург, по време на който градът се превръща в средище на изкуството за цялото Кралство. Театър, мюзикли, балет, танци и всякакви други постановки и шоута могат да се видят по време на фестивала. Може да се посетят не само утвърдени и с традиции постановки, а и представления на млади артисти и млади театрални студия, които понякога са много стойностни, а струват много по-малко и е много по-лесно за тях да се намерят билети.

Миналата събота ние ходихме на Merrily We Roll Along, обедно представление, на което имаше места.

Преди него в залата имаше детско шоу със сапунени мехури, а след като излязохме от представлението, ни поканиха много мили момичета - китайски танцьори, на тяхното представление - дадоха ни безплатни билети и гледахме The Cricket - много интересно разказана чрез танц, музика и изражение на лицата история.

По това време в Единбург са събрани толкова много таланти, че каквото и да посети човек, винаги може да остане доволен. Естествено, и вечер има много забавления. Из Единбург в събота:

This article was originally published in forum thread: Започна фестивалът в Единбург и съпътстващия фестивал Fringe started by Мила View original post
  • Новини от България

• Новини от Великобритания

• Най-новото от форума

Sabit

Застраховка на семейна кола

Автор на темата: Sabit

Добър ден! Решихме да си купим кола заедно с родителите ми,в момента ходя на курсове и очаквам да имам книжка до март месец. Гледахме сайтове като...

Последно мнение от: deijei Днес, 17:39 Отиди до последното мнение
    lordm

Мои размисли и мисли

Автор на темата: lordm

Пиша си всеки ден и във фейса и тук ще пускам мои размисли и мисли! Който иска може да чете...Който не му харесва да чете да не чете.

Последно мнение от: Zara Днес, 17:33 Отиди до последното мнение
    actafool

Въпрос за NINo

Автор на темата: actafool

Здрвейте , Има един въпрос , който доста ме тревожи... Случая е следният: Преди 6 години бях в Англия , за период от около 7 месеца (тогава все...

Последно мнение от: actafool Днес, 17:06 Отиди до последното мнение
    CYPER

Bitcoin - виртуалната валута на бъдещето

Автор на темата: CYPER

Миньори има ли тука или никой си няма на идея какво питам :whistle3:

Последно мнение от: jhoro Днес, 17:04 Отиди до последното мнение
    lin-100

Kоя песен слушате в момента

Автор на темата: lin-100

Аз тази сутрин си пия кафето пред компютъра и слушам това.Нищо че е руска.Харесва ми. YouTube - Leonard Cohen - Dance Me to the End Of Love

Последно мнение от: steve Днес, 17:01 Отиди до последното мнение
    DONALD TRUMP

Nigel Farage is spot on about Bulgaria!!!!

Автор на темата: DONALD TRUMP

Последно мнение от: DONALD TRUMP Днес, 14:36 Отиди до последното мнение
    Motovilkov

До колко години ще доживеем?

Автор на темата: Motovilkov

Много политика напоследък, малко релакс: Отиваме по линка долу и гледаме колко години ще живеем и колко от тях ще боледуваме на старини. ...

Последно мнение от: steve Днес, 13:43 Отиди до последното мнение
    sweet_mm

Измама с предложение за работа за детегледачка - au pair

Автор на темата: sweet_mm

Здравейте! Също смятам че можете да се справите сами. Тия бяха толкова нелюбезни по телефона, а в същото време само ти звънят как заминаваш веднага и...

Последно мнение от: dimi_m Вчера, 23:43 Отиди до последното мнение
    льольо

Искам да си наема къща, но....

Автор на темата: льольо

Привет на всички, с приятелката ми стигнахме до решението да си наемем самостоятелна къща или апартамент. Само че за сега удряме на камък... Гледахме...

Последно мнение от: Motovilkov Вчера, 22:35 Отиди до последното мнение
    ruhl

Регистрация при личен лекар

Автор на темата: ruhl

Здравейте, вече цялото ми семейство е тук и дойде ред да регистрираме ЛК. Всякакви съвети ще са ми от полза на практика. Въпрос: Трябват ли ми...

Последно мнение от: Мила Вчера, 19:41 Отиди до последното мнение
  • Курс на БНБ
  • banner right php

• П О С О Л С Т В А

UK Embassy Bulgaria
    BG Embassy London
  • banner right php1

• banner right php3

• banner left php8

Top Worktops
eXTReMe Tracker