Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
  • Препоръчани обяви от EastE -   Пусни Обява  
  • Главно меню
  • Честита нова версия на форума! За проблеми и липсващи неща във форума пишете тук.

Честит ви нов форум (нова версия)!
    Благодаря ви, че изчакахте да стане промяната.

До понеделник ще се опитаме да пооправим повечето неща.

Моля в тази тема да споделяте, ако има неща, които не работят или пък такива, които липсват.

Ще направим така, че форумът и сайтът ни да заприличат като вид и опции на предишния вариант.

.
    Коментара 13 Коментара
    1. Аватара на alfa_cot
      alfa_cot -
      Здравейте и Поздравления за промените всичко е много добре , но при обявите е малко объркващо , сливат се една с друга и трудно се разбира коя от и до къде е , ако са отделени с полета една от друга ще е по подчертано(според мен). Благодаря ви.
    1. Аватара на Мила
      Мила -
      Цитирай Първоначално написано от alfa_cot Виж мнението
      Здравейте и Поздравления за промените всичко е много добре , но при обявите е малко объркващо , сливат се една с друга и трудно се разбира коя от и до къде е , ако са отделени с полета една от друга ще е по подчертано(според мен). Благодаря ви.
      Здравей, сигурно говориш за старите обяви, които не се поддържат вече. Обявите, които се поддържат, са тук.
    1. Аватара на Vasil Goranov
      Vasil Goranov -
      поздрави за промените но лично аз мисля че обявите трява да могат да се търят по раздели като в старата версия а и много са сляти
    1. Аватара на Мила
      Мила -
      Цитирай Първоначално написано от Vasil Goranov Виж мнението
      поздрави за промените но лично аз мисля че обявите трява да могат да се търят по раздели като в старата версия а и много са сляти
      Говориш за старите обяви, които няма да се поддържат и ще се махнат скоро. Обявите вече са тези.
    1. Аватара на maxikobg
      maxikobg -
      Направете по-лесен и полезен сайта за работа
    1. Аватара на whiteangel
      whiteangel -
      Сори, но не ми харесва новия облик.
    1. Аватара на alfa_cot
      alfa_cot -
      [BOOK][/BOOK]
      Цитирай Първоначално написано от whiteangel Виж мнението
      Сори, но не ми харесва новия облик.
      ако не ти харесва този значи и предния не ти е бил по вкуса ,защото няма кой знай какви огромни промени.
    1. Аватара на Scorpzou
      Scorpzou -
      При вмъкването на връзка /url/ преди маркираше автоматично мястото, където да вмъкнеш думата, която да осъществи връзката в поста, а сега просто слива две копия на линка и се загубваш из кодовете, за да намериш кое да маркираш и да заместиш.
    1. Аватара на Мила
      Мила -
      Цитирай Първоначално написано от Scorpzou Виж мнението
      При вмъкването на връзка /url/ преди маркираше автоматично мястото, където да вмъкнеш думата, която да осъществи връзката в поста, а сега просто слива две копия на линка и се загубваш из кодовете, за да намериш кое да маркираш и да заместиш.
      Това не го разбрах... При мен се маркира текста и изскача прозорец, в който слагам линка - може ли скрийншот на това, което имаш предвид?
    1. Аватара на Scorpzou
      Scorpzou -
      Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
      Това не го разбрах... При мен се маркира текста и изскача прозорец, в който слагам линка - може ли скрийншот на това, което имаш предвид?
      Да, но след като се напише линка в прозореца и дам ΟΚ, излиза кодът [URL="link" ] link [ /*URL] , където при старата версия , второто "link", което би трябвало да е текстът, който да отвежда до линка беше маркиран автоматично и можеше директно да се напише "думата", а сега трябва сам да намериш края на първите скоби, да изтриеш втория линк и да напишеш думата.

Ок, разбрах откъде е объркването. Просто аз не маркирам думата за връзка първо, след което да вмъкна линк, а директно вмъквам линк, след което на стара версия автоматично маркираше мястото което да се изтрие и да се въведе думата.
    1. Аватара на ceco68
      ceco68 -
      Нещо се променя,когато не работи ефективно или не е по вкуса на хората които го ползват.Кое всъщност е наложило промяна?Никой не знае.Сега да питате дали ни харесва или не,полза няма.Пита се преди това,или изобщо не се пита.Новият облик на бгхелп е по-лош от предишния и това се вижда от самолет.Когато нещо работи,не се пипа,па било и на 100 години!
    1. Аватара на krembo_t
      krembo_t -
      Аз пък вече работя с форума без проблем от телефона и от компа. И ми харесва!

Благодаря.
    1. Аватара на Мила
      Мила -
      Моля обсъжданията да стават в темата за въпроси и проблеми след ъпгрейда: Честита нова версия на форума! За проблеми и липсващи неща във форума пишете тук.
  • Новини от Великобритания

• Най-новото от форума

geleto

Негативни новини от Родината !

Автор на темата: geleto

Само в БЛИЦ: Разкриха ги! Двама роми-братовчеди са биячите на ченгетата във Велинград Единият от полицаите бил ударен яко с кол в гърба и рамото,...

Последно мнение от: DONALD TRUMP Днес, 16:47 Отиди до последното мнение
    kanarinapred

Брексит - обща дискусия

Автор на темата: kanarinapred

Искам твърд брексит

Последно мнение от: mate Днес, 16:34 Отиди до последното мнение
    Don_Toni

Музика за медитация и релакс

Автор на темата: Don_Toni

The Very Best of Yanni 1 Aria 2 Looking Glass 3 In The Morning Light 4 Marching Season 5 Swept Away 6 One Man's Dream

Последно мнение от: steve Днес, 14:33 Отиди до последното мнение
    Wolf

И нека бъде музика.....

Автор на темата: Wolf

Искам да започнем една нова тема посветена на всички нас. На музиката която обичаме и която подклажда огън в душите ни в трудни и радостни моменти от...

Последно мнение от: steve Днес, 13:34 Отиди до последното мнение
    swetljki

носталгия

Автор на темата: swetljki

Как се справихте с носталгията кам семейството и децата и по то4но колко време ви даржа тва нещто?????Кое развле4ение така да наре4а решава наи добре...

Последно мнение от: DONALD TRUMP Днес, 01:30 Отиди до последното мнение
    Gorski

Температура на жилище

Автор на темата: Gorski

Привет, Стана тези дни малко по-студено и влажно и в къщи се изпонатръшкахме. И в къщи го усетихме веднага. Температурата е 20 градуса, влажност...

Последно мнение от: DONALD TRUMP Днес, 00:57 Отиди до последното мнение
    whitesnaker

Онлайн магазин, необходими докменти

Автор на темата: whitesnaker

Здравейте, имам идея да си направя онлайн магазин за продаване на стока/дрехи. Имам вече личен сайт в wix и предполагам ще се справя да си направя...

Последно мнение от: whitesnaker Вчера, 17:10 Отиди до последното мнение
  • Курс на БНБ
  • banner right php

• П О С О Л С Т В А

UK Embassy Bulgaria
    BG Embassy London
  • banner right php1

• banner right php3

• banner left php8

Top Worktops
eXTReMe Tracker