Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
    • Васил Найденов на концерт в Лондон - 21 ноември 2013

Васил Найденов пристига в Лондон след дълго отсъствие, за да се срещне със своите почитатели.
      Той ще бъде придружен от две бек-вокалистки, както и подгряващ изпълнител.
      Очаквайте едно силно и емоционално преживяване с вечните му хитове изпълнени на живо.

Билети онлайн £19.50 предварителна продажба и £25 на място.
      Не се допускат лица под 14 г. От 14 до 18 г. се допускат само с придружител.

Дата: 21/11/2013 Вход: 20:00 ч.
      Вратите се отварят в 19.00ч

Clapham Junction,
      London, SW11 1TT

Информация, контакти и билети на www.facebook.com/bgliverepublic

Биография:

Васил Найденов завършва Естрадния отдел на Музикалната академия, специалност пиано, през 1973. Звездата му изгрява през 1979, когато печели Първа награда на фестивала "Златният Орфей", а песента из филма "Адаптация" (м. Митко Щерев) е обявена за "Мелодия на годината". Популярността му расте с месеци. Почти всяка песен, която изпълнява, се превръща в шлагер: "Откровение" (м. Стефан Димитров), "И утре е ден" (м. Найден Андреев), "А дали е така" (м. Тончо Русев).

Но докато чака своя звезден миг, Васко Найденов работи като пианист и вокалист цели десет години. Още от 1969 е в "Златни струни", а в началото на 70-те за кратко време се включва в оркестъра на Бисер Киров. Следва "Диана Експрес" и първата песен "Синева", която му създава известност като певец. Последната група преди началото на соловата кариера е "Тангра". През 80-те песните, изпълнявани от Васил Найденов, продължават да печелят награди: на фестивала "Златният Орфей" Втора награда е присъдена на "По първи петли" (м. Стефан Димитров)/80 и "Любовта продължава" (м. Тодор Филков)/82, а Трета награда - на "Угризение" (м. Тончо Русев)/86. "Остани" по музика на Тончо Русев печели Първа награда на радиоконкурса "Пролет"'83, а още две негови песни са обявени за "Мелодия на годината" - "Телефонна любов"/82 и "Сбогом, казах"/85. "Чудо" - пак по музика на Тончо Русев - Мелодия на телевизионните зрители на същия конкурс през 1983.

Найденов завоюва признание и на международни конкурси като изпълнител: Първа награда на "Златният Орфей"/81, Втора награда на "Шлагерфестивал" Дрезден/81, Втора награда на фестивала "Гала" в Хавана, Куба/82. Представя се и на фестивалите в Сопот, Полша/80 и Кнок, Белгия/83. Многократно е обявяван за певец на годината в анкетата на радиопредаването "Музикална стълбица". Най-многобраойни са задграничните му турнета в СССР и ГДР.

През 1990 работи с балета на Алла Пугачова "Телефон", а съвместните му изяви включват дуети със Силвия Кацарова и концерти с Бони Тейлър (при гостуването й в България). Песента "Завръщане" (м. Нелко Коларов) печели Голямата награда на обновения конкурс "Песни за Варна" през 1995. От края на 1998 заедно с Богдана Карадочева е автор и водещ на предаването за българска музика "Почти полунощ е..." в Нова Телевизия". Васил Найденов концертира непрекъснато и до ден днешен. Той е един от най-любимите български поп изпълнители.
      Коментара 28 Коментара
      1. Аватара на patriciq1111
        patriciq1111 -
        Харесва ми Васко и песните ,и тъкмо си мислех като бях в България къде се изгуби той .И ет о ,че аз съм в лондон и той дойде тука .Харесва ми певец с стил .
      1. Аватара на lordm
        lordm -
        Страхотен концерт.
        Най-добрия български концерт в Лондон който съм гледал, а съм видял почти всички. Васко се раздаде на сцената направи шоу почти 2 часа, слиза и пя сред публиката.
        А тя бе по-голямата част от времето на крака и пееше с него.
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Ужас.
      1. Аватара на KOCMOHABT
        KOCMOHABT -
        Онзи ден пристигна и Марта Вачкова
      1. Аватара на lordm
        lordm -
        Цитирай Първоначално написано от Rosen77 Виж мнението
        Ужас.
        Koe е ужас, че е станало голямо шоу ли?
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
        Koe е ужас, че е станало голямо шоу ли?
        Ужас е дъртият пендел който никога не е можел да пее,но пък можел да свири на духови инструменти още от време оно.

Ужас.
      1. Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
        Само не разбрах, на чий концерт е бил Васил Найденов в Лондон?
      1. Аватара на Demy
        Demy -
        Беше много хубав концерт, повечето време бяхме на крака и пяхме заедно с Васил Найденов. Много хубава енергия имаше и много ми хареса, че имаше хора на всякаква възраст.Които си го може, си го може...Васил Найденов е страхотен изпълнител, много хубаво излъчване, чувство за хумор и много,много земен.
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Ужас.
      1. Аватара на lordm
        lordm -
        Ужас е дъртият пендел който никога не е можел да пее,но пък можел да свири на духови инструменти още от време оно.

Ужас.
        Да на 63 години е, другите неща сигурно ще ги казжеш и за Елтън Джон... както и да е парите за билета които хората платиха бяха най-добре похарчените парички които някои са похарчвали наскоро.
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
        Да на 63 години е, другите неща сигурно ще ги казжеш и за Елтън Джон... както и да е парите за билета които хората платиха бяха най-добре похарчените парички които някои са похарчвали наскоро.
        Пич,не сравнявай живата легенда Елтън Джон и български дупедавец който е гола вода певец.

Сега остава да похвалиш и оная шматка Росица Кирилова.
      1. Аватара на rumi_066
        rumi_066 -
        Пич,не сравнявай живата легенда Елтън Джон и български дупедавец който е гола вода певец.

Сега остава да похвалиш и оная шматка Росица Кирилова.
        Росене, много си млад мойто момче, нямаш идея, с две думи: не може да разделиш на две магарета сламата! Не се туряй навсякаде.Това че имаше не помня ква кола, ама от музика не разбираш, вероятно и колата я имаш на картинка, ма коя съм аз та да ти казвам..... тъй че по добре си замълчи.....!!!!!! Знам че ще избухнеш сега, ама съм те отсвирила вече! !!
        Аре вие у бг да си живеете, а ние да си я караме както ни харесва!!!!!!
      1. Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
        Как може да сложите толкова нескопосано заглавие на темата? Според него излиза, че Васил Найденов е дошъл в Лондон, за да иде на нечий концерт.
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
        Знам че ще избухнеш сега, ама съм те отсвирила вече! !!
        !!!!!!
        Няма да е сега,по късно днес ще е.

Само два бързи въпрос за загрявка.
        Как пък ме прецени млад ли съм стар ли съм,бил съм пионерче за жокер.
        А от музика дали разбирам или слушам слушал,ми само ще ти кажа че имам колекция от дискове с около 10000 песни и на компа още поне толкова които постоянно нарастват.
        Слушам музика от хард рок до класическа,чалга само на маса и с пълна чаша.

Туй то засега.
      1. Аватара на rumi_066
        rumi_066 -
        Няма да е сега,по късно днес ще е.

Само два бързи въпрос за загрявка.
        Как пък ме прецени млад ли съм стар ли съм,бил съм пионерче за жокер.
        А от музика дали разбирам или слушам слушал,ми само ще ти кажа че имам колекция от дискове с около 10000 песни и на компа още поне толкова които постоянно нарастват.
        Слушам музика от хард рок до класическа,чалга само на маса и с пълна чаша.

Туй то засега.
        10 000 ....само ???? Момче аз имам 100 000 но не парадирам с тях, изчела сам милион книги, но също не го казвам!!! Много си зелен още, личи ти отдалеч.... не ми трбва висше за да го разбера! Явно в бг ви е скучно и постоянно сте някъде, където не ви е мястото!!!!!
      1. Аватара на Rosen77
        Rosen77 -
        Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
        Явно в бг ви е скучно и постоянно сте някъде, където не ви е мястото!!!!!
        Извинявай,забравих.

С жена и телевизор не се спори!

А на теб пък хич не ти личи колко си начетена...

Дерзай.
      1. Аватара на rumi_066
        rumi_066 -
        Извинявай,забравих.

С жена и телевизор не се спори!

А на теб пък хич не ти личи колко си начетена...

Дерзай.
        И кво доказа фактите .... намери си нещо друго за занимание......
    • Нови статии

• Новини от Великобритания

Top Worktops
    eXTReMe Tracker